Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

A 808-ban is valami ilyen van nem ?

valami

(#2) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jó lesz ez egyre szimpatikusabb. Reméljük a kamera is sokat javult itt már.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3) azigazimoris válasza Quasi_modo (#1) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

+ a 920-ban és mintha úgy rémlene, hogy az összes Lumiában :)
Csak talán a L920-ban és a PV808-ban 3 db van a többiben meg kettő...

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#4) Ricardo


Ricardo
félisten

Marad puskapor a bejelentésre? :U

(#5) Quasi_modo válasza azigazimoris (#3) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A 920 tudtommal mono, a 808 meg sztereo.

valami

(#6) xmaas


xmaas
őstag

Csak nekem tunik ugy hogy hangosabb a SIII felvetele es azert is torzul annyira ?

Miert nem az SIV -el hasonlitjak ossze ilyen fantasztikus reklam videot kb. 1 ora osszerakni es mostmar csak ratudnak tenni a kezuket egy olyan telefonra

(#7) anony.name1


anony.name1
tag

Miért nem az S4-el hasonlítják össze? Az előző reklámfilmekben is az S3-at próbálták vele "fikázni"....
Plusz ezt a videót megnézve ki tudja mi igaz és mi nem ;]. (Nincs semmi bajom a Nokiával egyébként)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 4 (mido) - Samsung S5K3L8 sensor

(#8) L4mie válasza anony.name1 (#7) üzenetére


L4mie
veterán

ezt újraforgatták később :D azt hiszem amatőrök tényleg 920 al.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#9) falijja válasza anony.name1 (#7) üzenetére


falijja
őstag

Hát legalább annyi vér lenne a pucájukban hogy az sgs4-el hasonlítanák ...bár szvsz azt is leveri a nokia hangfelvétele ...lehet nem volna nagy különbség ha azzal hasonlítanák.....

(#10) floatr


floatr
veterán

Ez az a mikrofon, amit a HTC telefonjából kipereltek? Mer akkor gratula...

Lassan már tudja a töredékét, amit egy 40eft-os zsebkamera. Ha nagyon rá lennék szorulva, akkor nyilván jó dolog ez, de ha egy minimális rákészülésre van lehetősége az embernek, akkor még mindig inkább a célszerszám.

(#11) pit stop válasza floatr (#10) üzenetére


pit stop
addikt

Így van.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#12) hkari válasza anony.name1 (#7) üzenetére


hkari
őstag

Le lett írva ott is, hogy nagy valószínűséggel még nem jelent meg az S4 akkor, amikor ezeket forgatták. Amúgy meg szerintem az S4-et is megeszi reggelire, szóval teljesen mindegy.

(#13) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Akkora marketingje van, ez tuti csak verzion only lesz? :U

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#14) Воланд válasza Wa2x_ (#13) üzenetére


Воланд
titán

hat, csak a nokia us oldalan van fent a 928.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15) Blyan válasza Воланд (#14) üzenetére


Blyan
félisten

A 920 is így kezdte, nem?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16) daniel909 válasza Wa2x_ (#13) üzenetére


daniel909
addikt

nekem is ez gyanús.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#17) Wa2x_ válasza Воланд (#14) üzenetére


Wa2x_
veterán

Csak akkor nem értem minek ez a nagy felhajtás. Főleg, ha egészen új kamera lesz, kib*szás velünk szemben. :(

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#18) Blyan válasza Wa2x_ (#17) üzenetére


Blyan
félisten

Én nem aggódnék a kamera miatt. :DDD Kisebb lesz, mint a 920-ban és ugyanazt tudja majd - ez Nokia állítása.

Nos, nekem a kicsinyítés és főleg a 920 tudása együtt, na ez az amitől nem vágom hanyatt magam.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19) Воланд válasza Blyan (#15) üzenetére


Воланд
titán

nem. az a 900 volt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) Воланд válasza Wa2x_ (#17) üzenetére


Воланд
titán

mert a beka segge alatt van az us-ban a wp, meg a nokia, azert kell a felhajtas.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21) Blyan válasza Воланд (#19) üzenetére


Blyan
félisten

Ilyen szempontból mindegy, akkor az kezdte így , és 2-3 hónappal később mindenhol jelen volt, nem?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#22) B1T3 válasza Blyan (#21) üzenetére


B1T3
addikt

Igen, az eleinte AT&T-exkluzív volt, azt hiszem.

Amúgy én azt várom, hogy 808-szintűt durrantsanak kamera terén. Ez pedig legkorábban a Nokia World környékén fog megtörténni szerintem.

(#23) Воланд válasza Blyan (#21) üzenetére


Воланд
titán

igen, csak itt a verizon miatt szerintem rogton ket modellt jelentenek be.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24) Blyan válasza Воланд (#23) üzenetére


Blyan
félisten

Ha több modellt jelentenek be, akkor meg szinte 100% hogy megy majd más helyekre is - pl Európába.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#25) B1T3 válasza Воланд (#23) üzenetére


B1T3
addikt

Én valami ilyesmit várok, a londoni helyszín miatt nem csak USA jön majd szóba szerintem.

(#26) vicze válasza Wa2x_ (#17) üzenetére


vicze
félisten

Ahogy woland_y2k is írta Verizon miatt van ekkora felhajtás. A legnagyobb US szolgáltató, ahol eddig 1db WP telefon volt (822, szintén "saját"). Az US részesedésük miatt tolják 1000-rel, EU-ban már csak a CDMA miatt se lehet a 928. (A 900 az GSM volt.) Amcsikánál a Nokia név márkanév olyan mint nálunk a ZTE kb. semmi sincs asszociálva vele, most elég szépen ráfáznak, hogy 20évig hanyagolták főleg a CDMA piacot.

[ Szerkesztve ]

(#27) Воланд


Воланд
titán

Introducing: Nokia Lumia 928 – bringing PureView to Verizon

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28) daniel909 válasza Воланд (#27) üzenetére


daniel909
addikt

szép lett :)

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#29) batai15


batai15
félisten

ez a mikrofon volt a htc one-ban is?

(#30) Aakisan


Aakisan
aktív tag

jó cucc.Szeretem a Nokia értelmes cuccait.

(#31) Teo.


Teo.
aktív tag

Akit érdekel a 928, annak itt egy hivatalos videó,ma pakolták fel ....
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SRuXQk8g250

Display: 4.5 inch WXGA HD OLED; Resolution 1280 x 768, Aspect Ratio 15:9, Pixel Density 334 ppi; ClearBlack display, Sunlight Readability Enhancement (SRE), High Brightness Mode (HBM); Luminance 300 nits (nominal max), 500 nits (High Brightness Mode); Color depth 24 bit, 16M colors, refresh rate 60Hz; Super-sensitive capacitive touch enables interacting with the display with gloves and long fingernails; Display active area: 58.37 mm x 97.28 mm; 2.5D Corning® Gorilla® Glass 2
Battery: Integrated 2000mAh battery, Li-po, BV 4-NW
Processor:1.5GHz dual core, Qualcomm MSM8960+WTR
Main Camera: PureView 8.7MP Auto Focus with Carl Zeiss Tessar f/2.0, 26mm True 16:9 optics, 1.4 sensor; Optical Image stabilization; Xenon Flash for Still Images, 1.4 sensor; Optical Image stabilization; Xenon Flash for Still Images; LED for Video; HD 1080p Video Capture @ 30 fps
Front facing camera: 720p HD video and 1.2MP still images
Memory: 1 GB RAM; 32GB internal memory (formatted capacity is less); 7GB free in SkyDrive with additional storage via subscription
Wireless Charging
Dimensions: 5.24 x 2.71 x 0.44 inches, Weight: 5.7 ounces (161.592 grams)
Connectivity
• Micro USB 2.0 HS with charging.
• A-GPS and Glonass
• NFC with secure element on SIM
• WiFi 802.11 a/b/g/n, 2.4GHz and 5.0GHz
• Bluetooth 3.0 + EDR BT Profiles: A2DP, AVRCP 1.4, HFP, HSP,
PBAP, OPP, RF COMM API
• Sensors: 3D Accelerometer, Proximity, Magnetometer
(compass), Ambient light (ALS), Gyroscope
• HAC (Hearing Aid Compliance): M3/T4

[ Szerkesztve ]

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#32) Luser2000


Luser2000
addikt

Micsoda muzsika!
A kockáknak fel se tűnik! :B

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#33) =Mentor= válasza floatr (#10) üzenetére


=Mentor=
őstag

Lényeg hogy lehessen fikázni a Nokiát, gratulálok...

(#13) Wa2x: Amerikának szánják a Lumia 928-at, a globális piacra a fémes 925 megy! :K

[ Szerkesztve ]

(#34) anony.name1 válasza hkari (#12) üzenetére


anony.name1
tag

Én a HAAC mikrofonos videóra mondtam, az meg 2013.05.08-án lett feltéve YouTube-ra, na meg az éjszakai videózásban is S3-mal mérték össze, mikor az S4 már simán megjelent. Vagy olyan sok időbe telt átszerkeszteniük a hanganyagot? ;]

Redmi Note 4 (mido) - Samsung S5K3L8 sensor

(#35) TOM-202


TOM-202
senior tag

Nem semmi a technológiabeli különbség. Ezek után most már nem is csodálom hogy a konkurencia tualjdonképpen lenyúlta tőlük.:)

(#36) Qwery válasza TOM-202 (#35) üzenetére


Qwery
tag

mostmár a moziban nem csak a képet tudod hd-ban felvenni telefonnal, hanem a hangot is. B-)

[ Szerkesztve ]

42

(#37) kpal


kpal
veterán

Szép számmal lesz újdonság.

(#38) hkari válasza anony.name1 (#34) üzenetére


hkari
őstag

Jó akkor én sem értem, de a nyakamat is ráteszem, hogy mind kettőbe elveri az S4-et is. Majd kiderül úgyis, de én biztos vagyok benne :)

(#39) Blyan válasza anony.name1 (#34) üzenetére


Blyan
félisten

Szóval szerinted előtte való éjjel vették fel, ugye? :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40) TOM-202 válasza Qwery (#36) üzenetére


TOM-202
senior tag

Szerintem összekeversz valakivel.:) Többezer darabos eredeti DVD gyüjteményem van. Gyakorlatilag mindent megveszek eredetiben ami tetszett a moziban, akkor meg minek kínlódanék vele a vetítés alatt a sötétben? Telefon helyett ott egyébként is inkább a csajomat nyomkodom. ;)

(#41) B1T3 válasza TOM-202 (#40) üzenetére


B1T3
addikt

Egy vicces megjegyzésnek szánta, hogy demonstrálja a mikrofon képességeit. :) Persze a hozzászólásod alapján nem is csodálom, hogy komolyan vetted, és gratulálok a gyűjteményedhez. :)

(#42) TOM-202 válasza B1T3 (#41) üzenetére


TOM-202
senior tag

Azért raktam offba néhány :) kíséretében. ;)

(#43) Quasi_modo válasza TOM-202 (#40) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Akkor honnan tudod, hogy tetszett a film és megvennéd ?
Ha máshova figyelsz...

valami

(#44) TOM-202 válasza Quasi_modo (#43) üzenetére


TOM-202
senior tag

Pont azért nézném meg újra mert amit talán láttam belőle a sötétben az tetszett. :D
Az előzetes megnézése nélkül meg amúgysem ülünk be egyetlen filmre sem. Kivéve a nagyon várt és jó előre beharangozott instant klasszikusok amiknek egyébként is a gyüjteményben a helyük. ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.