Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16820480


#16820480
törölt tag

Hát, nem is tudom. Nem vonzanak annyira ezek a másodlagos kijelzők. Régóta várom a Pro7-et, de még mindig csak ilyen morzsák szivárognak, már régen bemutathatták volna...

(#2) prolad


prolad
őstag

Ha most jönne, úgyis mediatek menne bele, gondolom x30, ha már kész van. Ha év vége fele jön, akkor meg talán exynos lesz benne, ahogy eddig is az év végi modellekben. Úgyhogy ráér, sokat fejlődött a mediatek, de a pro 6ot lehúzta az x25, egy snapdragon 820al összevetve ég és föld (melegedés, fogyasztás terén egészen biztosan).

Tetszik az ötlet, de én a telefon tetejére tenném, értesítésekhez elég lenne ott egy keskeny csíkban.

(#3) joelke HU


joelke HU
senior tag

Hát én reméltem, hogy valami yotaszerű lesz belőle. Ez így halvány lepkepuki. Meg ez az asszimetrikus elhelyezés is... Ehh...

Motorola G51

(#4) madstunt


madstunt
addikt

Ritka rossz photoshop munkának tűnik. Az egesz telefon hatlapja kisse out of focus, kiveve az eink kijelzot :F

(#5) fattyu


fattyu
veterán

4-4500 akkuval még érdekelne is

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#6) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Hasznos feature lenne még ilyen kicsiben is, de az elhelyezése valahogy nem az igazi.
Mondjuk AoD mellett lehet hogy felesleges is lenne.

(#7) Fejvadi válasza fattyu (#5) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Esélyesebb, hogy, csak éppen nagyobb mint 3000-es lesz.

(#8) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Mivel a Meizu lassan a Qualcommnál is jó helyzetbe kerül, így ideje lenne Snapis modellt kihozni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

Ez egy szuper jó ötlet.
És tessék nem az ifon vagy a sama hozta ki.
Nekem kifejezetten tetszik ez a fejlesztés.

(#10) Danex


Danex
addikt

Kár hogy a FlymeOS nem az igazi, főzöttek meg felemásak :(((

(#11) roli543


roli543
őstag

Végre valami egyediség, tetszik!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#12) whatwhatwhat


whatwhatwhat
aktív tag

Ennek mi a haszna amúgy? Mivel jobb mint egy always on display? :F Főleg, hogy kijelzővel lefele kell letenni miatta a felefont. Ha nem teszel rá fóliát/üveget, akkor nyilván megszívod. Ha nem teszel, akkor azt cserélgetheted havonta...

(#13) Slushy


Slushy
csendes tag

Én pont, hogy nagyon szerettem a Flyme OS-t, viszont Meizu-t soha többé nem vennék.
Aki tud angolul az olvassa el ezt a cikket.

(#14) Danex válasza whatwhatwhat (#12) üzenetére


Danex
addikt

Hogy nem fogyaszt áramot a már kirajzolt kijelző megjelenítése. Ergo elég értesítésenként / percenként egyet frissíteni a képen és nem fogyaszt utána áramot.

(#15) Juhaszatti válasza Danex (#14) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Viszont ez plusz kijelző amit működtetni kell és időnként frissíteni ami plusz fogyasztás.
Egy Amoledes AoD-nál elég azokat a pixeleket bekapcsolni ami épp működik...ami szintén plusz fogyasztás...viszont nincs plusz kijelző, nincs +1 hibaforrás vagy +1 sérülékeny része a telefonnak.

(#16) Danex válasza Juhaszatti (#15) üzenetére


Danex
addikt

És melyik fogyaszt többet? 0.1s újraalkotni a képet vagy 1 percen át megadott pixeleket folyamatosan világítani?

Nem véletlen ,hogy az e-Inkes okos óráknak többhetes üzemidejük van az amoledes néhány napjával szemben.

Yotaphone-t is vagy az ilyen eInkes telefonokat asztalon egy tartóba belerakni és nem sérülékenyebb egyiknél sem.

(#17) Juhaszatti válasza Danex (#16) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Biztosan az e-ink fogyaszt kevesebbet, de egy amoledes AoD-al szemben nem jelentős a különbség ha sűrűn kell frissíteni a megjelenítendő tartalmat. Az értesítések kijelzésének meg csak úgy van értelme.
A sérülékenységével nincs tapasztalatom, de az biztos hogy így a telefon mindkét oldalán lesz olyan felület amit óvni kell.

(#18) Danex válasza Juhaszatti (#17) üzenetére


Danex
addikt

Mostani telefonok többségének amúgy is üveg hátlapjuk van / kerámia.

Az eink kijelző frissítés alatt fogyaszt kb annyi áramot mint egy lcd.

Frissítés a másodperc tört része majd onnantól kezdve gyakorlatilag nem fogyaszt semmit.

Tehát ha nem ~0.1s-enként jön értesítés akkor a közelében se lesz nagyon a fogyasztása, márpedig nem hiszem ,hogy bárkinek ennyi jönne vagy ha mégis akkor nem csapta volna már önmaga azt a földhöz :U

(#19) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én el tudnám viselni,egy értesítési led-nél több infót ad.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#20) smirisandor válasza Slushy (#13) üzenetére


smirisandor
csendes tag

Azért az meredek, hogy aki pozitív kritikát írt a Meizu-ról, annak fizettek érte. Pl. AliceWake is egy pár tízezressel bélelt dobozba kapta az m3Note-ot? :DDD

Álláspontom szerint sokaknak szúrja a szemét a Meizu hirtelen felfutása... neked mi volt gondod, és melyik készülékkel?

Meizu m3 Note

(#21) Matada2.3 válasza pusszycat (#19) üzenetére


Matada2.3
veterán

És hasznosabb is. Más kérdés, hogy eléggé esztétikátlan ott a kamera alatt egy lekerekített desgin mellett.

Finn the human

(#22) slimshady


slimshady
senior tag

Elég érdekes megoldásnak tűnik, nem tudom mennyi haszna lesz ennek a másodlagos kijelzőnek.

üdv.: SlimShady

(#23) csongi válasza prolad (#2) üzenetére


csongi
veterán

Szamomra sem vilagaos miert hagyjak ezeket a feluleteket kihasznalatlanul.
Az also kezelogombok helyere beferne egy e-ink, tetlen allpotba ertesitesre szolgalna, mukodo kepernyonel, meg a kezelo gombok elednenk fel.
Vagy nem kicitelezhezo, vagy meg nem jottek ra, erre a lehetosegre?

(#24) csongi válasza Slushy (#13) üzenetére


csongi
veterán

Sokszor a keszuleket okoljak, egy rossz vasarlasnal.
Javitott ujra piacra dobott keszuleknel nem a tipus a hibas, hanem a Shop aki ezt megjatsza. Illetve kinaba a kinait is hamisitjak. Mikor uber kedvezmenyek vannak, elve kerulom :).

(#25) qsotre


qsotre
csendes tag

Hmm elég előnytelen helyre rakták. Amúgy az ötlet jó, de szerintem ideális lenne a kijelző alá tenni egy nem érintésérzékeny kis e-ink értesítőt, ami kvázi a káva lenne. Nah nekem az bejönne :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.