Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oliwire


oliwire
őstag

Örülök neki, eddig sem volt problémám a minőséggel, de így csak jobb lesz :)

(#2) jaszy91


jaszy91
aktív tag

2020 - 1080p lehetőség videóhívásokra az Apple-nél. :C

Ez ám az innováció!

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#3) natë válasza jaszy91 (#2) üzenetére


natë
nagyúr

:U

(#4) jaszy91 válasza natë (#3) üzenetére


jaszy91
aktív tag

"Hülyegyerek" korszakomban én is használtam iPhone-t, nem véletlenül cseréltem. :)

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#5) natë válasza jaszy91 (#4) üzenetére


natë
nagyúr

Én meg ezek szerint hülye 43 éves felnőttként szeretem az Apple termékeit használni.

(#6) jaszy91 válasza natë (#5) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Nem ezt mondtam, de ki mit olvas ki és ért meg ugye... Kinek nem inge... és stb. :D

Egy szóval nem mondtam, hogy rossz lennének az Apple termékei, sőt! Csak néha nem értem, hogy mit miért csinálnak vagy nem csinálnak.

De szerintem, jelenleg a legértelmesebb Apple termék ma a piacon az az új MacBook Air/Pro M1-es chippel.
Na az odab@sz! :D

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#7) scyllarus válasza jaszy91 (#6) üzenetére


scyllarus
veterán

Teljesen egyetértek. Én most cseréltem le az Iphonet egy sokkal gyengébb Samsungra. Az én igényeimnek sokkal jobban megfelel, nem vitatva annak előnyeit.
Az lett volna az innováció, az első SE vga kameráján az 1080p FaceTime :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#8) weberzolee válasza scyllarus (#7) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Az lett volna az innováció, az első SE vga kameráján az 1080p FaceTime :D

iPhone SE selfie camera 720p@30fps

Sebaj, fikának elment, hoztad az átlag színvonalat :C

(#9) scyllarus válasza weberzolee (#8) üzenetére


scyllarus
veterán

Ennyit használtam a 3 év alatt, hogy még ezt se tudtam :D
A mondanivalóm lényegén egyébként nem változtat, ugyanúgy áll a számot kicserélve.
Ha menne az értő olvasás, akkor láttad volna, hogy nem fikáztam a telót. Sebaj, a humorérzék nem való mindenkinek.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11) joey04


joey04
titán

nem rossz, de ez a videóhívás dolog nem nagyon terjedt el úgy sem, hogy mára már adott vas, a hálózat, minden. most a céges, pláne covidos részt ne vegyük, a mindennapokról beszélek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) weberzolee válasza #40993792 (#10) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Az Androidos humor nem látszik az Apple szemüvegen keresztül

@joey04
Nem mondanám hogy nem terjedt el, csak megvan a maga helye és ideje. A bevásárló lista miatt nyilván nem hívom fel az asszonyt FaceTime -on. Viszont ha a nővéremmel beszélek, kivétel nélkül azt használom, mert tőlem 8000km -re lakik. Nyáron a gyerekkel is úgy beszéltem mikor nyaralt a nagymamánál.

(#14) Ujfelhasznal


Ujfelhasznal
tag

Kedvencem, mikor egy Appleről vagy Huaweiről szóló hírnél feltűnnek fikázni, hogy mennyire szar már, ők a pokofón akárhanyas modellel mennyire jó üzletet csináltak, berendelték Kínából óccón, de amúgy Samut vennének, mert azon van Google.

Vedd meg ba.ki, kit érdekel? Komolyan, mintha egy vallás lenne, hogy melyik gyártónak adod a pénzed. Ezen a facebook kommentszekcióban egy HVG tech poszt alatt nem ütközöm meg, de egy szakmai portálon igencsak irritáló, hogyha valami bővebb infót is meg akarnék tudni, akkor is csak azt olvasom, hogy ki éppen az istenkirály gyártó, akinek már a létezése valódi innováció, és még profitot sem akar. WC papírt is ilyen attitűddel vesztek?

(#15) weberzolee válasza #40993792 (#13) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Szerintem volt annyira humoros, mint az innovációval élcelődni egy mezei frissítésnél. Mellesleg nem a személyednek szólt, hanem a "benézted" kifejezésre reagáltam. Ez most nem "ment át".

Egyébként meg isten ments hogy egy MODERÁTORT kóstolgassak, nem olyan családból származom én :R

(#16) janeszgol válasza Ujfelhasznal (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Neha mar a gyakorin ertelmesebb beszelgetes megy, mint itt.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#17) nozs23 válasza janeszgol (#16) üzenetére


nozs23
addikt

Az az igazan idiota, aki egy szaros telefonbol kovetkeztetest von le a masik fel ertelmi szinvonalarol. Szerencsere ertelmes emberek, akiknek van elete nem foglalkoznak ilyen pitianer dolgokkal.

(#18) Narxis válasza nozs23 (#17) üzenetére


Narxis
nagyúr

A telefon sajnos ma már státuszszimbólum mint régen a karóra volt. Ez elkerülhetetlen.

Thanos was right.

(#19) nozs23 válasza Narxis (#18) üzenetére


nozs23
addikt

Milyen státuszszimbólum? Ismerek felső vezetőt, aki havi 4 misit visz haza, menő óra, menő autó, iPhone 6S (és ez nem extrém eset). De ennek az ellentéte is jellemző, éhbér + csúcsteló szolgáltatótól 24 havi részletre. Nagyon régóta nincs már státuszszimbólum telefon, az iPhone meg főleg nem, mert a mai középkategória árán lehet venni 1-2 éves csúcsmodelleket, amik ugyanúgy néznek ki, mint az újak. De a jelenlegi termékpalettájuk is 150-től indul.

[ Szerkesztve ]

(#20) janeszgol válasza nozs23 (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez hogy jon a hozzaszolasomhoz?
Vagy altalanossagban irtad az Apple termekek topicjaihoz?

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#22) nozs23 válasza janeszgol (#20) üzenetére


nozs23
addikt

Nem választ írtam. Most talán a 4. hozzászóló indult el ebbe az irányba, de amúgy is jellemzőek ezek az extra okos emberek az iPhone topicokban.

Szerk.: Bocs, nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#23) Narxis válasza #40993792 (#21) üzenetére


Narxis
nagyúr

Pont az iPhone a bizonyíték arra, hogy státuszszimbólum, de nem is Magyarországból kell kiindulni, inkább nyugatabbra bár kezd ide is begyűrzni, pont itt a fórumon mesélte egy tanár, hogy gyerekek között már általános iskolában számít kinek milyen telefonja van, menő a Samsung és az iPhone.

Thanos was right.

(#24) nozs23 válasza Narxis (#23) üzenetére


nozs23
addikt

Nyugatabbra boldog boldogtalannál iPhone van. Amikor én jártam suliba a Nokia volt a menő, de attól még nem volt státuszszimbólum. Ez egyszerűen nem ezt jelenti.

(#26) joey04 válasza weberzolee (#12) üzenetére


joey04
titán

Ez egy remek példa, neked hasznos és jó. De ettől még nem terjedt el. Kevesen használják. Néha én is, tehát jó ha van, ez nem kérdés.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) kislaci válasza jaszy91 (#2) üzenetére


kislaci
senior tag

Kétlaki életét élek, sokat videotelefonálok a családdal. Androidot használtunk mindig is, idén nyáron váltottunk iphone se2020-ra. A videotelefonálás minősége legjobb csúcs androidos készülékkel akár viber, Google duó, Skypet használva sehol sincs a facetimehoz képest. És ezt a feleségem, akit rohadtul nem érdekel semmilyen 1080p meg processzor meg 1000megapixel kamera, mondja, egyértelműen látszik a képminőség a facetime javára.

(#28) Yeffy válasza jaszy91 (#2) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#29) szilu7 válasza #40993792 (#25) üzenetére


szilu7
senior tag

Leírásod alapján én is hasonló körökben mozgom. De látni olyan társadalmi csoportokat, ahol bizony státusszimbólum. Ugyanúgy, ahogy sokan vannak, akik inkább vesznek öreg premium autót, mert nehogymá' Suzukiban lássa a szomszéd, meg a haverok a konditerembe érkezéskor. Mint írtam, nekem sem ez a természetes közegem, de a jelenséget látom. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.