Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • phobya

    csendes tag

    válasz #02683648 #151 üzenetére

    Szia!

    Eddig még nem sokat böngésztem vele a neten, de a sebességével nincs gond. Mondjuk nekem túl sok összehasonlítási alapom nincsen, de számomra megfelelő. Ami kicsit furcsa, hogy némelyik oldalolon elég furán jeleniti meg az ékezetes karaktereket, de ez lehet, hogy csak valami beállítási probléma, majd még tanulmányozom. A youtube-ot még nem próbáltam vele, de majd megnézem, elvileg lejátsza a flash-t, remélem gyakorlatilag is(sőt még youtube-os widget is van). Eddig egyetlen negatívumot találtam benne, mégpedig a névjegyzéknél, jobb oldalt megjelenik egy kis csúszka amivel fel-le görgethető a névlista. Viszont a csúszka mellett közvetlen ott van a hívó ikon. Ha csak egy picikét is mellényom az ember akkor már rögtön tárcsáz. De aztmondom ennél nagyobb hibát sose találjak benne. Azt, hogy melyik jobb, az LG Arena vagy ez, nemtudom, egy biztos, kijelző tekintetében magasan veri az LG-t. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok se LG, se Samsung fan. Eddig meg vagyok elégedve vele. Még tesztelem a telefont, ha felfedezek valamit akkor megosztom veletek!

    Szép napot!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés