Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xEon1337


xEon1337
őstag

Ezt se sokan fogják venni :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#2) Devid_81 válasza xEon1337 (#1) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Oh dehogynem, SLI-ben simán lehet majd vele pizzát sütni, vagy melegszendvicset.
Spéci harrdverek konyhára :))

De ne már SLI ben csak a két VGA 200Watt...mekkora adaptere lesz egy olyan gépnek? :U

...

(#3) osztraksajt


osztraksajt
őstag

De akkor már quad SLI mért nem? :DDD És akkor az olajradiátor se kell, egy szoba komplett fűtésrendszere lejön az árból. ;]

(#4) Alchemist


Alchemist
addikt

Nem is notebook, hanem gamer-DTR-mobilkazán... :)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#5) DemonDani


DemonDani
addikt

Jó ez azért, kell a választás lehetősége mindenkinek.
Így az is talál gépet akinek GTX560ok teljesítménye kell laptopba :)
fogyasztási adatokra (ami ez esetben a laptop rendelkezésre állásának idejében mutatkozik majd meg)
Jó lenne ha nem nőtt volna a GTX485M óta :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#6) rakloo


rakloo
aktív tag

Annyi lessz a dologgal,hogy a hőcsövet nem bordára, hanem a ház falára kell tenni, és a fűtés is megvan... :D

Amúgy tetszenek ezek az MXM kártyák. Elég aprók, és viszonylag nagy teljesítmény van bennük. :) :DD

555-SHOE

(#7) Cyberpunk válasza Devid_81 (#2) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja pont ezen akadtam én is ki 200W csak VGA laptopban :Y Mennyit megy ez majd akkuról terhelve, fél óra ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8) Komplikato válasza Devid_81 (#2) üzenetére


Komplikato
veterán

"De ne már SLI ben csak a két VGA 200Watt.."
Egyszer a boltunkba behozott valaki egy Asus gépet, de az már bőrönd méretű volt, 20"-os kijelzővel(!), meg azt hiszem Radeon HD48xx X2 volt benne (azaz két darab volt CF-ben), meg talán valami mobil i7 proci, 6GB rammal ... Szóval kitette a srác a töltőt az asztalra, azt hittem C64 floppy meghajtó. :D

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#9) LackoMester


LackoMester
addikt

Tényleg durva az a 200W-os fogyasztás, az üzemidőre kiváncsi lennék. :F Egyébként elég böszme egy cucc lett. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#10) blackydan


blackydan
senior tag

És milyen batár akkuk lesznek majd a gémer notikban? :DDD Én erre lennék kíváncsi illetve, ha már itt tartunk a hűtésre is kivi leszek.

(#11) Abu85 válasza Cyberpunk (#7) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Panther 2.0-ban már van ilyen "200 wattos" konfiguráció. 7-9 percet bír akkuról, teljes terheléssel. Nyilván, ha a GPU-kat akarod dolgoztatni, akkor dugd be a konnektorba. :D
Aki ilyet vesz, annak nem az üzemidő az első.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#12) Angel1981 válasza Komplikato (#8) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, az az ASUS egyik gémer laptopja volt, típust nem tudok, de asszem 2008 őszén került forgalomba - cirka 700 ropi körül...

(#13) Cyberpunk válasza Abu85 (#11) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja hát ez reális is kb ;] Itt már csak a szünetmentes feladatát látja el az akku :DDD

De akkor minek ilyen gép ha amúgy is konnektorhoz van kötve, desktop azt kész.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Nálam a 13-as nem gémer notiban van GF110-es lap és higgyétek el, hogy az optimus dolog nagyon okos tud lenni. Az új core i processzorok grafikus magja még erősebb mint az előző generációé (nekem az van) és még kevesebbszer fogja felkapcsolni alacsony órajelen az nvidia kártyát.

Játszani pedig úgysem akksiról fog senki, vonaton ülve... Ha pedig igen, akkor nem sokáig :D

De tény az, hogy nálam a régebbi processzor és nvidia lap ha játszok pl. Mass effect 2 alatt egy órán át húzza akksiról... Ezeket a cuccokat nem 13-as notiba fogják pakolni, hanem batár 17", 18"-os "könnyen hordozható személyi számítógép"-ekbe (a notebook és laptop szavak helyett vmi más kellene) amikbe akkora akksit rakhatnak meg annyi rezet (hűteni) amennyit az asztal elbír... Az olyan hűtés pedig, mint ami az ASUS ROG gépekben meg az alienware-ben van simán bírni fogja a kiképzést...

Lassan nem lesz sok különbség az asztali (asztal alatti :D) és a "mobil" gépek között, csak a komponensek cserélgetése és a monitorral való összeszerelés a különbség... (Az alkatrész csere viszont akkora szabadságot ad, hogy a hozzáértők gépei magasan túlszárnyalják a mobil gépeket, de a gyártók nem az 1200 prohardver tagnak gyártják a cuccaikat :D)

(#15) Abu85 válasza Cyberpunk (#13) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Általában ezt azok veszik, akik sokat költöznek. Ezt könnyebb mozdítani, mint a több részletből álló nagyvasakat. :)
Általános hordozásra is lehetséges, mert a GPU-k lekapcsolnak, csak gyúrni kell az 5+ kilós gépek cipelésére. :D

Ezek tipikus hardcore gémer holmik. Aki mainstream gémer, annak manapság bőven sok egy A8-as mobil Fusion. 2-3 órákat is lehet játszani róla, függően az akku kapacitásától. A HP-nek az egyik gépe, ami dupla aksis lehetőséget ad kint volt már a Fusion developert summiton. Abban egy A8-3500 volt. 3 óra 40 percet nyomott egy srác a Dirt 3-on. Gondolom unta, de neki az volt a feladata, hogy lemérje mennyit megy. :DDD
Majd lesz júliusban a gamexperience. Ott lesznek ilyen versenyek. Melyik laptop bírja a játékot legtovább. Ez egyelőre egy kezdődő dolog, mert még technikailag nem tartanak ott a laptopok, hogy ténylegesen lehessen tervezni az üzemidőt. A Trinity APU viszont már megkapja a PowerTune technológiát. Beállítod, hogy milyen sebességet szeretnél, és ha nem futja ki a gép magát alapórajelen, akkor a GPU órajele dinamikusan leskáláz. Ezzel állítólag 4 órára is ki lehet tolni az egy feltöltéssel megoldható játékot. Átlagos árú és képességű mobil gép is képes lehet 2 órára.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#16) kerelo


kerelo
senior tag

Komoly játék teljesítmény egy notitól az biztos.mondjuk a két GPU-ra való igény,az valami horor ár

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#17) Cyberpunk válasza Abu85 (#15) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ja lanozni én is elviselnék egy ilyet. Mert még mindig egyszerűbb ezt a táppal + billentyűzet meg egér cipelni, mint az itthoni nagyvadat, monitorostul mindenestül.

Mondjuk az az egy évben 2x arra felesleges ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18) Ł-IceRocK-Ł válasza Devid_81 (#2) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Hát ez így jó volt reggelire. :D

Külön aggregátort fognak hozzá adni:DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#19) schawo


schawo
titán

Ugyanazt, amit minden éjjel. Meghódítjuk az egész világot. :U

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#20) vinibali


vinibali
őstag

ti itt a SLI 200wattról beszéltek, de amellett elmegy mindenki hogy még egyedül is benyal 100Wattot :Y bár tényleg fontos 19-es monitoron fullHD, szerintem legközelebb ultraHD-ra kéne gyúrni... kíváncsi leszek egy izmost Sandyvel össztolva a SLI konfig mennyi idő alatt gyilkolja meg a nyákot, vagy mondjuk hogy bírják a híresen jó nVidia bga ónozások :))

[ Szerkesztve ]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#21) Boxi88


Boxi88
őstag

Teljesítménnyel nem lesz gond... de a fogyasztás, az totális bukás... :U

(#22) siriq válasza Boxi88 (#21) üzenetére


siriq
őstag

Rengetegen vannak az olyan emberek, akiknel a fogyasztas nem fontos csak a teljesitmeny. Az, hogy neked, nektek ez nem jo, nem azt jelenti, hogy masnak is az.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#23) master90


master90
aktív tag

Ez volt a Szupertitkos Projekt :DD 200 W fogyasztás egy notebookba komplett reggelit meg lehet terhelés alatt csinálni :D De a fogyasztást nem nézzük meg a csillagos árak akkor ez egy bitang jó laptopban levő SLI :D

[ Szerkesztve ]

ne csak nézz láss is

(#24) lizRRR válasza master90 (#23) üzenetére


lizRRR
őstag

HIGH Super Full mennyibe fájna .... azért el tudnám viselni a dolgot... :P

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#25) sshr3kk válasza lizRRR (#24) üzenetére


sshr3kk
tag

Ha nyerek a lottón, lehet kipróbálom az 580-ast :D

Live your life, like it's your last day!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.