Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) idegen lény


idegen lény
őstag

Ha olimpia nem is, ez legalább lesz. Szúnyogvadászat lesz benne? A lépésszámlálónak nem látom értelmét.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#2) ldave


ldave
félisten

Rendületlenül hozzák ezeket a Mario&Sonic sportjátékokat, gondolom ezek alapján azért valamennyira csak sikeresek a kasszánál.

Egyébként pedig örö e bódottá, hogy 3DS játék tesztet láthatunk a Gamepod-on, remélem egyre gyakoribb lesz ez :)

A Slime draws near! Command?

(#3) idegen lény válasza ldave (#2) üzenetére


idegen lény
őstag

Én már a Wii U-n is meglepődtem. Veszi azt még valaki?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#4) ldave válasza idegen lény (#3) üzenetére


ldave
félisten

Már nem nagyon, 13 millió körül adtak el belőle eddig, sokkal több már nem is lesz.

A Slime draws near! Command?

(#5) idegen lény válasza ldave (#4) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem értem, miért nem viszik lejjebb az árát.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#6) mirci18 válasza ldave (#2) üzenetére


mirci18
addikt

Szeretik az emberek a jópofa versenyjátékokat ahol meg tudsz viccesen mérközni a családdal.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#7) Mister_X válasza ldave (#4) üzenetére


Mister_X
nagyúr

15 millió lesz szerintem a plafon, amint kijön az új Zelda. Kéne már handheld fronton is a vérfrissítés.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Majd a Wii U verzió lesz az igazi!

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#9) idegen lény válasza Mister_X (#7) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem lepődnék meg, ha az már az NX-re (is) jönne.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#10) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ha valamiért egyáltalán sajnálom, hogy nincs U-m, akkor azok ezek a Marios chellenege, meg Party játékok. Persze a többjátékos lehetőségeik miatt. Az utolsó olimpiás játék, amivel toltam/tuk az ez volt, még 486-oson, de szerintem egy 286-oson is simán futott, azóta egyetlen épkézláb olimpiás, vagy bármilyen komolyabb vegyes Tournament-es sportjátékot nem láttam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.