Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Ha jól látom továbbra is csak a siralmas hírek jönnek...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2) hunter84


hunter84
aktív tag

Az még hagyján', hogy a felhasználó maga veszi kézbe a frissítést, de az első bejelentésük után úgy voltam vele, hogy veszek egy Black-et a t-mobilnál, úgyis lejárt a hűségem, az meg jó árban van.

De ilyen lassú frissítésnél inkább választok más gyártótól. Húzz bele LG, mert ilyen hozzáállással továbbra sem leszel nyereséges.

(#3) TayRol


TayRol
veterán

vagy sok vásárló eladja a készülékét. nem értem az LG üzletpolitikáját...

(#4) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

"Valószínűleg sok felhasználó nem is lesz olyan türelmes, hogy ezt kivárja és maga veszi kézbe az Ice Cream Sandwich frissítésének problémáját."

Sanszos hogy így lesz. És az XDA-hoz fordulnak segítségért. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5) spuros válasza Cyberpunk (#4) üzenetére


spuros
őstag

Ezzel jelenleg az a baj, h nekem pl. O3D-re elég kevés "külsős" támogatás van jelenleg... XDA-n, Modacon-n nem tolonganak a főzetek erre a készülékre...(:

Azért ha lesz egy jó 4.0 rom biztosan felteszem...

(#6) Chosen


Chosen
addikt

Szánalmasak... A Samsungnak már most vannak leaked ICS romjai. Kíváncsi lennék mire kell nekik ennyi idő, mert még az se lehet mondani hogy a felületük lenne hű meg há amit nehéz portolni, mint pl a Sony-nál.

(#7) buktagt540 válasza spuros (#5) üzenetére


buktagt540
senior tag

Szerintem ez azért lehet mert nem annyira elterjedt a készülék.

Nem értem az LG-t. :( Jó vas,jó ár szar support.És ezért vesznek egyre kevesebben LG-t.A következő telóm tuti nem LG lesz.

(#8) Prien


Prien
addikt

A Froyo-val és a Ginger-el is meggyűlt a bajuk a szoftver készítőknek az LG-nél, kíváncsi leszek ,hogy az ICS hogy fog sikerülni, ha nagy nehezen ideér.

A kevés is több a semminél.

(#9) embe


embe
nagyúr

BlaBlaBla. Ennyit ér az ígéretük. vagyis semmit. Számomra legalábbis. A Blac Optimusra a megjelenést követően, 13 hónap múlva s csak ígérgetik a 2.3-at. Vagyis ennél a cégnél a support=nagy 0

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10) keIdor válasza Chosen (#6) üzenetére


keIdor
titán

HTC-nél is ez a helyzet.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11) youngboy válasza keIdor (#10) üzenetére


youngboy
senior tag

Én azért a többi gyártó frissítését is csak akkor hiszem el, ha tényleg megjelent. Addig azok is csak ígérgetések. Érzek egy elég erős marketinget néhány gyártó ígéret hadjáratában.

(#12) embe válasza youngboy (#11) üzenetére


embe
nagyúr

+1. Gondoljátok már el. Egy most forgalmazott telóval kapcsolatban bejelentenék: nem lesz rá frissítés. Egy olcsó telónál még elnézhető. De egy drága telót biztos nem vennél meg akkor. Kell a biztatás, még ha nem is valós.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#13) feliks


feliks
senior tag

"csak 2.3.4"
Akinek ez a legnagyobb baja, azt csak irigyelni tudom. Az SGS2 nemmondhatni, hogy alacsonyra pozicionált gép lenne, de arra is "csak" 2.3.4 a legfrissebb gyári rom.. :)
Mellesleg sok különbség mincs is a 2.3.x között..
Ma meg valaki türelmetlen az ilyenekkel, akkor az úgyis cyanogenmodot vagy miuit fog feltenni, mert előbb kint lesz, mint bármelyik stock rom.. :)

[Be Happy]

(#14) szezso15 válasza keIdor (#10) üzenetére


szezso15
addikt

Azért ott annyira nem durva... Már most szivárgott ki ICS Sense 3.5-tel...:)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#15) keIdor válasza feliks (#13) üzenetére


keIdor
titán

SGS2-re van KK5, azaz 2.3.6. :U Legalább néznél utána.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16) Cyberpunk válasza keIdor (#15) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja van meg Note-ra is. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17) korpicschess válasza spuros (#5) üzenetére


korpicschess
veterán

Így van az O2X-el is. Sőt egyáltalán nincs 2X ICS fejlesztés, csak G2X, amit 1 fejlesztő a csapatból átportol (jó, mondhatjuk akkor, hogy van végülis..). Csak ez nagyon bétás még. HD2-re is több minden müxik.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#18) keIdor válasza korpicschess (#17) üzenetére


keIdor
titán

Akkor nem túl népszerűek az LG-k még XDA-n sem. Bevallom sose néztem meg hogy ott mennyire foglalkoznak vele. Akkor aki mindig friss szoftverre vágyik jobban jár a 2 éves HD2-vel.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19) dergander


dergander
addikt

A samsungnak most minden a kezére játszik,a többi gyártó szépen omlik össze, ők viszont jól elcsípték. Látván az LG supporthiányát valamint a HTC nem túl virágzó android fejlődését valamint a sony erricsonok erős hardver hiányát így mostmár elhúzhatnak...nehéz lesz behozni a lemaradást a többinek!
Nagyon merem remélni hogy a ICS jó rendszer lesz az optimus 2x-emre ha mégse eladom a telefont és veszek egy 4 magos samsungot,bár szerintem hamarabb eladom mihelyst jön a galaxy s3 :DD

(#20) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A legjobb talán eleve lemondani a frissítésről, és ha mégis lesz, az csak hab a tortán. Ahogy látom az android újabb és újabb verzióit eleve nem úgy tervezik, hogy a meglévő hardverekre, minél fejlettebb operációs rendszert adjanak, hanem kapásból lemondanak egy halom korábbi, még talán nem is túl régi modellről és az új operációs rendszert jóval erősebb hardverhez optimalizálják.

Az Apple ahogy én látom, teljesen más utakon jár. Ők minden frissítést, extra featuret kiadnak a régi modellekre, amennyiben az nem veszélyezteti a felhasználói élményt, és mivel csak pár fix hardverre kell optimalizálniuk, a régebbi gyengébb hardvereket is sikeresebben kezelik. Már csak azért is érdekeltek a régi modellek frissítésében, mert a frissítések gyakran új eladható szolgáltatásokoz kapcsolódnak.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#21) feliks válasza keIdor (#15) üzenetére


feliks
senior tag

Megnéztem. Kies szerint ez a legfrissebb hivatalos. Tudom hogy létezik sammobile.com, de nem az a természetes út egy frissítéshez. A post előtt 2perccel néztem, hogy ne mondjak hülyeséget. Screenshotot is csináljak..? :D
Magyar, független darab.

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

(#22) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nem értem miért tökölnek ennyit LG-ék. Később kapják meg vagy mi?

(#23) Cyberpunk válasza feliks (#21) üzenetére


Cyberpunk
félisten

GSM boltos vagy "normális" darab?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#24) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Hát, lehet fújjolni, hogy milyen lassú, meg szar a support.
Tutira?

Jön 2X-re az ICS. Blackre is. Nem túl gyorsan, de jön. Ha összehasonlítom pölö a Moto gyári supporttal (Defy, ugye?), akkor még istenesek is. SE is Március utánra ígéri a telóira a 4.X-et... Ami szintén már második negyedév. :P

Amúgy nem rossz Gingivel a 2X még gyári felülettel is. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25) Chosen válasza bolondember (#24) üzenetére


Chosen
addikt

Mire kiadják nyár végére a frissítést, addigra már elolvad a Jégkrém a szendvicsben :DDD

(#26) feliks válasza Cyberpunk (#23) üzenetére


feliks
senior tag

Nekem gsmboltos (Gsmline), de megkérdeztem haveromat is, neki mediamarktos darab (ez gondolom normálisnak minősül) de neki is ugyanazt mondja a kies..

[Be Happy]

(#27) Cyberpunk válasza feliks (#26) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor várni kell gondolom itt is IMEI szám alapján megy a frissítés. Nem egyszerre mert nem bírná a rendszer. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28) feliks válasza Cyberpunk (#27) üzenetére


feliks
senior tag

Nemt'om, de rákerestem, sehol nincs említés se róla, hogy MO-n kint lenne már.. Okés, olyat láttam, hogy megjött [link], de csak külföldi oldalakon. Egyáltalán valaki itt a fórumról kapott már KIES-en 2.3.6-ot, vagy csak engem hülyéztek le (úgynéz ki oknélkül) érte az előbb? :)

Szerk: ha jól látom, kies-en INDIA kapta meg a 2.3.6-ot..

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

(#29) Cyberpunk válasza feliks (#28) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én kaptam a Note-ra. Igaz nem SGS2, de Samsung. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30) bolondember válasza Chosen (#25) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

á, az OHA csak nem játszik Firefoxosat... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32) Cyberpunk válasza feliks (#31) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kicsit megvédem most Keldor-t bár szerintem nem szorul rá.:)

Attól még hogy nálunk nem érhető el van rá. És ez a lényeg.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33) keIdor válasza feliks (#31) üzenetére


keIdor
titán

Ennyire nem kell a szívedre venni. A KIES ugye meg egy dolog, ami samfirmware-n fenn van, az mind gyári rom és nyugodtan feltehető. Még akár nevezhető hivatalosnak is. A KIES mindig fényévekkel le van maradva, feltelepíteni sem érdemes, csak a driverek kellenek belőle.

Nálam egyébként a samfirmware a hivatalos, nem gondoltam volna, hogy te a KIES-re gondolsz.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#34) feliks válasza Cyberpunk (#32) üzenetére


feliks
senior tag

Ha nálunk nem érhető el, akkor a userek 99%-a nem éri el :D

[Be Happy]

(#35) feliks válasza keIdor (#33) üzenetére


feliks
senior tag

Annyira azért nem veszem a szívemre, csak meglepett hogy olyanért szóltak, aminek 2perce néztem utána.. :D
Háát.. Nem merném azért hivatalosnak nevezni.. :D Fent van a 4.0.3 is, de mégsem merném használati célokra feltenni..
emlékszem sgsnél voltak olyan gondok, h nem volt még hivatalos 2.3, csak sammobile-os de szinte mind FC-zett, és szívta az akkut túlzottan.. Én ezért nem merem hivatalosnak nevezni, csak "sammobileosnak.. :)
Bár ha a sammobile-t nevezzük hivatalosnak, akkor igazad van, csak azt az átlaguserek nagyja nem éri el, és nem tudja-meri használni..:D

[Be Happy]

(#36) keIdor válasza feliks (#35) üzenetére


keIdor
titán

Visszajelzések alapján az a 4.0.3 már nagyon is használható, sőt. :K Lenne itt egy SGS2 tenném is fel.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#37) feliks válasza keIdor (#36) üzenetére


feliks
senior tag

Én azért még várok vele.. :D :DD

[Be Happy]

(#38) Cyberpunk válasza feliks (#37) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ahogy érzed. bár én is szoftverre várhatnák már, a gond az hogy magára a készülékemre is várni kell. :W

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#39) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Nos, aki ilyen kaliberű készüléket vesz, az kétféle ember álltalában:
1; Csak a divat után megy, egyáltalán nem érdekli a készülék tudása stb.
2;Valamilyen okból szügsége volt rá, megvette, foglalkozik vele, hogy a legtöbbet hozza ki belőle, ő az aki pl elolvas akár sok száz hozzászólást fórumot, s mondjuk rálel a PDAFANCLUB.COM-ra (Magyar oldal) ahol a fórumon sok sok olyan emberrel találkozik aki tud segíteni, illetve sok sok információ stb érhető el.

Am baromi jó ez a 4.03, eltekintve attól a kellemetlen ténytől, hoyg van még pár hibája. Mire elkészül, illetve hibamentes lesz, szuper lesz. S ez hamarost beteljesül...:D VAn akinek, már most tökéletesen fut.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#40) embe válasza bolondember (#24) üzenetére


embe
nagyúr

Miről beszélsz?!!!! :O :O :O Blackre még 2.3 sincs! :W Most vettem a T-Mobilnál 2.2 van rajta. Ja és eltelt 13 hónap a Gigerbread megjelenése óta! Novembere ígérték a 2.3-at. Még nincs.

Bár én feltettem a gingerbreadot a telóra.

[link]

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#41) korpicschess válasza keIdor (#18) üzenetére


korpicschess
veterán

Talán. Erre mindent átportolnak. Mindjárt fel is teszem az új ICS-t kipróbálni. Viszont a hardvere már kezd kevés lenni (játékok, stb..). Szóval van hátránya a 2X-hez képest. Meg ugye ha már kihasználja a GUI a hardvert, akkor kevésbé jól optimalizált rendszerrel is lehet gyorsabb.
xda-n van azért támogatása, csak ICS oldalról gyengécske.. Mondjuk amúgy sem egy HD2 szint (1-3 naponta jönnek ki új cuccok..).

embe: [link]
Just sayin'.. A trémobil szenvedését ne az LG számlájára írd azért.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42) embe válasza korpicschess (#41) üzenetére


embe
nagyúr

" Just sayin'.. A trémobil szenvedését ne az LG számlájára írd azért. " - nem írom. Ez az LG sara.
Egy koreai 2.3 jelent csak meg. Máshol nem. Hidd el kipróbáltam pár romot. Amik a neten keringenek, azok abból lettek mókolva, de nem tökéletesek.
Ez a hivatalos álláspont. Állítólag.

De nekem is hasonlót írtak az LG Facebook oldalán.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#43) kolosanyi válasza dergander (#19) üzenetére


kolosanyi
veterán

És ezt kegyetlenül ki is használják. Masszív marketing, készülékdömping és bakker, ők csinálják jól. Nagyon megy a szekerük, de le is tesznek azért az asztalra valamit. Ha csak valami csoda nem történik, akkor jó pár évig behozhatatlan előnyre tesznek szert, csak tartsák a tempót és ne kényelmesedjenek el, mint ahogy általában szokták a gyártók ilyenkor.

(#20) Tigerclaw
Ez hülyeség, nézd meg a Nexus S frissítését. Ma már bőven nem erős hardver, max középszerű, de a face unlock hülyeségen kívül (amit beletettek valami főzött ROM-ba, szóval ez sem hardver kérdése) minden funkciót megkapott. Ha a gyártó meg töketlen és nem rak bele valamit, akkor az nem a Google hibája.

(#44) gabancs


gabancs
addikt

Mondjuk nem értem ezt a hisztériát. Valaki csak azért vett LG mobilt, mert talán majd egyszer lesz rá 4.0? Tényleg? Vagy azért vette mert tetszett neki, elolvasta a teszteket, ne adj Isten elment egy boltba megfogdosta, nézegette, és úgy döntött, hogy neki ez a telefon tetszik.
Én is vettem a fiamnak egy Optimus 3D-t. Működik. Azt teszi, amit a tesztben láttunk, amit a videókon láttunk, teszi a dolgát, és mindenki boldog. Most akkor dobjuk ki, mert még nincs rá 4.0, és így már szar az egész?
Hogy is van ez?

(#45) eisento válasza embe (#40) üzenetére


eisento
addikt

blackre van mar 2.3 :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#46) buktagt540 válasza gabancs (#44) üzenetére


buktagt540
senior tag

Ez igaz,de ha megvesz az ember egy 100ezres készüléket elvárja a gyártótól,hogy megkapja a szükséges frissítéseket ami hozzájárul a felhasználói élmény jobbá tételéhez.

(#47) gabancs válasza buktagt540 (#46) üzenetére


gabancs
addikt

Meg is fogod! De azt nem ígérte senki, hogy jan.01.-én kint lesz, ugye?

(#48) buktagt540 válasza gabancs (#47) üzenetére


buktagt540
senior tag

Természetesen nem ígérte senki.

Amúgy engem nem érint mert csak egy gt540m van :)

(#49) bolondember válasza buktagt540 (#48) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

egyelőre nagyon úgy néz ki, hogy az összes GB-s készülék (mármint minden gyártóé) második negyedévben kap először ICS-t.
Reméljük tartják magukat hozzá - mármint mindenki. (tegnap volt szerencsém a Galaxy Nexushoz - nem rossz, nem rossz :) )

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#50) buktagt540 válasza bolondember (#49) üzenetére


buktagt540
senior tag

Hát reméljük a legjobbakat.Nekem amúgy tetszenek az LG készülékei,szerintem a hardver jó csak a supportnak kell javulnia.HA ez is meglesz,lehet hogy a következő telefonom is LG lesz.
Galaxy Nexus-t egyenlőre csak képen meg videón láttam,de el tudom képzelni azt az érzést,amikor az ember a kezében tartja :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.