Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Nem lehetne valahogy megoldani, hogy számok is legyenek? Akár csak 1 is, kíváncsi lennék, hogy ma Magyarországon mennyi hány db játékot kell eladni ahhoz, hogy TOP1 legyen valaki...nem mindegy, hogy a DA: O-ből 87 db-ot adak el, és így első, vagy 4.000-et...

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2) feka007


feka007
nagyúr

Ezen a héten szvsz a 80%-át az MW2 tette ki, de az tuti hogy az első helyen fog állni

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Jé, trónfosztás van. Ennyire jó lenne a DA?

Megelőző csapás:
"A WOW prepaidcard miért van a listán amikor az nem is játék?"

(#4) Narxis válasza TazLeacher (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

WoW prepaid card-ból ki lehet következtetni. Megsaccoljuk mennyien WoW-oznak jelenleg hazánkban, aztán annak a kis rész, mivel nem mindenki veszi egyszerre a feltöltőkártyát és/vagy bankkártyával fizet.

A magyar wowosok számáról pedig volt tavaly egy kis értekezés az egyik magyar wow klán blogján. Szerintem így ki lehetne sakkozni. Jobb ötletem nincs, szerintem nem akarják megmondani, hogy ma Magyarországon hányan vesznek eredeti játékot.

Thanos was right.

(#5) (Darkwood) válasza feka007 (#2) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ez biztos így lesz...

Csúszni fog lefelé a figyma10! ;] :P

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#6) mephi666 válasza (Darkwood) (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

csússzon is az a fika... az a dolga... viszont elég jó, hogy a lego batman így feljött :DD meg a gta4-et is viszik, mint a cukrot? sokaknak most lett hozzá konfigja vagy akciós valahol? :F

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) zH. válasza feka007 (#2) üzenetére


zH.
senior tag

100% ,hogy első helyen fog állni és meg is érdemli. :)

3. Fifa 10 - Na neee. :P

[ Szerkesztve ]

just be

(#8) (Darkwood) válasza mephi666 (#6) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Azt azóta viszik, amióta kiadták!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#9) Polllen válasza mephi666 (#6) üzenetére


Polllen
nagyúr

Dehogy, csak megint eladtak belőle 3-4 darabot ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10) L4R$()n


L4R$()n
tag

A Sims2 még mindig benne van a top10-ben :W de a következő listán már nem kéne, hogy rajta legyen, mert a CoDMW2 ugye valszeg jön az első helyre és akkor végre lesz egy olyan lista, amin a sims2 nincs rajta :C (helyette ott van a sims3 :((( )

(#11) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Azért kíváncsi lennék, hogy hányan is fogják első héten megvenni a CoDMW2-t 10K-ért...mindenki jósolgat, meg miegymás, de a legtöbben csak "kipróbálják", majd megveszik fél év múlva a multi miatt. Megkérdezném, hogy itt kinek van már meg eredetiben.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12) feka007 válasza TazLeacher (#11) üzenetére


feka007
nagyúr

CD galaxisban egyik ismim nem tudta előrendelni, mert kifogytak második nap.
Én megvettem

(#13) D1Rect válasza TazLeacher (#11) üzenetére


D1Rect
félisten

Kb, sztem mindenki megveszi akinek kell, vszínűleg 1 éven belül nem megy le az ára...

(#14) TazLeacher válasza D1Rect (#13) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Így legyen, de nem hiszem. Talán majd karácsonyra minden gyerkőc ezt kéri. Kíváncsi leszek mi lesz a jovő 7en.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#15) D1Rect válasza TazLeacher (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha jól tudom a werzióval valami 4 órás single rész működik, szóval aki multizni szeretne annak nincs más választása. :))

(#16) BalaNce87 válasza D1Rect (#15) üzenetére


BalaNce87
addikt

De van, egyszerűen nem veszi meg :D a single alapján egyértelmű hogy a 10ezer sok, bár amúgy is sok, egy ilyen kiegészítőért. Reménykedtem hogy nem scriptelt lesz az új rész de hát ugyanolyan daralásról szól mint a többi rész, és azért ha kiadok rá egy 10-est ne dobjanak ilyen gagyi vmit a képembe, demo meg nincsen... Bátyjám vitte végig és ő se értette hogy a társak minek vannak vagy akadályoznak vagy alapvetően nem csinálnak semmit, ma elkezdtem én is de hamar meguntam ezt a folytonos lövöldözést, megfájdul az ember feje :) egy szóval nem a legjobb, persze a multi miatt veszik, de azért lehetne már változatosabb a single, vagy ne legyen single és kérjenek el 4000-et a multiért, az korrekt lenne.

[ Szerkesztve ]

(#17) D1Rect válasza BalaNce87 (#16) üzenetére


D1Rect
félisten

Ennyi, nem veszed meg.
BTW: Ezt a játékot nem a single rész viszi, nem is arra fordították a figyelem jelentős részét.

(#18) Blaise


Blaise
veterán

COD4, GTA4, Sims2 szvsz a leárazások következménye. A CS:Source meg csak jön felfelé...nemtom miért :D

(#19) BalaNce87 válasza D1Rect (#17) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát igen egyszerű megoldás, gyenge játékért 10ezret kérni rablás, multiért 10ezret kérni szintén.

(#20) ChromeX válasza D1Rect (#3) üzenetére


ChromeX
addikt

nekem is egyből ez a kérdés jutott eszembe ;]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.