Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kalamona1


Kalamona1
tag

Nah ez az a játék ami tipikusan bele illene a Wiiu játékok közé.

Mindentől féltjük azt, akit szeretünk, mert végső értelemben talán a halálra vagyunk féltékenyek. (Márai Sándor)

(#2) Diopapa válasza Kalamona1 (#1) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem is tudtam, hogy a point&click kalandjátékok pörögnek konzolon/handhelden

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3) Kalamona1 válasza Diopapa (#2) üzenetére


Kalamona1
tag

épp ez a hogy nem. Pedig ez a stílus pont a Wiiu stílusa. Néztem játék menetet. Jó volna a kis tablet/konzol izén irányítani ezt a játékot.

Mindentől féltjük azt, akit szeretünk, mert végső értelemben talán a halálra vagyunk féltékenyek. (Márai Sándor)

(#4) Diopapa válasza Kalamona1 (#3) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem akarok senkit megbántani, de ami 3mp-nél több gondolkodást igényel, az nem konzolra v. handheldre való. A klasszikus kalandjátékok pedig pont ilyenek. Attól még, hogy "cuki" a grafikája, az sztem kevés oda.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#5) Kalamona1 válasza Diopapa (#4) üzenetére


Kalamona1
tag

Hát igen. Ezért nem lesz nekem konzolom. Mert kicsit le van butítva elég sok minden ott. És ez egy elégé gondolkodós játék.

Mindentől féltjük azt, akit szeretünk, mert végső értelemben talán a halálra vagyunk féltékenyek. (Márai Sándor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.