Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Várom.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) Soybex


Soybex
őstag

Ha lesz euban is akkor első napos vétel, mint annó a Note 7-nél. Csak ne legyen semmi baj vele :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#3) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Az Infinity display nem 18,5:9 vagy hasonló?
Csak mert a cikkben 2:1 van.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#4) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Ettol a sylogentol mar csak egz ugras a "Seek higher things" :D

Udv. core2

(#5) Viper26


Viper26
nagyúr

Ezt a "jól sikerült" bikszbi-t miért erőltetik? Duplán legyen alkalmazás valamire, amit már a google megcsinált (jobban).

Ettől eltekintve biztosan kirobbanó siker lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#6) joelke HU


joelke HU
senior tag

Hát amennyire kíváncsian vártam az év elején ezt a kütyüt, mostmár annyira érdektelenné vált számomra. A kiszivárgott képek alapján az ujjlenyomatolvasó nem kerül felhasználóbarátabb helyre és nem lesz kijelzőbe integrálva sem. Esetleg kap mégegy kamerát, egy hangyapöccsel nagyobb kijelzőt, ja és egy cerkát. Ejha... És ezt legalább 50-60 ezerrel többért fogják kínálni, mint az s8+-t. Király! Akkor már inkább egy Note FE

Motorola G51

(#7) shiftac


shiftac
aktív tag

Rakhatnának bele 6GB ramot. Ja az nem jó, mert akkor túlságosan időtálló lenne a telefon...

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#8) aelod


aelod
veterán

Azt hittem ez lesz az. De nem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#9) yoshimitsu81 válasza aelod (#8) üzenetére


yoshimitsu81
tag

4 giga ram?????? Lassan olyan lesz mint az i phone rohadt draga, de alig pakolnak bele valamit. Hahó Samsung már majdnem minden új telefon 6 al jön ki.

(#10) kromatika válasza yoshimitsu81 (#9) üzenetére


kromatika
veterán

Szerintem elég a 4gb ram. Kíváncsian várom a tesztet.

(#11) elfelejtette válasza yoshimitsu81 (#9) üzenetére


elfelejtette
veterán

Igazad van, inkább rakjanak bele 8GB-ot, így a fejlesztőknek nem kell optimalizálni, akinek meg kevesebb van benne, az meg kínlódjon...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#12) jacis


jacis
nagyúr


Azért ez már jó nagy lesz tényleg.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13) SonyNex7 válasza jacis (#12) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Viszont nekem pont jó lesz,1 éve nincs számítógépem mindent S7 edgen csinálok (nemsokára lesz egy 12"-os Windows tablet) de az picit kicsi.Note 7 volt a favorit de sajnos peches széria volt.
Megnéztem az S8 párost és nekem S8+ mérete egyenlő az S7 edgeel,a sima sokkal kisebb kényelmesebb.Note 8 kockásabb formája jobban bejön.
Az új lenyomat meg hogy hátul van nem olyan nagy gond mert az írisz feloldás elég nagy hatékonysággal működik.

[ Szerkesztve ]

(#14) Inkvizitor1 válasza jacis (#12) üzenetére


Inkvizitor1
tag

Nekem pont ez tűnik a bajnak vele, hogy ugyan olyan széles a Note8 mint az S8+, de magasabb, pedig már az S8+ is béna szerintem ezzel az aránytalan magassággal. De ne legyen igazam, de ez a 6.3' egy átverés, mert pl: a Mate9 5.9'-el is nagyobb, mert szélesebb. Egy vékony, hosszúkás kijelző több inch-re jön ki, de semmire se jó. Ha a végső arány más lenne és tetszeni fog akkor megveszem.

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#15) jacis válasza Inkvizitor1 (#14) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem pont, hogy a képarány az ami nagyon bejön. Alig várom, hogy megvehessem az S8+-om
Amúgy nézd meg jobban a képernyő szélességet. A note 8 szélesebb sztem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#16) Risard válasza yoshimitsu81 (#9) üzenetére


Risard
aktív tag

C10 is már 6 gigás lesz kétlem hogy ebbe ne azt raknának.Meg remélem ebbe is elfér egy 4000 es aksi minimum

(#17) Inkvizitor1 válasza Risard (#16) üzenetére


Inkvizitor1
tag

Hát, pont azt olvastam, hogy kisebb aksi lesz, mint az S8+ban, mert a kettő kb ugyan akkora, de ott van még a cerka is, ami foglalja a helyet, és most tutira akarnak menni, nehogy valami robbanjon, úgyhogy kisebb aksival biztonsági játékot fognak játszani.

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#18) jacis válasza Inkvizitor1 (#17) üzenetére


jacis
nagyúr

Ha tényleg így lesz akkor jó nagy idióták. Egy ekkora telefonba ha 3500-nál kisebb akksi fér csak bele akkor menjenek a francba. Az S7e meg jóval kisebb házban 3600-as akksival megoldható volt?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#19) Kékes525 válasza Inkvizitor1 (#17) üzenetére


Kékes525
félisten

Ha ez igaz, akkor az üzemideje rettenetesen gyenge lesz.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#20) Inkvizitor1 válasza Kékes525 (#19) üzenetére


Inkvizitor1
tag

Most van egy cikk a phonearena-n ahol 3300-at valószínűsítenek, az ember nem is hinné el, de ha megnézed, hogy az S8+ minden dimenzióban nagyobb mint az Edge, az aksija mégis kisebb, akkor több mint 50% az esélye, hogy tényleg 3.300 lesz. Ami persze gáz.

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#21) shiftac válasza Inkvizitor1 (#20) üzenetére


shiftac
aktív tag

Még mindig nevetséges, hogy a Xiaomi robbanás nélkül bele tud tenni 4100-as akksit egy középkategóriás telefonba, de a Samsung a saját flagshipjébe 3500-ast nem mer... Vagy ott a Lenovo P2, 5100-as akksival.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#22) Kékes525 válasza shiftac (#21) üzenetére


Kékes525
félisten

Minek tegyen bele? Így is eladási rekordokat csinál.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#23) Dr. 444Hertz válasza shiftac (#21) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nem a Samut akarom védeni, de azért nagy különbség, hogy egy Xiaomiba nem kell S-Pennek helyet hagyni, míg egy Note-ban igen, plusz a vízálló kivitelre is gondolni kell.
Ettől függetlenül persze, nekem is karcsúnak tűnik a 3300mAh.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#24) RaveForce válasza Dr. 444Hertz (#23) üzenetére


RaveForce
veterán

Az meg a masik, hogy nem csak a puszta szamok a lenyegesek..mint a mpixelek eseten es proc magok szintjen detto.. nameg a kinaiaktol lattunk mar nagy mAh-t rairva a telepre aztan jott a fekete leves.. s8/+ is temette mindenki h semeddig se fogja birni a telep, aztan jott a meglepodes.. :)) persze nyilvan utos lenne egy 4000mAh a samsung takarekos hardwareivel(soc, kojelzo) es rendszerével, de sztem igy sem lesz csalodasra ok! De mindenkeppen varjuk ki.. :)

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#25) Dr. 444Hertz válasza RaveForce (#24) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Hát igen.
Nem véletlen, hogy pl. az S8 tulajok masszív 6 órás kijelzőidővel áradoznak a telójukról.
Mert tényleg tud annyit, és hétköznapi használatban több, mint elegendő.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#26) Kékes525 válasza Dr. 444Hertz (#25) üzenetére


Kékes525
félisten

Szerintem az S7 edge a legjobb az aksiban az újak közül.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#27) Dr. 444Hertz válasza Kékes525 (#26) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Az simán lehet :)

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#28) RaveForce válasza Kékes525 (#26) üzenetére


RaveForce
veterán

En ezt is naponta toltom.. nem nagyon van olyan telefon meg ami ne igy jarna nalam.. :DD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#29) Tense


Tense
őstag

Már nagyon várom, csak félek hogy egy csalódás lesz :(

(#30) Dr. 444Hertz válasza Tense (#29) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Inkább legyen csalódás, mint időzített bomba ;]

Elnézést, muszáj volt....

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#31) Tense válasza Dr. 444Hertz (#30) üzenetére


Tense
őstag

:C

(#32) Kékes525 válasza Dr. 444Hertz (#30) üzenetére


Kékes525
félisten

Samsungtól az is kitelik. :D

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.