Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szegedilaci


szegedilaci
tag

Nem tudom ezek az U-s processzorok nekem nem jönnek be. A 3-adik 4-edik generációs procik nekem érzetre simán jobbak.De ez lehet szubjektív.

(#2) DR|FTK|NG válasza szegedilaci (#1) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Haswell óta nem nagyon van növekedés procierőben, a Skylake kb 8%-kal erősebb azonos órajelen.

Ezeknek a billentyűzetei mennyire ergonómikusak, pl egy öreg T43-hoz képest?(ezzel van lényeges tapasztalatom)

(#3) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

3-4 év múlva 100 alatt kapom meg ezeket és akkor is kiváló gépek lesznek még :D
Most egy T500-assal dolgozom, SSD és 4GB memória van benne, a dvd helyén egy Sata HDD beéptő keret, 1terrás winyóval. Összesen 80-ba volt a gép 1év garral. Hibátlan.

(#4) Crob


Crob
tag

tudom én, hogy ez egy szponzoràlt poszt, de mint IT-s aki nap mint nap Lenovo laptopokkal kénytelen dolgozni, nem tudok szo nélkül elmenni emellett.
Egész egyszerüen az Ultrabook széria bevezetése ota mind a két termékvonal olyan minöségi romlàson ment keresztül, hogy az borzaszto. Nyilvànvaloan a komponensek olyanok, amilyenek, azzal nincs tul sok gond, mennek is még mindig megbizhatoan, a szoftveres gondjaink meg egyértelmüen a cég összetàkolt image-e miatt vannak, de az, hogy ha dock nélkül dolgozok a gépen ugy érzem, hogy bàrmelyik pillanatban széteshet az egész ha alrébb rakom, az Lenovo-ficsör..
Tudom, hogy az ultrabook kialakitàs miatt nyilvàn minden felületet 15x meg kellett vékonyitani, meg könnyünek könnyü az tuti, de egyàltalàn nem stabil, ebben a vàllalati range-ben szerintem ilyen àrral lehetett volna egy kis fémmel dolgozni.
Ràadàsul, a T460-oknàl irto igénytelen a burkolat eldolgozàsa, mindenhol éles felületek az illesztéseknél, és egynémyelyiknél még a kivehetö akksi sem illeszkedik a hàzhoz rendesen.
A touchpad meg még mindig egy kalap szar...màr bocsànat.
Az X260-rol nem tudok nyilatkozni, mert mi még mindig a 250-eseket nyuzzuk, de ezek utàn sok joban nem bizok... :(
Bocs a rant-ért, de ki kellett adnom valahol a Lenovo-frusztràciomat :DDD

(#5) Crob válasza Cingáriusz (#3) üzenetére


Crob
tag

ezeket tuti nem, ezek addigra elporladnak...
T430-ig még volt bennük anyag, azokkal még simàn agyon lehet vàgni egy tehenet :D
Csak mondjuk kicsit sulyosak is, a Lenovo szerint meg még mindig nem lehet valami igényes és könnyü egyszerre.

(#6) .mf válasza DR|FTK|NG (#2) üzenetére


.mf
veterán

Ránézésre olyan, mint ez a T440, amin most írok, tehát szarfosra van kilátás a régebbiekhez, főleg egy T43-ashoz képest. Azután sírni fogsz, keservesen. Kopogós műanyag, rövid út végén megfelelő csillapítás hiányában keményen lekoppan, ezért nem túl kényelmes rajta sokat gépelni.

Crob: nem csak a céges image miatt lehetnek sw-es gondok. Nálam pl. a Lenovo driverek is fosok. Megy a hang, kihúzom a fülest, még hosszú másodpercekig nem vált át hangszóróra. Funkciógombok OSD-i egy frissítés után eltűntek. Csak két gyors példa, de van még pár.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7) azbest válasza Crob (#5) üzenetére


azbest
félisten

utólag örülök, hogy x-es helyett T430-am lett. A 3 gen proci is simán versenyképes a 6gen-esekkel. Egy múltkori tesztben szereplő xeon-t értékeibőt is körbetáncolja. Persze az integrált gpu sokat fejlődött, az igaz.
Az U meg a core-m vonal pedig amennyivel kevesebbet fogyaszt, annyival lassabb. Vagy másképp mondva, ha van rendes hűtés és nem fogják vissza, akkor egész vállalható, de ha nincs rendes hűtés, akkor hamar leszabályozza.

Ez az ultrabookos szenvedés gondolom a managerek fejéből pattan ki, aki dolgozik az meg szív a válaszékon és a minőség miatt. De legalább már lehet memóriát betenni, mert némelyik sorozatban még a memória slotok számában is visszalépés volt, mert integráltak egy keveset inkább.

(#8) Crob válasza .mf (#6) üzenetére


Crob
tag

félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy amugy nem lehet gond vele, de ezt tényként tudom, hogy a mi image-ünk ugyanannyira szarfos, mint a Lenovo amire fel van huzva :(((
de rengeteg helyröl vérzik az egész termékcsalàd...
bàr a Lenovo màshol se nagyon ad a minöségre, tegnap csomagoltam ki egy T2454-es monitort, ugy remeg azon a ropivastag "àllvànyàn", mint a kocsonya....350 CHF-ért azért kicsit huzos...

(#9) dabadab válasza azbest (#7) üzenetére


dabadab
titán

Az X230-ban ugyanazok a processzorok voltak, mint a T430-ban, az enyémben is i7-3520M van.

Memory slotok terén meg az X260 még mindig a "visszalépés" stádiumban van, az X240 óta csak egy slot van (addig kettő volt).

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#10) azbest válasza dabadab (#9) üzenetére


azbest
félisten

igen, azért is néztem először X-eset, mert proci, ram kapaticás és a legtöbb kapható példány képernyő felbontása is egyezett. Az x-esből néha akad ips, azért is gondoltam rá, meg mert könnyebb.

Egyébként az "ugyanazon processzorok voltak" kifejezésből a hangsúly a voltak szón van nálam ;] A T430-ba i7-3720qm -et (4 mag 8 szál, virtualizáció) tettem a gyakori i5-3320m helyére. Szereti, szeretem ;)

Kolléga meg azzal szív T450-jével, hogy 1 hdd hely van benne. Az m2 slot rövig és meleg helyen van, túlmelegszik az az 1 fajta amit akkora méretben lehet kapni. A t430-ban meg azon morfondírozok, hogy az ssd és az optika helyére tett hdd mellé még beteszek egy msata ssd-t is. Már azon gondolkodott, hogy vesz egy nagyobb méretű sd kártyát tárolásra.

[ Szerkesztve ]

(#11) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem rossz.

Kipróbálnám ,ha bejön akkor meg is tartanám.

Én mondjuk most bizalmat szavaztam T400-nak :D az még klasszik. Új vasak nem hoznak annyira lázba.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) Terminus_


Terminus_
aktív tag

2005 óta a T sorozatot használom (T40, T42p, T60, T61, T410, T510, T420), de valahogy a T420 után nem tudom mire váltanék. A billentyűzet azon volt utoljára olyan, amit szeretek. Szerencsére még egész virgonc most is 8GB RAM-mal meg SSD-vel, de pár hónap múlva betölti az 5. évét és esztétikailag már látszik rajta az idő, nem olyan jó megjelenni vele egy tárgyaláson (kicsit már kopottas, de amúgy teszi a dolgát, sosem hagyott cserben). Egy full HD-s X260-on gondolkoztam dokkolózva, de ahogy látom nem csak nekem vannak fenntartásaim az újabb sorozatokkal szemben.

[ Szerkesztve ]

-

(#14) Graphics válasza Terminus_ (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Csereld le egy kevésbé kopottasra. :)

wwhy: Ez nem teszt. :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) Athos981 válasza Crob (#4) üzenetére


Athos981
csendes tag

Elitebook 840 sorozat viszont jó, váltson a cég:)

(#16) Terminus_ válasza Graphics (#14) üzenetére


Terminus_
aktív tag

5 éves használt gépre nem váltanám le a mostani megbízható T420-ast csak a kinézet miatt. Kenyérkereső eszköz ez nálam, így az ismeretlen előéletűek nem játszanak amúgy sem. Cserénél csak új jöhet szóba, ezért is nehéz a történet. De szerintem megvárom a következő generációt, meglátjuk ott mi változik.

-

(#17) azbest válasza Terminus_ (#16) üzenetére


azbest
félisten

Lehet kapni új burkolatoti elemeket is. De nem lepődnék meg ha lenne hozzá valami matrica bevonat is.

[ Szerkesztve ]

(#18) LLKobe


LLKobe
veterán

Én T460-at nyúzok a melóba, teljesen frankó. A 1080p elég apró 13 collon, de van még egy monitor rádugva. Egyedül a 2 magos 4 szálas i5-öt érzem gyengének.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#19) Cingáriusz válasza Crob (#5) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Ha nem is 430-asra, de a T500-ast szerintem egy 420-asra fogom cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#20) Graphics válasza Athos981 (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi arra váltunk, vagyis úgymond szabad kezet kaptam, hogy mit vegyünk, és a konzumer vonalat sürgősen el akarjuk felejteni.

Így SSD-s G1 és G2-esek lesznek valószínűleg. Meg pár 2570p és 8570p.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) DaveJr válasza Terminus_ (#12) üzenetére


DaveJr
őstag

Én most párhuzamosan használok egy W510-est és egy T460-ast. Furcsa volt a váltás nem csak a méret miatt, hanem úgy az új design és megoldások miatt is.
Sebességben bőven alázza a T460 a W510-et pedig utóbbiban i7 extreme proci van. gépelés tényleg nem olyan az új billentyűzeten, mint a régin, de megszokható. Én úgy érzem gyorsabban lehet gépelni a T460on. Ami még tetszik meg nem is, az a sokkal nagyobb touchpad. Sokszor jó, hogy nem olyan pici, de ha gépelek van hogy hozzáérek és a kurzort arréb "rakom".

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#22) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ez a billentyűzet még ránézésre is katasztrófa. Valami ilyesminek kellene még ma is lenni ezekben a gépekben [link] (nyilván más színben)

Amúgy így '16 végén már nem a **70-es sorozatnak kellene jönnie?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#23) jjeahh válasza Terminus_ (#16) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Mi kopott rajta? A borítás nagyon nehezen megy tönkre, a tapipad max ami kopik, meg a billentyűzet fényesedik ki idővel, ha utóbbiakkal van gond, azok tudtommal olcsón cserélhetők. Nekem is régi billzetes t520-am van, ha le kéne váltanom fogalmam sincs mit vennék a mostaniak közül helyette :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#24) Tim82 válasza Apollyon (#22) üzenetére


Tim82
nagyúr

Amúgy így '16 végén már nem a **70-es sorozatnak kellene jönnie?

De, lassan igen. A **60-as gépek több, mint fél éve a piacon vannak.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25) Mercel


Mercel
senior tag

Azt az idiótát amelyik vállalati gépet EGY nyomorult memória Slottal tervezett szívem szerint.........

A másik kedvenc az U szériás proci.

Iszonyat drága gépekről van szó, ez nem a konzumer kategória, hogy mindent le lehessen tolni az ügyfelek torkán.
Grr.

Következő gépem inkább ismét Fujitsu lesz.
Ráadásul a driverek sem a szemét kategóriába tartoznak mint újabban a Lenovo-nál és a terméktámogatást is jobban megoldották.

Komolyan amire a sárgák ráteszik a kezüket abból szemét lesz belátható időn belül.

Marcel

(#26) rudi válasza Apollyon (#22) üzenetére


rudi
nagyúr

A xx70-eske startjával szerintem lesz egy bő fél éves csúszás, amitt, hogy az Intelnél nem 12 hónap volt az 5. és 6. Core i generáció kifejlesztése, most gyűlt fel annyi csúszás, ami kiad egy évet. Nem véletlen, hogy most váltottak a tikk-takk marketingről processz-architecture-optimalizaton szlogenre. Egy csíkszélesség most már 3 éve lesz, hogy legyen esélye a mérnököknek tartani a tempót a marketinggel.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#27) rudi válasza Mercel (#25) üzenetére


rudi
nagyúr

Egyáltalán nem bizos, hogy a "kell egy nagyon mobil, kicsi notebook" és a "kell egy nagyon komoly teljesítményű notebook" halmaznak felhasználói szinten számottevő metszete van. Egy vállalatvezetőnek, területi képviselőnek, értékesítőnek a munkájához nagyon ritkán kell akkora kraft, amihez nem elég az U-s proci és az egy memóriacsatrona. A fejlesztőnek, gazdasági elemzőnek, tervezőnek meg elég ritkán kell utaznia, szóval nem feltétlenül kell neki 12,5 colos notebook, hanem inkább egy T460p-t vagy P50/P70-et használ.

Ezét a Lenovónál a négymagos CPU (nagyobb hűtője) és második memóriacsatorna helyett inkább betettek még egy akkumulátort. A Fujitsunál simán nem csinálnak 13,3-asnál kisebb elit notebookot, az EliteBook 820 G3 két memriacsatornás, de a 44 wattos akkumulátort csak csavarhúzóval tudod bővíteni, akárcsak a Latitude E7270-nél és E5270-nél. A Latitude E6270 meg nincs is :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#28) ivana válasza Apollyon (#22) üzenetére


ivana
Ármester

Ez a szigetes bill nyomás érzetre jobb mint a régi. Ami baj az a kiosztása, mert az nem lett az igazi, mondjuk szokható (a delete hülye helyen van). Illetve a fekete enter.

(#29) hallador válasza rudi (#27) üzenetére


hallador
addikt

Alapvetően majdnem mindent ma már csavarhúzóval lehet bővíteni. A HP eddig csavarhúzó mentesen is bővíthető volt, 2011 - 2016 között gyakorlatilag az összes komolyabb gépük, most a x30-es szériánál visszatértek a csavaros megoldásra. És elég vacakul bontható a gép. Annyi előnye azért van a ma kapható Ent/Corp Business gépeknek, hogy a Lenovo T szériánál gyakorlatban nem nagyon találni minőségben, tartósságban "szomorúbb" enterprise/corporate-ebb szereplőt.
Szóval a Lenovo 1,5 év után nagyon komolyan kopott, és fényesedik, mint a fene mindene, a csukló támasza, meg a fekete 50 árnyalatában pompázik, attól függően mennyit gépelnek rajta.
A HP csuklótámasza is fényesedik, de max ennyi. Ahhoz elég komoly igénybevétel kell, hogy elkezdjen lekopni a csuklótámasz, vagy elkezdjen annyira fényesedni a billentyűzet 1,5 év után, mint a Lenovo mostanában.
A Házáról ne is beszéljünk, mérföldkövekkel masszívabbak, a mostani HP-k, Dell-ek, Fujitsu-k.

Van a környezetemben egy t440-es, meg az én 820G1-em, nem összehasonlítható a kettő. A Lenovo kijelzőben jobb, és be is fejeztem az előnyök listáját.
Sajnos a Lenovo már nem viszi tovább az IBM féle hozzáállást. A Lenovo megmaradt üzleti gépnek, de inkább a 2006 - 2010 közötti Acer terminológiára hasonlít. Ott is volt TM 62/4/592/3G ami jó is volt, de azért inkább jó volt mint a legjobbak között említették volna. A Lenovo most itt van, jó, jó, de azért ma már nincs a topban.

A többiek is elég keményen spórolnak, de azért legalább valami megmaradt a régi világból (merevség, bővíthetőség, valamelyest a minőség is, szervizháttér minősége, support stb. ). Sajnos a Lenovo az elmúlt 3 évben felvette a klasszikus Távol-Keleti stílust (válozik folyamatosan a szervizháttér, minőségi szerviz helyett ilyen olyan amolyan vállalkozó... Nincs értelmes képviselet, nincs igazán komoly support stb), ami jellemző az (ASUS, MSI, ACER, stb) taiwani cégekre, csak az IBM/Lenovo nem ebben a ligában játszott eddig, hanem ott ahol a Dell, HP, Fujitsu valamelyest a Toshiba,

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#30) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Ezen nincs mit szépíteni X230 után meghalt a Lenovo márka... Se erő, de masszivitás... :W

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#31) Apollyon válasza Tamás9x (#30) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem halt meg, de látszólag már csak a P széria kapja meg a régi minőséget, a többi nem.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#32) tecsu válasza hallador (#29) üzenetére


tecsu
addikt

"A Házáról ne is beszéljünk, mérföldkövekkel masszívabbak a mostani HP-k, Dell-ek, Fujitsu-k."

A neten pont ellenkező eredményű teszteket látok. Nehéz lenne a döntés ma.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#33) azbest válasza tecsu (#32) üzenetére


azbest
félisten

Lehet, hogy mást értetek masszivitás alatt.

Elképzelhető, hogy nem olyan rosszak a thinkpadek, néha hallani olyan érvelést, hogy a rugalmasabb burkolat nehezebben törik. Naja, de ha nincs merevítés, akkor a gyagyi gépekhez hasonlóan az alaplap és a kijelző lesz a teherviselő, az meg nem annyira szereti ezt. :U

(#34) tecsu válasza azbest (#33) üzenetére


tecsu
addikt

Miért, nincs belső merevítése? Azt hittem ebben a kategóriában minden gép rendelkezik vele, de a top feltétlenül.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#35) azbest válasza tecsu (#34) üzenetére


azbest
félisten

top? mármint a képernyő? A képernyő volt az első, ahonnan kivették a merevítő vázat, hogy vékony lehessen.

itt a t450 belseje [link], emitt meg t460p [link]. Remélem jól látom, hogy azért van egy fémlemez az alján (pontosabban a billentyűzet felőli oldalán).

[ Szerkesztve ]

(#36) rudi válasza azbest (#35) üzenetére


rudi
nagyúr

Viszonyítási alapnak itt a W520 váza és az X300 váza.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#37) ivana válasza rudi (#36) üzenetére


ivana
Ármester

A W520-ban ugyan úgy egy magnézium réteg van csak nem egy lap, hanem ilyen tagolt, aminek az az eredménye, hogy sokkal kevésbé tartja a billentyűzetet, a lap alatt ott sincs magnézium. Az új megoldás szerintem értelmesebb, mert jobban tartja a lapot és a billentyűzetet is, mert egy magnézium lap van, és a szerelhetőséget is nagyban megkönnyíti, csak le kell kapni az alját.
A fedélben régen nincs magnézium sajnos, talán a T400 volt az utolsó amiben volt.

(#38) azbest válasza ivana (#37) üzenetére


azbest
félisten

a karmos kapaszkodók olyan felemás élmény. Gondolom a csavarok mellett azért van pattintós rögzítés is az újaknál, hogy ne nyiszogjon, ne mozogjon. Csakhogy pár szétszedés után esélyes, hogy a karmok többsége letörjön.

(#39) ivana válasza azbest (#38) üzenetére


ivana
Ármester

Karmok x20 szériában is vannak már. Ez azért jobb, hogy egy proci pasztázáshoz nem kell ripityára szedni a gépet.

(#40) tecsu válasza azbest (#35) üzenetére


tecsu
addikt

A top: csúcskategória.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#41) hallador válasza tecsu (#40) üzenetére


hallador
addikt

Van benne csak nem mindegy ennyi pénzért mennyi. (A T (P) széria kivétel).

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#42) tecsu válasza hallador (#41) üzenetére


tecsu
addikt

Tudsz a Lenovónál jobb üzleti notebookot 14 vagy 15 collban (legújabb modellek)?

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#43) hallador válasza tecsu (#42) üzenetére


hallador
addikt

Csak a magánvéleményemet tudom elmondani neked, a jobb kérdésre nem tudok válaszolni, van egy T440-en a közelemben, arról leírtam amit vissza tudod olvasni, a 450/60 nem gondolom, hogy jobb lenne, 450-et is láttam minap.
Dell Latitude 7000-es sorozat
Fujitsu LifeBook E700-as sorozat
HP EliteBook 800-as sorozat (A kijelzője gyenge pont.)
Toshiba Tecra Z sorozat.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#44) tecsu válasza hallador (#43) üzenetére


tecsu
addikt

Köszönöm. Csak amikor ezeket hasonlítják össze különböző (angol nyelvű) teszteken, általában a T450 és T460 jön ki győztesnek vagy éppen mindig más, úgy, hogy mindegyiket dícsérik. :-)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#45) atyuska


atyuska
tag

Sziasztok

Remélem tud valaki segíteni, vagy küldöm vissza a cuccot garban.
Vettem egy Yoga 260-at, I7, 16Gb ram, ssd, blabla.

A bajom vele, hogy a gép egész gyakran, akármit csinálok akármilyen alkalmazásban, "laggol".
A kijelző mintha néha remegne fel-le.
A legbosszantóbb pedig a trackpoint hibája, amint görgetni akarok, akkor nem fel le irányba akar, hanem először jobbra-balra, ezt pedig csak elég határozott mozdulattal tudom kibillenteni a függőleges irányba.

----atyuska----

(#46) Mercel válasza atyuska (#45) üzenetére


Mercel
senior tag

Küld vissza gariba és lehetőség szerint válassz egy másik modellt.

A Lenovo egyedül a business vagy "top" vagy nevezzük aminek akarjuk kategóriában gyárt normális(abb) gépeket, a kommersz gépeik hulladék kategóriába illenek.
A yoga fantáziadús de sajnos pocsék megvalósítású sorozat úgy ahogy van.

Marcel

(#47) Ed_007 válasza rudi (#36) üzenetére


Ed_007
aktív tag

Ez ütős összevetés, köszönöm! :R

(#48) kissg88


kissg88
csendes tag

Sziasztok!

Korábban cseréltem egy x260-as gép kijelzőjét.
Minden működik rendeben, viszont egyik akkut sem hajlandó tölteni.
A windows azt írja, hogy az AC csatlakoztatva van és töltődik de nem történik semmi.
Kikapcsolt állapotban sem töltődik a gép.

Elképzelhető, hogy ez egy védelmi mechanizmus a szétszedés miatt?
Találkozott már valaki hasonlóval?

A válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#49) szakallasgy1


szakallasgy1
tag

https://westnotebook.hu/laptopok/hasznalt-lenovo/lenovo-thinkpad-t460-14-full-hd-ips-i5-6200u-256-gb-ssd-8gb-ram-dupla-akku-ujjlenyomat-olvaso-gyari-garancia-2020-03-12-ig-1245#!prettyPhoto

Szerintetek ez a teljesítmény elég a komolyabb feladatokra?

szakallasgy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.