Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Youri


Youri
veterán

Nem értem, miért ezeket az állva kicsúsztathatóakat preferálják újabban a gyártók a vízszintes helyett...

RTX ON

(#2) Dsert válasza Youri (#1) üzenetére


Dsert
tag

Kell ez is, hogy legyen választék. De ennek a kinézete nagyon gagyi. Szerintem.
Inkább a ma!tv-ben bemutatott Motorola Fire. Kinézetre legalábbis.

(#3) Youri válasza Dsert (#2) üzenetére


Youri
veterán

De épp ez az, hogy nincs választék, mert csak ezt nymják. Amúgy ez tényleg eléggé gyatra cucc

RTX ON

(#4) FET-MEN válasza Dsert (#2) üzenetére


FET-MEN
veterán

szegény elégggé csúnya..az első kommentekhez: igazatok van ez a blackberrys mazéri nem valami jó.oldalra sokkal jobb :R

Iphone 7

(#5) montyx válasza FET-MEN (#4) üzenetére


montyx
aktív tag

Pedig ár-érték arányban jónak tűnik. A vodánál 30K környékéről indul lefelé előfizuval. A sógornőmnek kellene valami BB szerű candybar cucc. Ki is nézett egy Nokia-t, én meg ezt mutattam neki helyette. Árban alig drágább, és annál simán jobb szvsz.

Aláírás

(#6) Barthezz2 válasza Youri (#1) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem kicsúsztatható.. :U

Everybody lies.

(#7) FET-MEN válasza montyx (#5) üzenetére


FET-MEN
veterán

ja... előfizuval.. de nokiànàl csak jobb lehet.

Iphone 7

(#8) Graphics


Graphics
Jómunkásember

7227 , oh fogyj el...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Arthuro_Adam válasza Graphics (#8) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Ez ronda.

(#10) Levi941127


Levi941127
senior tag

inkább az a rossz hogy már erre is van 2.3.4 és az optimus 2x-re mikor lesznek hajlnadóak kidobni azt a ***** frissítést?:o

(#11) Prof01 válasza Graphics (#8) üzenetére


Prof01
veterán

:D :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#12) rep3at


rep3at
őstag

Azért egy HVGA talán beleférhetett volna, arra is van igény nem csak a billentyűzetre..

Forward thinking. كرر

(#13) blueMerle válasza Youri (#1) üzenetére


blueMerle
veterán

Ahogy már említették valamit súlyosan benéztél, mert ez bizony nem csúsztatható, ez így egyben van, a kijelző alatt a gombsor. :)

Ami pedig a készüléket illeti: nem tudom mikor jön el az a korszak, amikor végre ezt a kijelző-felbontást kukázzák a gyártók, komolyan nem hiszem el hogy még jelennek meg manapság okostelefonok ezzel a pixeltengerrel, pláne ilyen business-style cuccok. Így az egész el van rontva, inenntől kezdve nem tud érdekelni sem a belső sem a feature lista, mert a készülék legfontosabb eleme a kijelző egy trágyahalmaz. :(

(#14) Zoz


Zoz
őstag

"A teljes QWERTY billentyűzettel ellátott készülékekre sok felmérés szerint nagy az igény, ám a piac ezt mégsem szolgálja ki."
Ez így van! Baromira nem értem miért adja minden cég a 76456544343243. tökegyforma tapicskolós telefonját, ahol kb annyi a különbség, hogy mennyire van lekerekítve a sarka, és ezüst vagy fekete a hátlap...
Amin meg van értelmes billentyűzet az meg nem jut el Európába, pl Samsung Epic 4G
Egyedül a Milestone 2 van, de arról is lespórolták a számgombokat. 3-ason már vannak, de az meg szintén nem akar jönni hozzánk :O

(#15) Depression


Depression
veterán

Tapicskolós androidos telefon után mindig élmény visszatérni a p1i-re. 2,8''-on nem olyan vészes ez a felbontás, sőt! Sokat rontana a telefon teljesítményén, de haszna nem sok lenne.

És tegyük hozzá, hogy nagyon baráti ára van. Szóval ha a telefonom kipurcanna, nagy valószínűséggel bevállalok egy ilyet. Bár az xperia mini pro akkori ára is fontos tényező lesz.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#16) Youri válasza blueMerle (#13) üzenetére


Youri
veterán

ez csak így ránézésre jutott eszembe, de akkor valóban benéztem :B de a probléma attól még valós :D

RTX ON

(#17) amanoba


amanoba
őstag

Nekem még mindíg tetszik, főleg, hogy a motorola fire itt-ott meglehetősen bazári kinézete, az ma!tv-ben látottak alapján, elég csalódás volt..

Mindenestre várjuk a tesztet. :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#18) D.Zsombor


D.Zsombor
csendes tag

Szerintem kinézetelre, nem is olyan csúnya (szegény :) ).... :D nekem volt egy olyan érzésem mintha a Nokia 6303 classic-ot nézném feketében és persze felnagyítva... Azt kifogásolom, hogy csak 3 megapixeles a kamerája és meg villano sincs hozzááá... :((

"Az Apple egy gyümölcs, ami jóval több, mint státusszimbólum...."

(#19) mark77


mark77
tag

Jó elgondolás, mert a teljes billentyűzet amilyen hasznos olyan ritka. De a formaterv az LG hez méltatlan. Magyarul: ronda. Pedig az LG odafigyel a formatervezésre, igaz sokszor az Optimus külső, Megatront rejt :DD

A kamera meg nem érdekel.Van fényképezőgépem.

Cannibal Corpse

(#20) blueMerle válasza mark77 (#19) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem a kamerával(fényképező) van gond hanem a kijelzővel :U

[ Szerkesztve ]

(#21) D.Zsombor


D.Zsombor
csendes tag

És mindig nálad van a fényképezőgéped? Én azon a véleményen vagyok, ha már lúd, legyen kövér... De ez persze csak személyes elgondolás. És ha jobb fényképező figyelne a hátuljáról, talán az ár is megfelelőbb lenne...

"Az Apple egy gyümölcs, ami jóval több, mint státusszimbólum...."

(#22) blueMerle válasza D.Zsombor (#21) üzenetére


blueMerle
veterán

Azt kifogásolom, hogy csak 3 megapixeles a kamerája és meg villano sincs hozzááá...

Egy picit olvass utána a dolgoknak és tedd félre amit a marketing gépezet a fejedbe erőszakolt. A megapixelek valóban döntő mértékben befolyásolják a képminőséget, de megnyugtatlak hogy egy régi SE K750i a maga 2 megapixeles fényképezőjével hatalmas köröket ver a legtöbb mai csillió megapixeles telefonra.

Tessék itt az én példám: volt egy HTC Mozartom 8 megapixeles AF-es fényképezővel hozzá XENON!!! vakuval (tudod, mint ami a rendes hagyományos fényképezőgépekben van) és olyan trágya, használhatatlan ótvar képeket készít hogy az valami borzasztó. Hiába a nyolc megapixel ha a kép minősége szar, életlen. (akár az előbb említett 6 éves K750i telefon is mérföldekkel jobb képeket készít)

[ Szerkesztve ]

(#23) D.Zsombor


D.Zsombor
csendes tag

Igen, ezzel teljes mértékben egyetértek. És közbe mé az jutott eszembe, hogy aki QWERTY-t vesz az nyilván nem azért veszi, hogy fényképezzen vel... Nem is annyira a 8 megapixel... de egy olyan átlag 5 az elmegy... de ez persze szubjektiv dolog... :D

"Az Apple egy gyümölcs, ami jóval több, mint státusszimbólum...."

(#24) Karma válasza blueMerle (#22) üzenetére


Karma
félisten

Egy LG olcsófon alsóvégbeli fényképezőjét és a K750i-t párhuzamosítani azért egy kicsit csúsztatás :) Ettől függetlenül tény, hogy nem a megapixel számít.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#25) blueMerle válasza D.Zsombor (#23) üzenetére


blueMerle
veterán

Teljesen mindegy. Legyen inkább 2 megapixel de minőségi. Csak ezzel manapság már nem tudnál eladni telefont mint gyártó, mert az emberek tudtában a minőség fogalma eggyé vállt a megapixel értékkel mint ahogy nálad is. És sokszor ezért van az, hogy az emberek megveszik a sokmegapixeles telefont hogy ezzel majd dejólkiváltják a kompaktot, és a végén egy nagy puffanás... 2006-2007 tájékán figyeltem meg azt a törést, hogy míg addig a gyártók törekedetek a lehető legjobb képminőségre, azóta totálisan, teljesen leszarják a minőséget, a lényeg hogy minél magasabb szám legyen a feature-listában. :(

Karma: kérlek olvasd el újra amit írtam. Általánosan beszéltem a dolgokról.

[ Szerkesztve ]

(#26) wolfnet válasza blueMerle (#25) üzenetére


wolfnet
tag

"kezünkben az Optimus pro" -> Dobjuk is el gyorsan! :$$

Privátban érdeklődj! :)

(#27) D.Zsombor


D.Zsombor
csendes tag

Ebben is igazad van :p Viszont, hogy most már másra tereljem a témát, általánosan, egy nagyobb megapixeles okostelefonhoz, jobb belső kapacitás jár... ez persze csak egy általánosítás... Szoval akinek van pénze és vesz mondjuk egy 8 megapixeles akármilyen márkájú okostelót, nagy valószínüsége van annak hogy egy jó kapacitású gépet kap...

"Az Apple egy gyümölcs, ami jóval több, mint státusszimbólum...."

(#28) blueMerle válasza D.Zsombor (#27) üzenetére


blueMerle
veterán

Ígyvan. A megapixelekkel sokszor valóban összekötik a további funkciókat. Ha erről az oldalról nézzük, akkor ebben az esetben az Optimus Pro-nak bőven tökéletes ez a felbontás (bár ettől függetlenül még készíthet minőségi képeket, de erre nagyon pici az esély ;] ).

(#29) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szerintem meg aki fényképezni akar ,vegyen fényképezőt :D és kész

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) nuke7


nuke7
veterán

256MB :Y

https://youtube.com/user/nuke7

(#31) Depression válasza nuke7 (#30) üzenetére


Depression
veterán

Olcsó mobil, mit vársz tőle? A proci hamarabb kifullad, mint hogy elfogyjon a memória. :)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#32) aram01


aram01
nagyúr

bejövős :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#33) ruzsabazsa válasza Graphics (#8) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

:DDDDDD ... amúgy szeretem az LG telókat mert az első okostelóm az első Optimus volt.Ettől függetlenül ez piszok ronda,és hiába a 800mhz,nem ér semmit se 200mhz többlet ennél a procinál.Szenvedtem eleget így is a gt540-el.

(#34) nuke7 válasza Depression (#31) üzenetére


nuke7
veterán

:N 600-800mhz-s telóknál nagyságrenddel jobb a felhasználói élmény 512rammal mint 256 :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#35) FET-MEN válasza ruzsabazsa (#33) üzenetére


FET-MEN
veterán

èn szerettem gt-t de. x8 on nagyobb sikerekkel jàrok

Iphone 7

(#36) ruzsabazsa válasza FET-MEN (#35) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

Anyaghasználatból nem a legjobb,hátlap nagyon karcolódik,vagy így vagy úgy.Egyébként jó kis képet csinál,de sebességben nem valami jó.A fabrikált 2.2 már ment röccenés mentesen de gyárinál maradtam végül,ott meg az alapfunkciók halnak meg.Mint pl:hívás felvétel,lerakás,kín volt.Most egy x10 minire hajtok,vagy x8-ra:)

(#37) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Nekem tetszik nem találom gagyinak...Jöhet a teszt. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#38) Iomega


Iomega
őstag

Elég gagyi kinézetű. :(

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#39) zombinyul válasza ruzsabazsa (#36) üzenetére


zombinyul
addikt

X8-at ajanlom en is! :)

Mellesleg kovezzetek meg,de nekem bejon kulsore. Kivancsi leszek a tesztre!
Bár igaz ami igaz,lg-t inkabb nem vennek,de ez szigoruan MAGAN velemeny... :U

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#40) ruzsabazsa válasza zombinyul (#39) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

Azért egy 2x elférne a zsebedben nem?:)

(#41) netpeti98


netpeti98
addikt

Nem rossz ez a telefon bár ez a kat egy kicsit szegényes: Egyenlőre ez, egy samsung, egy motorola és egy huawei van az álló kialakítású billentyűzetes okos telefonok között (android fronton).

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#42) Depression válasza netpeti98 (#41) üzenetére


Depression
veterán

Kihagytad a htc facebook-os telóját.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#43) netpeti98 válasza Depression (#42) üzenetére


netpeti98
addikt

Igaz. Egyébként ha megjelenik ez akkor a huawei bouldert nem viszi senki abban még csak egy régi 528-as proci van.
Akkor a lista:
-Lg optimus pro- 600 mhz
-Galaxy pro- 600 mhz
-Huawei boulder -528 mhz
-Htc Chacha- 800 mhz
- Egy motorola 600 mhzn

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#44) netpeti98 válasza netpeti98 (#43) üzenetére


netpeti98
addikt

Lejárt a szerk
még egy moto a Motorola XT610 Droid Pro

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#45) tjb007 válasza netpeti98 (#41) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Samsungnak 4, a Motorolának 5, a Huawei -nek pedig 2 ilyen álló, nem kicsúsztatható/kifordítható kialakítású QWERTY billentyűzetes Androidos telefonja van.

(#46) netpeti98 válasza tjb007 (#45) üzenetére


netpeti98
addikt

Most a ismertebbekről beszéltem (már ami nekem ismertebb :P ), illetve ami magyar földön ismertebb. :D Kellene egy pontos lista.

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#47) tjb007 válasza netpeti98 (#46) üzenetére


tjb007
nagyúr

Samsung: B5510, B7510, B7800, M580
Motorola: PRO+, FIRE XT311 (és még ugyanez három különböző néven), XPRT, PRO, CHARM
Huawei: U8350, U8300

(#48) netpeti98 válasza tjb007 (#47) üzenetére


netpeti98
addikt

:R

Üdv netpeti98

(#49) ruzsabazsa válasza tjb007 (#47) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

Pro+ elég jó:)

(#50) Pantal válasza blueMerle (#22) üzenetére


Pantal
senior tag

K750 képeit mindenki magasztalja, hát lehet a maga ideében kimagasló volt, de nézd vissza a tesztképeket, akár itt MA-n is, egyáltalán nincsenek kimagasló minöségü képei.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.