Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) satz18


satz18
őstag

PC-re már volt Remasterd ;]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#2) saelin válasza satz18 (#1) üzenetére


saelin
veterán

De most a pc-s remastered verziót kapják meg az új konzolok! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) dfdfdf válasza saelin (#2) üzenetére


dfdfdf
őstag

:DDD
de tényleg jó game megérdemli.

(#4) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Röhej, hogy 2015-ben még mindig ott tartunk, hogy konzol új címek helyett remasteredök (gears of war, halok is elvileg) jönnek az új konzolokra... Pár éves game, még a pregenen is tűrhetően néz ki, inkább adjanak ki egy új részt.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#5) FragMaster


FragMaster
addikt

Folytathatnák inkább a sztorit, van még benne anyag.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#6) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Ezek után majd jönnek a 4k remastered verziók is.

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#7) Bjørgersson válasza VictorHUN (#6) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Majd talan a kovetkezo generaciora.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8) Garada válasza Bjørgersson (#7) üzenetére


Garada
őstag

Na ja, egyébként ez is csak annak jó aki nem tolta az előző generàción az adott pèldányt.

(#9) PR0JECTNR56 válasza saelin (#2) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Amit majd egy re-remaster keretében megjelentetnek PC-re is. ;]

(#10) saelin válasza PR0JECTNR56 (#9) üzenetére


saelin
veterán

Az a baj, hogy már ez sem kizárható. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#11) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Az utóbbi évek egyik legjobb játékélménye volt számomra, erősen want részemről a remastered.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#12) Chp


Chp
őstag

Pompás. De talán arról is lehetne pötyögni pár sort a Gamepodra, hogy megjelent a Woolfe. Mindenhol láttam róla a hírt, csak a kedvenc lapcsaládom keretein belül nem. Azért jegyeztem meg, mert elszomorított kicsit a dolog. :U

(#13) Polllen válasza Garada (#8) üzenetére


Polllen
nagyúr

De ezzel a játékkal szerintem eddig csak az nem játszott, aki nem akart... Mert jó játék és nem is néz ki rosszul és minden akkori platformra elérhető volt.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14) Mister_X válasza Chp (#12) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egy hírszerkesztő nem tud szétszakadni, minden témából hírrel előállni.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15) WonderCSabo válasza FragMaster (#5) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Szívemből szóltál, totál levegőben maradt a vége az első résznek. Amennyire én intepretáltam, akarták is folytatni, de mivel nem volt elég bevétel az előző részből... Én imádtam az első részt, egyik legjobb játékéményem, zseniális.

(#16) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Imádtam az Alan Wake-t, de komolyan szánalmas már ez a Remastered móka. A DLC-k után megérkezett a játékos világ második legnagyobb lehúzása...gratulálunk!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Polllen válasza Sirandrish (#16) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nagyon régi játékoknál azért jó. Pl. Halo 1-2-nek nem ártott.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18) Sirandrish válasza Polllen (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az lehet, de az Alan Wake azért annyira nem régi :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) Polllen válasza Sirandrish (#18) üzenetére


Polllen
nagyúr

abban egyetértünk, h itt a remaster felesleges.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#20) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Nem tudom mit vagytok itt felháborodva egy sima portoláson. Úgysem azok csinálják, akik ez eredeti játékot, olcsó és azok is tudnak játszani vele akik eddig nem tették és nincs más konzoljuk.

Bezzeg ha PC-re jön egy eddig a platformra ki nem adott játék máris bontjátok a pezsgőt.

(#21) WonderCSabo válasza [CsuCsu] (#20) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Bezzeg ha PC-re jön egy eddig a platformra ki nem adott játék máris bontjátok a pezsgőt

Na azért ez elég nagy különbség, nem kéne összemosni a kettőt.

Egyébként felőlem kiadhatják újra, én nem ellenzem egyáltalán, én csak azon sajnálkozom, hogy nem folytatták.

[ Szerkesztve ]

(#22) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Eddig az Alan Wake a Remedy legjobb játéka, ezért is talán megér egy X1 és PS4 átíratott. Persze jobban vártam volna egy folytatást... de hát ez van! Következő játékuk sajnos nem az lez, hanem a Q.Break! Láttam belőle egy 1/4 órás gameplayt... érdekes, fura játék lesz, mint ahogy a többi játékuk is az volt. Ha lesz átírat PC-re, tuti teszek vele egy próbát. De így első ránézésre nem fogja felülmúlni az Alan Wake-et.

(#23) Wlac válasza WonderCSabo (#21) üzenetére


Wlac
Ármester

Pedig pont ugyanaz. Játékok esetében sokszor nem a konzol és a PC a két nagy tábor, hanem az eltérő platformok. Ugyanakkora öröm egy PS4-esnek, hogy kijön egy Xbone-os játék az ő gépére is, mint egy PC-snek, ha kijön egy PS4-es.

[ Szerkesztve ]

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#24) Sirandrish válasza Wlac (#23) üzenetére


Sirandrish
legenda

De itt szó sincs PS4rol

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25) Wlac válasza Sirandrish (#24) üzenetére


Wlac
Ármester

Valóban nincs, de a lényeg az, hogy senki sem jár rosszul azzal, hogyha kap plusz egy fasza játékot a konzoljára, mégha Remastered/Definitive/Akármi Edition is az. Jobb volna egy új cím, de ezeknél a játékoknál sohasem azt látom, hogy az új játék fejlesztésétől vonná el az újrakiadás készítése az erőforrásokat, így szerintem felesleges rágódni a dolgon.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#26) Sirandrish válasza Wlac (#25) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pedig marhára úgy néz ki mert a jelen generáció konzoljai már lassan másfél éve piacon vannak, de a legkomolyabb címek majdnem MIND "Remastered/Definitive/Akármi Edition" , ami szerintem rohadt nagy probléma. Mondom ezt úgy hogy imádom az Alan Wake-t.
Ha ezek mellett jelennének meg a jobbnál jobb exkluzív címek akkor nem lenne gond..de sajna nem így van.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27) dfdfdf válasza Sirandrish (#26) üzenetére


dfdfdf
őstag

Az a abaj még tapogatóznak a fejlesztők tesztelnek, próbálgatnak, új terep más csapásirány szóval idő kell még.
Egy HD pakkot könnyebb csinálni és ugyanannyiért eladni mint legózni egyet elölről..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.