Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Vagyis nulla új infó. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2) haxiboy


haxiboy
veterán

Mass Effect :R Nagyon remélem hogy benne lesz Shepard , ha már nem is körülötte fog keringeni a világ, nekem túlélte :DD

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#3) tDr1v3r válasza haxiboy (#2) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Elég nagy a ME univerzuma, én simán el tudnám képzelni más főhőssel, mondjuk egy Turiannal az új játékot.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4) vitaro


vitaro
senior tag

Ez inkább lesz megfelelő pont a csatlakozásra, nem úgy mint a harmadik rész, pedig arra is ezt mondták.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#5) Mans20


Mans20
addikt

Jó lenne ha az a galaxis térkép megmaradna,az eléggé tetszett benne,meg a bolygóra leszállás,csak az már a 3-ba se volt.

(#6) Tnil válasza oriic (#1) üzenetére


Tnil
tag

Dehogynem !

Azt megtudtuk, hogy a buzulás megmaradt. :D

(#7) Spancho válasza Tnil (#6) üzenetére


Spancho
őstag

Az a lényeg egy játékban :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#8) GeryFlash


GeryFlash
veterán

1.) Miért nem Frostbite 3-mal jön? 2 2013-as EA játék is megkapja, ez meg még több mitn 1 év mire kijön.
2.) Nem, nem lesz benne Shepard már mondták, nem kell reménykedni
3.) A star warst hagyják békén, a bioware ne nyúljon ilyen címhez, nem hiányzik az sw fanoknak egy olyan faszipántos befejzés, mint amit az Me3 kapott, elég nagy büntetés nekünk, hogy a Disney csinál még 3 részt
4.) ,,új Mass Effect epizód kiváló lehetőség lesz azok számára is a csatlakozásra, akik eddig nem játszottak vele." Ezzel elismerte, hogy rohadt sok rajongót elveszítettek örökre.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#9) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Mass Effect wáááá :Y :Y
Már alig várom. Elég bejövős volt az első 3 rész, nem tudom látszik e rajtam:DD :P

Sok mindent el tudok képzelni, előzményeket, esetleg más karakter szemszögéből (aki benne volt az előző részekben) egy történetet.
Csak jönne már :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10) Xirtam


Xirtam
veterán

Akkor lesz KOTOR? :C :C

(#11) oriic válasza Xirtam (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem. :)

Live-Die-Respawn

(#12) #85552128 válasza GeryFlash (#8) üzenetére


#85552128
törölt tag

Szerintem az elírás vagy nem tudom...
Korábban - többek között is [link] - volt pár cikk, hogy a DA3 és az ME4 is FB3-at fog használni.

[ Szerkesztve ]

(#13) Xirtam válasza oriic (#11) üzenetére


Xirtam
veterán

:O

(#14) Ryder62 válasza GeryFlash (#8) üzenetére


Ryder62
őstag

1, Valszeg elírás és Frostbite 3 lesz az.

4, 3. rész trailere is kapott egy mondatott hogy "ha nem vagy fan még nem késő hogy az legyél"

GrooveHero

Hmmm, vajon ki lehet a kedvenc karaktered? :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) P00By válasza Xirtam (#13) üzenetére


P00By
nagyúr

Sírjunk együtt! :(

(#16) oriic válasza Xirtam (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Történeti folytatás van. The Old Republic. :)

Live-Die-Respawn

(#17) Televan74 válasza tDr1v3r (#3) üzenetére


Televan74
nagyúr

Álmodozz csak, úgy is Ember főhős lesz. :P

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#18) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Az a titokzatos játék nem az új Battlefront lesz?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#19) GrooveHero válasza Ryder62 (#14) üzenetére


GrooveHero
addikt

Liara ♥ :B

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#20) errorcode06 válasza Gergosz2 (#18) üzenetére


errorcode06
őstag

Azt elvileg a Dice csinálja...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#21) Gergosz2 válasza errorcode06 (#20) üzenetére


Gergosz2
veterán

lehet de a wiki ezt állítja:

In May 2013, publisher/developer Electronic Arts obtained exclusive rights to develop Star Wars games for consoles and PC, and subsidiaries including DICE, Visceral Games and BioWare started developing Star Wars games

MIndegy várjuk bárki is csinál bármit :DDD

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#22) Derivel válasza GeryFlash (#8) üzenetére


Derivel
tag

1.) Valójában Frostbite 3-mal jön, de elírták a cikkben. Először arról beszéltek, hogy a 2-t használja, de csak akkor mondták el az igazságot, amikor leleplezték a 3-mat.
2.) Igazából megerősítették, hogy benne lesz Shepard (ha túlélte a 3. részt), de nem játszható karakterként.
3.) Attól még, hogy egy SW játék egykori fejlesztői dolgoznak rajta, nem biztos, hogy SW játék lesz. Szerintem egy teljesen új sorozatra készülhetünk, ami se nem SW, se nem ME.
4.) Ez a mondat igazából egy reklámfogás, amit a 3. rész előtt is mondogattak, hogy minél többen vegyék meg a játékot. Sok fejlesztő nyilatkozik így.

(#23) alevan


alevan
őstag

Ez nem ebbe a topicba tartozó kérdés de:

Amikor megjelent a ME3, megvettem, végigjátszottam, csalódtam a végében. Azóta hozzá sem nyúltam. Most elgonzolkoztam, hogy újra előveszem, de adtak-e hozzá ki patcheket vagy DLCket, melyek bővítik a végét - esetleg elmagyarázzák, hogy miárt ugyanaz a vége 3 színnel?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#24) Vistaboy válasza #85552128 (#12) üzenetére


Vistaboy
veterán

Elnézést, elírás, természetesen Frostbite 3 motorral érkezik a játék. :)

Kijavítottam.

(#23) alevan: Ha megveszed az összes DLC-t - kivéve a multis cuccokat -, akkor teljesebb képet kapsz, ezt bizton állíthatom, sok mindent kivágtak az eredeti történetből.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#25) CPT.Pirk válasza alevan (#23) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Happy ending modot kapd le, és nincs többé szájbergyerek. :N

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#26) alevan


alevan
őstag

Akkor lezúzom a DLCket, és újra nekiállok. (De hogy AC3 és ME3 után még egy Ubis termékre 1 centet sem fogok költeni, az is biztos.....).

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#27) Tnil válasza alevan (#26) üzenetére


Tnil
tag

A ME3-nak semmi köze sincs az Ubisofthoz, az BioWare játék. :)

(#28) dilipok válasza Tnil (#27) üzenetére


dilipok
veterán

az nembaj, a lenyeg, hogy nyavajogni lehessen :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#29) tDr1v3r válasza Vistaboy (#24) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Tényleg teljesen? Én most tolom először az ME3-at, minden DLC és egyéb bigyusz megvan, de ha a "régihez" képest teljesen más így akkor nagy gondba leszek... az is érdekelne, de végigjátszós szinten.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#30) haxiboy válasza GrooveHero (#9) üzenetére


haxiboy
veterán

Könyveket olvastad?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#31) haxiboy válasza tDr1v3r (#3) üzenetére


haxiboy
veterán

Nem lenne rossz, akár előzmény rész is lehetne. A First Contact War igazán érdekelne :Y Egyébként valaki tud valamit a 4. könyv második kiadásának megjelenéséről magyarul? Eddíg csak az a nagyon agymenés első kiadást láttam a boltokban aminek kb 0 story értéke van, aki írhatta valószínüleg nem játszott a játékkal.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#32) Vinyard# válasza haxiboy (#31) üzenetére


Vinyard#
aktív tag

Milyen második kiadásra gondolsz? A tartalmon nem hiszem hogy változtatnának érdemben akár a 20. kiadáskor is...ha átírnak 2 évszámot, hogy passzoljon az idővonalba attól még nem lesz jobb a 4. könyv. Ami tényleg egy nagy sz@r. egyébként.

(#33) alevan válasza Tnil (#27) üzenetére


alevan
őstag

Igen, kiadózavarban vagyok, Ubis játékokkkal alapból megszívtam, a rEAperek peddig csak a ME3 nál szivattak meg :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#34) Vadmeggy


Vadmeggy
aktív tag

Nem teljesen értem miért csinálnak folytatást. A harmadik rész befejezése egy rossz vicc volt. Az első két rész hangulata teljesen magával ragadott, a történet is zseniálisan indult, de egy csapással mindent tönkretettek a befejezéssel. Ha lezárták a történetet, minek kezdik újra?!

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#35) sagem


sagem
addikt

Jó, hát most mit mondjon csórikám, hogy csak az vegye meg aki minimum 1-2 résszel játszott?:D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#36) Zoli133 válasza Derivel (#22) üzenetére


Zoli133
őstag

Valamiről lemaradt a 2. pontban említett tény mikor lett megerősítve?

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#37) nanorambo válasza alevan (#23) üzenetére


nanorambo
őstag

Én is így voltam vele. Aztán most érettségi után kijátszottam mind a hármat egybe összes DLC-vel. Hát el kell mondja, hogy zseniális. A leviathan dlc hozzátesz a végéhez és az extended cut is. Az omega nem, de hangulatos, a citadell DLC, meg a második kedvenc kiegészítőm lett a shadow broker után.

Annyira szeretem a Mass Effectet, hogy most megint elkezdem az elejétől :D pedig kb egy hete fejeztem be a trilogy-t.

(#38) GrooveHero válasza haxiboy (#30) üzenetére


GrooveHero
addikt

Csak egy részét. Még adós vagyok vele. De bejövős az is. Meg láttam az animációs filmet is a Paragon Lost-ot. Nem sok köze volt az első 3 részhez, csak maga az univerzum. De az is jó volt :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#39) haxiboy válasza Vinyard# (#32) üzenetére


haxiboy
veterán

Tudtommal a második kiadást teljesen átdolgozták, bár magyarul nem sikerült megtalálnom, egy angol lapon azt találtam hogy kicsit rendbe szedték a story-t mert olyan állítások szerepeltek benne amik teljesen ellentmondtak az előző könyveknek

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#40) GrooveHero válasza Vadmeggy (#34) üzenetére


GrooveHero
addikt

Bocsi a dupláért de ezt le kell írnom.

Hadd válaszoljak kérdéssel a kérdésedre. A Star Wars-ból miért csinálnak VII-ik részt? Pénz. De félre a közhelyekkel. Ott is az a helyzet, mint a Mass Effect-tel.
Egy olyan színes és szerteágazó világot teremtettek meg a készítők, ami még milliárd órányi történetet, sok-sok szereplőt helyszínt, fegyvert, miegymást tartalmazhat, és remélem fog is. Egy ilyen világ megannyi lehetőséget nyújt magában köszönhetően a fajoknak, karaktereknek, storynak és még rengeteg dolognak.
Ahogy a Clone Wars animációs film is a Star Wars esetében, ami a II-ik és III-ik rész között játszódik.
A lehetőségek tárháza kimeríthetetlen és én mint Mass Effect rajongó ennek csak örülök, de gondolom ezzel nem vagyok egyedül.
Tény, hogy az első két rész után én is happy endinget vártam és nagyon nem jött be az eredeti story vége. Az első részben ami benne volt, de a másodikból kimaradt és erre rájöttek, majd a harmadik részbe újra belecsempészték ( a kicsit RPG-s stílus) , hogy a fegyverek és páncélok moddolhatók voltak nagyon jó ötlet volt. Kicsit nekem hiányoltam a városok tüzetesebb megismerését. Mint a Shadow Broker DLC-ben lehetett raxival repülni, lehetett látni a járműveket a levegőben, épületeket, Ilium világát kicsit közelebbről szemügyre venni. Remélem ez nem fog kimaradni a következő epizódból, mert hatalmasat dob a játék hangulatán. Oké persze, alapból a játék lődözős stílusban lett kitalálva, de akkor is. Kell bele az ilyen. Hogy meglegyen megint az, amit te is írtál, hogy magáva ragadt a hangulat. Sztem ez a következő részből sem fog hiányozni. És akármi lesz, nem hiszem, hogy a történetnek sok köze lesz a régi szereplőkhöz, pedig szivesen láttam volna újra Garrust, Liara-t, és a megismert és megszokott karaktereket. De nem kell félni, pöpec lesz az új rész, így látatlanban megmondom, és akár a nyakamat rátenném, hogy az új rész megint ütni fog. De messze van még '14 év vége :O

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#41) Vinyard# válasza haxiboy (#39) üzenetére


Vinyard#
aktív tag

Azt hittem már lemaradtam valamiről, de így már tudom: egyre gondoltunk. Sajnos ki kell ábrándítsalak, érdemben nem dolgozták át a sztorit, csak a durva kontinuitásbeli hibákat javították ki, meg pár dolgot ami ellentmond a játékoknak, korábbi könyveknek, de a sztori érdemben nem változott. Én anno amikor szó volt erről több helyen is ezt olvastam. SZal az alapból sz@r könyv sz@r maradt, csak nem sziszegsz azon 5 oldalanként, hogy olyan csávó írta, akinek köze nincs az univerzumhoz.

(#42) MASSlag


MASSlag
tag

Nekem csak az a bajom, hogy miért Mass Effect 4. A ME eddig arról szólt, hogy Shepard megment mindenkit aki szimpatikus és lepufogtatja (leplazmálja ?) a rossz arcokat. Szóval az volt a lényege, hogy shepi jól felforgatja a galaxist, az egész róla szólt. Ezért furcsa a 4-es szám, helyette valami alcím kellene inkább (pl ME: Shiny Lights, ME: Burn the Starchild :DDD). Vagy megoldják úgy mint a Dallasban, Liara a zuhany alatt álmodta az egész 3 részt :DDD

[ Szerkesztve ]

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#43) MASSlag


MASSlag
tag

Valahogy, úgy egészében nem tetszett a 3. rész. A sztori remekül meg volt írva. A Tchuchanka és quarian geth fejezet fantasztikus volt (Legion volt a kedvenc karakterem :( ) Alapból a végével sem volt sok gondom, csak az információhiány (amit az Extended Cut azért jórészt orvosolt). A textúrák, zenék, modellek is kidolgozottak voltak.
De nagyon csőjáték volt, semmi szabadság, felfedező hangulat, amit az egyben annyira szerettem. A komor, matt kinézet a sejtelmes "elektronszagú" zene, még a Makóval rohangálás is árasztotta az annyira jellemző felfedezős hangulatot. A történetről pedig érezted, hogy ott van megszületőben. Shepard pedig erős volt, kitartó, de nem egy terminátor félisten, hanem egy igazi katona.
A játék is jóval nehezebb volt. A legnehezebb fokozaton vért lehetett izzadni, a 2 is könnyű lett, a 3-nál pedig rátenyereltél a spacere és simán lehetett kajálni mellette (több pizzát is elfogyasztottam közben).

[ Szerkesztve ]

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#44) Vinyard# válasza MASSlag (#42) üzenetére


Vinyard#
aktív tag

Már volt olyan hír, hogy nem Mass Effect 4 lesz a játék címe. Mass Effect lesz persze, de valami szám nélküli, alcímes móka lesz.

(#45) nanorambo válasza MASSlag (#43) üzenetére


nanorambo
őstag

Igen a harmadik rész az már kicsit más volt. Nekem a második rész tetszik a legjobban, aztán hajszállal mögötte az első és csak utána a harmadik.

Az első azért, mert ugyebár újdonság erejével hat az egész. Előtted bontakozik ki a történet, a világ, a karakterek. A második az magáról a felfedezésről szól. Szedd össze a csapatodat ám a tagoknak köszönhetően rengeteg minden derül ki magáról a galaxisról. Az egésznek olyan a hangulata, hogy el kell mélyedni a galaxisban. A harmadik az meg egy rohanás. Már a sztori is ezt mondja. Pedig tényleg jó a harmadik is, de ott már szinte mindent tudsz, már célirányosan mész előre mint egy robot.

De az egész Mass Effect trilógia egy remekmű.

(#46) Vinyard# válasza MASSlag (#43) üzenetére


Vinyard#
aktív tag

A második rész is ugyanolyan csőjáték volt, mint a harmadik. A "trükk" az volt ennke palástolására, hogy a játék nagy része belső terekben játszódott, ahol eszedbe nem jutott volna réteken, meg mezőkön kalandozni. Még a Horizon-on sem volt nagyon gáz a játékos mozgásának korlátozása.

A harmadikban azért érződik sokkal jobban a csőszerűség, mert sokszor játszódott "elvileg" nyílt terepen. Szóval pusztán illúzió, hogy a másodikban több szabadság volt. Nem volt több, csak ügyesebben el lehetett rejteni, hogy csőjáték.

Hát egyébként különbözőek vagyunk...én csak azért nem játszottam újra annyiszor az elsőt, mint a többit, mert a DÖGUNALMAS Mákózás, a borzalmas PC-s irányításával kikészített. Felfedezünk vele? Hurrá. Mit is? Totálisan kopár bolygókat! Húúú de izgi. Amikor 10-edjére mész az ugyanúgy kinéző bányába, zsoldosbunkerbe, nagyon unalmas és repetitív tud lenni a játék ezen része. A játékidő harmadát a hülye Mákózás teszi ki...a legjobb ötlet volt, hogy ezt kihagyták a folytatásokból. Szerintem.

Shepard szerintem ugyanolyan terminator volt az összes részben. Nem hiszem, hogy sokkal kevesebb ellent nyírtál ki maradandó sérülések nélkül az első részben, mint a többiben. :) A különbség annyi volt, hogy még nem volt olyan státusza, nem volt félisten figura a környezete számára. Mellesleg azt ne feledd belevenni a dolgokba, hogy a második részben a Cerberus faszául upgrade-elte. Magyarul a második meg a harmadik részben már egy még "übermensch-ebb" figura van, már pusztán a Cerberus implantjainak köszönhetően is.

A nehézség kapcsán azzal egyetértek, hogy az első volt a legnehezebb, de. Ez részben annka is volt köszönhető, hogy sokkal esetlenebbek voltak a képességek, szar volt a fedezékrendszer...szóval játszani is nehezebb, és számomra kellemetlenebb volt, mint a többit. Az jó, ha egy játékban jó a harcrendszer, és úgy nehéz...de az nem jó, ha azért nehéz, mert rossz a harcrendszer. Nos a ME1 kicsit ilyen is-olyan is...nem is lett volna könnyű jó harcrendszerrel sem, de nehézzé szerintem az tette sokszor, hogy csiszolatlan volt a játékmenet. A harmadik nekem azért volt nehezebb, mint a második, mert nem regenerálódott magától az életerő, megint gyűjteni kellett medigéleket. Nem volt elég visszavonulni és várni amíg meggyógyulsz. Mondjuk az igaz, hogy a képességek túl gyorsan visszatöltődtek, de én ez elen "úgy védekeztem", hogy teleraktam magam fegyverrel, így lassabban töltődtek vissza, még a ME2-s időnél is néha lassabban (viszont sosem használtam ki az extra fegyvereket, csak assault rifle-lel nyomultam végig). Szal összességében nekem a 3. rész nehezebb volt mint a 2. rész például.

[ Szerkesztve ]

(#47) Vinyard# válasza nanorambo (#45) üzenetére


Vinyard#
aktív tag

Az irónia az, hogy a harmadik résznek a "véleményes" befejezésen kívül a második rész a legnagyobb baja. Mégpedig az, hogy a második részben a Reaper kérdéssel kapcsolatosan semmit nem léptek előre. Ha megkérdezted a második rész elején, meg a végén, hogy hogyan fogjuk legyőzni a Kaszásokat, ugyanazt a választ kaptad: Fogalmunk sincs.

Ráadásul behozott vagy 10 új karaktert, és az első rész döntéseinek következményével látványosan nem foglalkozott, mert direkt olyan irányba ment a sztori, ahol ezekkel nem kellett törődni. Túlélte a tanács? Király, visszakapod a Fantom státuszodat. Miben változik a játékmenet? Semmiben. Ash, vagy Kiadan élte túl? Kemény döntés volt, erre összesen feltűnik az egyik, vagy másik 5 perc erejéig. Udnia vagy Anderson a góré? Érdemi változás a játékban ööö...semmi. És lehetne még sorolni a kisebb "elsumákolásokat".

Szóval nagy okosan minden szál elvarrását, minden kérdés megválaszolását a 3. részre hagyták, egy galaktikus háború közepére, amiben amúgysem könnyű megcsinálni egy egy személyre fókuszáló TPS-t, amelyben az a tradicionális játékmenet, hogy egy űrhajóval utazgatsz ide-oda, meg a küldetésekre 2 társat viszel csak magaddal, nem pedig mész egy bolygón egy hadsereg élén és zúzod a Kaszás hordákat, vagy éppen tábornokot játszol, mert te vagy a taktikai lángelme.

Ha csak önmagában nézem, a harmadik rész a leggyengébb, ha azt is nézem milyen elvárásoknak kellett volna megfelelnie, akkor azt mondom bravúrosan sikerült. Na jó, a befejezést leszámítva, de hát azzal is meg lehet barátkozni nehezen...valahogy.

[ Szerkesztve ]

(#48) Derivel válasza Zoli133 (#36) üzenetére


Derivel
tag

Emlékszem egy twitter bejegyzésre, amiben az volt a lényeg, hogy az utolsó jelenet (ha Shepard él) Shepardnek ,,nem az utolsó lélegzete volt". Ebből arra következtetek, hogy legalább megemlítik vagy találkozunk vele, de főszereplő vagy csapattárs biztosan nem lesz. Szerintem legalábbis. :)

(#49) nanorambo válasza Vinyard# (#47) üzenetére


nanorambo
őstag

Igen. A "nagy" sztori szempontjából nincs előrelépés a második részben, de szerenintem akkor is nagyon fontos részét képezi a Mass Effect világnak, hiszen itt tudsz meg a legtöbbet magáról a galaxisról és a fajök közti "nézeteltérésekről", amik a harmadik részben igen nagy szerepet fognak játszani.

[ Szerkesztve ]

(#50) Rexdemon válasza Vadmeggy (#34) üzenetére


Rexdemon
aktív tag

Rohadtul igaz, 100%ban ez történt az én esetemben is. A folytatás sztem biztosan teljesen marhaság lenne (hacsak nem a destroy endinget kanonizálják) előzménynek pedig mennyi értelme lenne, ha már "úgyis lejátszott a meccs". Nagyon szép történet volt, nagyon balf*asz véggel, kár tovább gyalázni a holtakat ^^
(igen, sztem a multija is egy vicc - bár rossz vicc)

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.