Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) imibogyo


imibogyo
veterán

Ha egyszer egy üzlet beindul....

(#2) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Az eladásokat még mindig nem merték publikálni btw.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3) PiTM0N


PiTM0N
tag

Miért, az 1 már teljesen készen van? :F

(#4) saelin


saelin
veterán

Nem, de abból nem tudnak még több milliót eladni, ezért kell egy új rész, amit teljes áron rádsózhatnak.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Nem úgy volt, hogy 10 éves futamideje lesz a játéknak?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#6) Döglött Róka válasza [Prolixus] (#5) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A franchise-nak 3 ev múlva már nem a Bungie logója lesz a játék dobozán:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7) Dr.F.E.R.I. válasza [Prolixus] (#5) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Tíz év egy kapcsolatból is sok, nem egy játékból...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#8) ldave válasza Döglött Róka (#6) üzenetére


ldave
félisten

Hanem?

A Slime draws near! Command?

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

"már több 10 órát"
Lulz, nem egészen erről volt szó kiadás előtt. :DDD

(#10) [Prolixus] válasza Dr.F.E.R.I. (#7) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hát én sem hittem el, hogy ez így lesz, de ezt ígérgették nem? Vagy csak álmodtam?

Mert akkor ez így eléggé átbaszás. Ha már most fejlesztik a 2. részt, akkor a 10 éves idő kb. úgy jön ki, hogy 2 év múlva már semmi tartalom nem fog jönni a játékhoz, és összesen 10 évig fognak futni a szerverek...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#11) Döglött Róka válasza ldave (#8) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Lásd még: Infinity Ward.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#12) CybonTom


CybonTom
tag

Vajh a 2. részt megcsinálják e már normálisan és ki merik e adni pc-re is? Kíváncsi leszek rá...

[ Szerkesztve ]

(#13) saelin válasza D1Rect (#9) üzenetére


saelin
veterán

Akár párhuzamosan fejleszthetnek két címet is, habár annak nem sok értelme van. Nem tudom milyen erőforrásokkal rendelkezik a csapat, de ha azt nézzük, akkor is két felé kell dolgozniuk, ami valamelyik játék rovására megy (és kétlem, hogy az az új destiny lenne). Most vagy mézesmázos marketinget mondtak az "első" résszel kapcsolatban, vagy sör. Nem tudom.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) Thodeus válasza [Prolixus] (#5) üzenetére


Thodeus
aktív tag

A franchise-nak igen. Mint ahogy nem a Destiny "1-re" költöttek 500M-t, hanem az egész franchise-ra.

[ Szerkesztve ]

(#15) CybonTom válasza Thodeus (#14) üzenetére


CybonTom
tag

Mint ahogy nem a Destiny "1-re" költöttek 500M-t, hanem az egész franchise-ra.

Ez szerintem így nem igaz. Mivel a franchise még nem is létezik (hacsak ők nem a HALO-ra gondoltak :DD ;] ), annak legelső képviselője a Destiny és ennek a játéknak kellett volna megalapoznia az egészet és elviekben erre költöttek 500 misit... bár inkább a reklámra nyomták a játék helyett, látva a végeredményt.

(#16) #52815360 válasza tDr1v3r (#2) üzenetére


#52815360
törölt tag

(#17) CybonTom válasza #52815360 (#16) üzenetére


CybonTom
tag

A cikket is el kéne néha olvasni... :)

"Az Activision negyedéves pénzügyi jelentéséből most kiderült, hogy nem kevesebb mint 9,5 millió regisztrált felhasználója van a programnak. Ez nem az eladott példányszámot jelöli, ugyanis egy példányra több regisztrált felhasználó is juthat."

(#18) #52815360 válasza CybonTom (#17) üzenetére


#52815360
törölt tag

Az már túl mainstream dolog :))

(#19) [Prolixus] válasza Thodeus (#14) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Kétlem, hogy a franchise-nak terveznek 10 évet. Ezt sosem lehet tudni előre, ilyen kijelentéseket nem szokás tenni. Mellesleg eddig A Destiny-ről olvastunk mindig, nem a Destiny játékokról. Ugyanúgy a pénz is erre a játékra ment el, nem az esetleges jövőbeli alkotásokra. Nyilván minden komolyabb stúdió, ha behoz egy új címet, a fejlesztés közben már tervezgeti a folytatást is, és ez elvisz némi pénzt, de ez akkor is az első játék büdzséjébe számít bele, lévén a folytatás léte a fejlesztés során mgé bizonytalan. (persze annyival kevesebb pénz kell majd a 2-re ha tényleg elkezdik a fejlesztését, de a 2 heggesztése közben meg ugyebár kicsit a 3. részt is tervezik a legtöbb esetben..)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#20) Gabor343


Gabor343
tag

Csak remélni tudom, hogy a 2. rész (különálló játék) fejlesztésének legalább részben az az oka, hogy felismerték az első részben lévő koncepciós hibákat és ezeket javítani szeretnék. :)

Hiába mondják a játékra hogy ez nem mmo, akkor is az!! Másképpen nem is működik egyszerűen, mert a story vonala nagyon gyenge, egyedül nagyon hamar bele lehet unni. Viszont a játékmenete az nagyon jól eltalált és a csapattevékenységek (strikeok raidek) is elég szórakoztatóak és a fejlődésre (jobb gear szerzésre) épül az egész. Ezek szerintem mind egy jó mmo játék elemei. :K
A probléma az, hogy a játék tartalma egyszerűen édeskevés és ehhez túl sok mindent már nem tudnak hozzáadni, csak nagyon radikális változtatásokkal és akkor már jobb ha egy teljesen új játékot csinálnak.
Az eddigi infók szerint is a DLC-k csak 1-2 új küldetést, meg strikeot, meg 1 új raidet hoznak majd és ennél sokkal több szerintem egyikben sem lesz. Ezzel nem fogják sokáig lekötni a népet. Arról nem is beszélve, hogy ezért a kis lepkefing kiegért még pénzt is kérnek.

Ha a 2. részbe raknak majd legalább 60szintet amit xp-vel kell fejleszteni meg még mondjuk 20-at amit lightal meg lesz legalább 6 bolygó fejeként 4 nagy mappal és összesen több száz de inkább ezer küldetéssel, egy normális méretű towerrel, ahol sok ember elfér és lehet kommunikálni egymással, na meg a játék végén legalább 5 raiddel amik egyre nehezebbek és egyre jobb cuccokat adnak, akkor engem kilóra megvettek. :C

Na jó csak álmodozom :DDD ehhez rengeteg idő is kell, nem csak pénz, hogy elkészüljön, de ha ezeknek legalább a fele teljesül a másik felét meg megkapjuk kiegekben, már az is jelentős fejlődés lenne. :K

(#21) Xelloss válasza [Prolixus] (#10) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Okos nem? :DDD Meg sem lepődöm már, a trendbe beleillik szvsz..

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#22) Diopapa válasza Gabor343 (#20) üzenetére


Diopapa
addikt

Kapcsolódó wiki szócikk...

"A massively multiplayer online game (also called MMO and MMOG) is a multiplayer video game which is capable of supporting large numbers of players simultaneously. "

A 18 "large number"? :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#23) Döglött Róka válasza Diopapa (#22) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Wiki szocikkekre alapozunk?:)

Guild Wars 2-ben egy dungeon-be max 5fos party mehet, akkor az nem MMO?

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#24) Diopapa válasza Döglött Róka (#23) üzenetére


Diopapa
addikt

Ha engem kérdezel nem. Az almát hívhatod körtének de attól még nem lesz az. Egyébként sem látom mi jelentősége van az elnevezésnek. Csak felesleges ráerőltetni a cimkét, hogy "mmo". Ettől nem lesz jobb sem rosszabb.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#25) BabMester válasza [Prolixus] (#19) üzenetére


BabMester
senior tag

Javaslom elolvasni az eredeti interjút,cikket a Gamespot-on, le van írva minden :) maga a franchise lesz 10 éves, arra értették az 500 milliót összesen, és lehet az is h minden évben kapunk 1-et..

[ Szerkesztve ]

(#26) [Prolixus] válasza BabMester (#25) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ok, utánaolvastam. Valóban, ezt én néztem be. Mindenesetre elég furcsa.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#27) Thodeus válasza CybonTom (#15) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Hülyén fogalmaztam, de úgy értettem, hogy a franchise kiépítésére ment el vagy fog elmenni az összeg és, mint fentebb írták is, van róla cikk is. [link]

(#28) Döglött Róka válasza Diopapa (#24) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha nem latod a jelentoseget, akkor minek kezdtel el rugozni rajta? Vegulis minek legyunk kovetkezetesek, igazad van:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#29) Diopapa válasza Döglött Róka (#28) üzenetére


Diopapa
addikt

Azért mert NEM mmo. Manapság szokásos és hétköznapi dolog lett a csúsztatás, a szavak kiforgatása. Hümm, hol olvastam már ilyet? :) Béke-minisztérium, Igazság-minisztérium stb.. Igen zavar, hogy mmo-nak hívják pedig nem az és annyiból nincs jelentősége, hogy a játék milyenségét nem befolyásolja. Szövegértés ftw... :U

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#30) Döglött Róka válasza Diopapa (#29) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ugyesen ismetelted az elozo logikatlan kijelentesed:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#31) Prof01


Prof01
veterán

Befejezhetnék először az első részét! Szörnyű, hogy még mindig mennyiszer ledob a szerver. A Raid tiszta bug, a PvP játszhatatlanul lag-os... :(

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#32) oriic válasza Prof01 (#31) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lassan 2 és fél hete feléje se néztem. :D Majd dlc-nél visszatérek. :D

Live-Die-Respawn

(#33) Döglött Róka válasza Prof01 (#31) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Playstation?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#34) Prof01 válasza oriic (#32) üzenetére


Prof01
veterán

Én is majd a DLC után, most várom az FC4-et! :)

Döglött Róka: X360.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.