Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xirtam


Xirtam
veterán

OMG OMG és OMG! Most se boxom se asztali gépem hát , hogy fogom én ezt tolni?! :O :O :O

(#2) Def26 válasza Xirtam (#1) üzenetére


Def26
félisten

Mennyé' inkább havat lapátolni. ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3) Xirtam válasza Def26 (#2) üzenetére


Xirtam
veterán

Majd megyek hozzátok tolni. :DD :DD

(#4) Zolinho1026


Zolinho1026
tag

A vége valami brutál hangulatos :D
Most kell, kell, kell, kell! :DDD

Loxone and Loxberry superuser

(#5) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Ez nagyon f@sza. Ehhez "kelleni" fog az első rész? Mert az nekem kimaradt. Vagy a nélkül is érthető lesz? Mert ezt lehet bepróbálnám jövőre.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6) Xirtam válasza TazLeacher (#5) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát mivel trilógia így a szálakat viszik tovább sőt a mentésed et is felhasználhatód, szóval szerintem elhanyagolhatattlan!

(#7) fpeter07


fpeter07
veterán

Az első részét majd őszi szünetbe kitolom, már próbáltam, egyszért szaggatott, másrészt pedig sok volt benne a duma (ez mondjuk nem hiszem hogy változni fog). Viszont az akció része nagyon tetszett :)

(#8) Ari18 válasza fpeter07 (#7) üzenetére


Ari18
őstag

"másrészt pedig sok volt benne a duma" Ha ez zavar akkor ez nem a te játékod. Ez az egyik lényege ennek a stílusnak.

Nagyon jó lett ez a videó. Nincs is olyan messze 26.-a.

(#9) gbors


gbors
nagyúr

nagyon jó trailer - a 3. kolléga pedig rettentően szimpatikus :K

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#10) vitaro válasza Xirtam (#1) üzenetére


vitaro
senior tag

Erre én sem tudok mást mondani, csak azt, hogy OMG! De már nem kell túl sokáig várni rá.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#11) Lui04


Lui04
aktív tag

Ez ez ez ez ütni fog :C
Pont jó a kiadás dátuma is, addigra majdnem vége a vizsgaidőszaknak :DD

(#12) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

most próbálom az első részt végig szenvedni. :F
picit bosszant, hoyg nekem nem adja be az 1920*1080-as felbontást. wideban a legnagyobb, az valami 1380* akármennyi. létezik ez?:U

nagyon remélem, hogy megtudom szokni a játékot, mert a kettővel is nagyon nagyon nagy bajba leszek :W :O

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13) Ari18 válasza - = Zk = - (#12) üzenetére


Ari18
őstag

c:\user\Documents\BioWare\MassEffect\Config\BIOEngine.ini megnyitod pl jegyzettömbel és rákeresel erre: "StartupResolutionX" és átírod 1920-ra. Alatta találod majd a StartupResolutionY ezt meg 1080-ra. és Mentés

[ Szerkesztve ]

(#14) - = Zk = - válasza Ari18 (#13) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah, ezt most azonnal meglesem. előre is köszönöm :R

szerk: off

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15) PowerBuldog válasza - = Zk = - (#12) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Valami nem kerek ott. Nálam simán megy 1680-ban is.

"Képméretarány: 16:10/16:9" Válaszd ki valamelyiket és akkor biztos ott kell lennie a 1920*1080-nak.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#16) Ari18 válasza PowerBuldog (#15) üzenetére


Ari18
őstag

Nekem is ezt csinálta, sőt fórumon is sokan panaszkodtak, hogy nem lehet beállítani a natív felbontást. Pedig azóta már volt néhány vga-m és monitorom is :DDD

(#17) - = Zk = - válasza PowerBuldog (#15) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csak XP alatt tudtam használni az 1680-at.
egyik gém alá sem dobja be, mióta W7-et használok...fura :F

Ari18: köszi a helpet. így már jobb:))
csak most meghalt a gémer egerem, és marha car nélküle a villámgyors mozgás:W :O

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) No-kia válasza - = Zk = - (#17) üzenetére


No-kia
őstag

te mindenhol rontod a levegőt? ;] :P

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#19) Ari18 válasza - = Zk = - (#17) üzenetére


Ari18
őstag

Nekem XP-alatt sem volt jó, ott is így kellett beállítani. Nem hiszem, hogy Win 7 miatt lenne.
Szívesen ;)

(#20) - = Zk = - válasza No-kia (#18) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csak ahol érzem, hogy ott lehetsz:)) ;]

19:monitor driver hiba meg alapból kilőve.
sajnos ezt nem fogom megtudni, mitől van, és miért :W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#21) PowerBuldog válasza - = Zk = - (#17) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nekem Win7 alatt is szépen feldobja, nem tudom mi lehet a gond. Patch fel van telepítve?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#22) Steeve84 válasza PowerBuldog (#21) üzenetére


Steeve84
csendes tag

Vadállat játék lesz. Nálam díjnyertes az első rész is, várós várós, remélem nem sokáig.

May the Schwartz be with you! :-)

(#23) rudi válasza TazLeacher (#5) üzenetére


rudi
nagyúr

Ahogy írták, a trilógia jelleg miatt érdemes végigvinni az első részt. Itt most december végéig 2k-ért megvehető, annyit szerintem mindenképpen megér.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#24) rudi


rudi
nagyúr

Nem vagyok benne biztos, hogy kellenek ezek a pofaleszakító renderelt trailerek. A Dragon Age trailerben látható mozgáskultúrának sem volt semmi köze a játékban látotthoz. Nem mintha azzal komolyabb baj lett volna (persze, mindent lehet fejleszteni), de számomra például az a trailer túl magasra helyezte a mércét. Féleg a Mass Effect 2 kapcsán is bejöhet ez.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#25) mindfreak


mindfreak
őstag

Az a nagy izé egy Reaper volt?

(#27) PowerBuldog válasza mindfreak (#25) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Több mint valószínű! :Y

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#28) L3zl13 válasza mindfreak (#25) üzenetére


L3zl13
nagyúr

[SPOILER]

Úgy tudom a második részben a "Collectors" nevű faj lesz a fő ellen. Szerintem az ő hajójuk volt látható a gépen.

[/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#29) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm mind2 embernek a választ, így lehet, akkor az 1-vel kezdem. :K

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#30) L3zl13 válasza TazLeacher (#29) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Biztosan úgy lesz megcsinálva a játék, hogy annak is élvezetes legyen, aki nem játszott az elsővel, de azért javaslom, hogy játszd végig.
Ha kipróbálod az ME2 és bejön, akkor utána már sokkal kevésbé izgalmas valamelyest akár frusztráló is lehet "bepótolni" az elsőt.

Aki hülye, haljon meg!

(#31) - = Zk = - válasza PowerBuldog (#21) üzenetére


- = Zk = -
félisten

őőő, nem. :N
de első körben kilőném ezt a lehetőséget, hiszen nem csak erről a játékról van szó. patch nélküliek is pl így viselkednek. :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32) Xirtam válasza L3zl13 (#30) üzenetére


Xirtam
veterán

Egy trilógiánál nemhiszem h úgy csinálják meg a folytatást, h érsd is a történetet 100%-ra! Gondold csak végig... akár film akár játék esetében! ;) Főleg a BioWare akiknek a történet mindig 120% a a játéknak!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.