Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) willope


willope
tag

Tecik. :))

Az Mate 7 is nagyon bejött, Európában ez lehet majd Nóta 5 helyett. Meg majd meglássuk, hogy mit produkál az LG.

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#2) persil


persil
nagyúr

Csak a mate 7-nél ne legyen kisebb a kijelző, maradjon meg a következő mate is 6 inches ilyen gyönyörű vékony kávával, pretty please...
Akinek kompakt teló kell, az úgysem phablet-et vesz.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#3) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Eddig nagyon ígéretesen hangzik au egesz specifikáció, de főleg az akksi amk nagyon megfogott.
Mindig is tezszett a Huaweinek a Mate vonala. Remeljuk a legjobbakat!

Finn the human

(#4) SX Wave válasza willope (#1) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Ha csak a kijelző mérete a lényeg, akkor phabletként konkurens lesz az tény. Viszont ha fontos a toll, akkor az s pennek nincs alternatívája. Sajnos :(

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#5) BeastMode


BeastMode
őstag

Ha ezek a pletykák mind megvalósulnak, akkor ez a cucc "must have" lesz számomra.

(#6) willope válasza SX Wave (#4) üzenetére


willope
tag

Ez így van. Ezért említettem még a LG-t, ami várhatóan még idén letesz egy használható stylusos telefont az asztalra a G4 pro-val. Aztán lehet, hogy csak az én fejemben keverednek a dolgok. Na mindegy.
Majd meglátjuk mi lesz belöle.

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#7) xboxfreak


xboxfreak
tag

Úgy néz ki, mint egy HTC meg egy iphone öszvér.
Szinte 100%, hogy a procit is másolták .. :))

hüvájfón ...

(#8) persil válasza xboxfreak (#7) üzenetére


persil
nagyúr

Hát, valahol mélyen TALÁN a htc-t még meg tudnám érteni, de a szifonokra kb annyira hasonlít, mint egy marék krumpli egy tál levesre.

Másrészről - szigrúan magányvélemény következik - a jelenlegi legszebb 3 telefonban lazán benne van a mate 7(tehát gondolom a köv mate sem lesz csúnya), míg a htc és apple telók közül egy sem.(kanyarban sem) De ezen nem veszünk össze, ez tényleg szubjektív.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#9) laci_csk válasza SX Wave (#4) üzenetére


laci_csk
senior tag

Hogy lehet Spennel es egykezzel hasznalni azt a telot? Azert kerdezem mert az egykezihasznalatra vagynak sokan kihegyezve, es tobbek kozott a Note5 reklamjaban is megemliti az egykezi hasznalatot (hogy azert csak 5,7 coll)

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#10) Brut


Brut
tag

Engem a Honor 6 plus-szal már megvettek kilóra. Sok telóm volt, de ez tökéletes. Semmi sem hiányzik.
Ha a jövőben váltanék, akkor csakis Huawei, mondjuk egy Mate9 :)

(#11) SX Wave válasza laci_csk (#9) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Simán, gond nélkül (azért az elején meg kellett szokni).Volt a kezemben Mate 7 is, az se okozott gondot. Viszont az én véleményem ebben a témában nem mérvadó, mert nagy tappancsaim vannak :)

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#12) VaDy


VaDy
tag

Nagyon várós!

(#13) laci_csk válasza SX Wave (#11) üzenetére


laci_csk
senior tag

S-pent is es telefont is egy kezben ? :Y Akkor nagyon tappancs kezed lehet. :))
Kozben rajottem biztos mindegyiket egy egy kezben. ;]

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#14) novinyul válasza xboxfreak (#7) üzenetére


novinyul
veterán

Ezt a proci dolgot gondold át újra :U

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#15) #24536576 válasza laci_csk (#13) üzenetére


#24536576
törölt tag

3 colos telefont tudsz használni érintőceruzával, egy kézzel? :))

(#16) joey04 válasza laci_csk (#9) üzenetére


joey04
titán

te most trollkodásból értetlenkedsz?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

ha csak a felét hozza a 950, mint amit állítanak, akkor is nagyon ütős lesz.
(a másolástrollok meg gondolkozzanak már el, vajon miért nem perelte eddig senki a huaweit a soc miatt)
a huawei-ek használhatóságához kis adalék.

#?*@&!

(#18) Luck Dragon

Varázslatos, eddig nagyon tetszik ami a hír morzsákból ki lehetett következtetni. "bár csak hasonló lenne az általunk készített új nexus is". :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) Hunujv


Hunujv
tag

Nagyon szép lett. Várom már a hivatalos bemutatását!

(#20) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nagyon jónak tűnik és még szép is.

(#21) Ádám16


Ádám16
addikt

A Mate7 is nagyon bejott, kézben is. nagyon varom a hivatalos bejelentst :)

(#22) twollah1976


twollah1976
őstag

A kepek alapjan egyenlore bejovos ez a telefon (is).

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#23) #16820480 válasza persil (#8) üzenetére


#16820480
törölt tag

A Mate 7 elég egyértelműen a HTC One designt másolta szerintem, ahogy a hasonló kinézetű Mediapad is. Még a P8 is ezen a vonalon mozog, csak ott a telefon formája szögletesebb, nincs domborítva a hátlap. Lehet, hogy jók a Hw mobilok, de igazán felpofozhatná már valaki a designer csapatot, hogy önálló ötletekből dolgozzanak. Jelenleg ilyen téren szerintem a felső kategóriában másolatokkal, alsó kategóriában meg teljesen jellegtelen tucat külsővel jönnek a készülékeik, ami nem igazán segít egy céges arculat kialakításában.

(#24) JoeCockBill válasza #16820480 (#23) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

akkor igazán vissza"másolhatnák" a káva méretét a huaweitől :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#25) #16820480 válasza JoeCockBill (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, bár mondjuk amíg nem elérhető valami sötétebb színben, addig hiába minden.

(#26) Kékes525


Kékes525
félisten

Nagyon jónak ígérkezik.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#27) user2211


user2211
tag

Ez nagyon jól néz ki! :)

(#28) moleculez


moleculez
veterán

Minden telefon aminek kijelzője van, az iphone copy, mint tudjuk.
Tetszik a Mate vonal nagyon, ez is.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29) VaDy


VaDy
tag

Szerintetek mennyibe fog kerulni?

(#30) Ádám16 válasza #16820480 (#23) üzenetére


Ádám16
addikt

ValamilYen szinten egYetertek veled, de a Huawei telefonok dizájn terén eleg jók, bármi mas gyártó készüléket látjuk benne. Érintőkijelzos telefonoknal nehez egyedit alkotni. Egyedül a BB leendő slidereben látok valamit.

(#31) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Jól néz ki. Nem bánnám ha így nézne ki a következő nexus amit a Huawei csinál.

[ Szerkesztve ]

(#32) Garada


Garada
őstag

Tetszik maga a termékvonal, viszont a hátlap az számomra kicsit érdekes az előzetes alapján meglátjuk milyen lesz a végeredmény.Mostanában igen szimpatikus a gyártó számomra. :)

(#33) Lecs@


Lecs@
addikt

Hüvely Forava ! :K :U

512 GB

(#34) icp1970


icp1970
senior tag

Be jön nekem ez a hátlap.Jól néz ki.

(#35) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Ide vele, NoW!

(#36) Hunt3r22 válasza VaDy (#29) üzenetére


Hunt3r22
őstag

500-600 dodó / euro

De ne legyen igazam.

Xr

(#37) user2211


user2211
tag

Reméljük ez kapható lesz a Telekomnál is. Bár a Mate 7-et sajnos kihagyták, így nem sok esély van rá. :(
Pedig szerintem a Mate 7 sokkal jobb a P7-nél szinte mindenben, külsőre pedig fényévekre van tőle. Nem értem mi alapján választanak készüléket a szolgáltatók.

[ Szerkesztve ]

(#38) zeon.hu válasza user2211 (#37) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

vélhetően sokkal kevesebb 6"-ost adnak el :)

#?*@&!

(#39) Kékes525 válasza zeon.hu (#38) üzenetére


Kékes525
félisten

Azok már egy kicsit nagyok.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#40) user2211 válasza zeon.hu (#38) üzenetére


user2211
tag

Lehet, de a G3 5.5 colos, a Mate 7 pedig 6, szerintem az a 0.5 nem sokkal több, és a G3-ból tuti jó eladásaik voltak.

(#41) no more válasza #16820480 (#23) üzenetére


no more
addikt

+1

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#42) Szabcsizz válasza user2211 (#40) üzenetére


Szabcsizz
őstag

A 0,5 inch nem is sokkal több,viszont a kávák már azért nagyobbak.Sok ember,nem akar egy tablettel telefonálni.És ezt a szolgáltatók is tudják.Sajnos.

Mikor már megjelentek a hírek,hogy a Mate 7-nek utódja lesz,azonnal gyűjteni kezdtem rá.Számomra ez az álomteló.Mintha nekem gyártották volna.

(#43) Lecs@


Lecs@
addikt

Még több kép számomra várós nagyon.

[ Szerkesztve ]

512 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.