Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Steven


Steven
addikt

Holnap gyerek örülni fog :) remélem nem 1-2 napon belül viszi végig ... kicsit tovább leköti majd :D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#2) viragdani01


viragdani01
HÁZIGAZDA

Köszi a tesztet, holnap én is örülni fogok neki, remélem jó lesz. :C :R

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#3) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Én próbáltam ma, hát nyugi nem 1-2 napos móka lesz

(#4) ceia


ceia
őstag

Szomorú, hogy annyian elfogadják ezt a hulladékot. Gyakorlatilag senki sem hasonlít a filmben látott karakterekhez. Ennyi erővel csinálhatnának olyat is, ami jobban hasonlít. Nem Legot, hanem normális renderelt karaktereket, mint pl. a Clone Warsban. Persze tudom, úgy több a munka, ezt az igénytelenséget pedig gyorsan összedobják, és olcsón. De ha nem vennétek észre, itt arra megy ki a játék, hogy megváltoztassák a Star Warshoz való viszonyulást, akkor is fogadjuk el, ha az már nem is a Star Wars. Akár a Toy Story karakterek is feltűnhetnének benne, és mindenki tapsikolna, hogy milyen jópofa. Az emberek nem veszik észre, hogy manipulálják őket. Számomra ez egy crap. Játékban is, és filmben is.

        it's more fun to compute

(#5) KillBorn


KillBorn
senior tag

Nagyon vártam, de hogy egy epizód 1-1,5 óra alatt végigvihetó legyen az nagyon vérszegény. Open world gyűjtögetés elvitte rossz irányba.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#6) Bencus88 válasza KillBorn (#5) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Számomra is lehúzza ez az open world az egészet. Sokszor átláthatatlan az egész.Össze vissza repülgetek bolygóról bolygóra, ezer féle menü van, sokkal jobban szeretem az egyszerű letisztult könnyen kezelhető dolgokat. Egyelőre egy katyvasz nekem. Hozza a vicces legos jeleneteket, grafika szép irányítás nekem megfelel, de ez a része nem jön be

(#7) Bad Pritt válasza ceia (#4) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mármint milyen értelemben nem hasonlít? Külsőre, vagy a szerepe?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8) GreatL


GreatL
őstag

Lego City Undercovert nyomtam végig... talán majd a Jurassic Parknak is nekimegyek még egyszer. De kicsit uncsi hogy csak kalandjátékok, legalább pár QTE lehetne elszórva az átvezetőkben, ha azok nem videók lennének. Inkább egy Lego Racers kellene, akár Jet-ski kiegészítővel, vagy valami TPS.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#9) floatr válasza ceia (#4) üzenetére


floatr
veterán

Rosszul látod. Ez egy lego játék, aminek star wars a témája. Van ilyen marveles, indiana jones-os, DC-s, karib tengeres, hobbitos, ninjagos. Nem elsősorban hardcore fanoknak, hanem többnyire gyerekenek is. Persze hardcore fanok is élvezhetik, ha át tudnak vedleni egy kicsit gyerekké

(#10) KISDUCK válasza Bad Pritt (#7) üzenetére


KISDUCK
addikt

A kedves fórumtárs valószínűleg egy krájziszt várt egy lego játéktól, de a hsz-éről egy Taylor Swift nóta jutott eszembe:
"'Cause the players gonna play, play, play, play, play
And the haters gonna hate, hate, hate, hate, hate..."

(#11) Scholes9 válasza GreatL (#8) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Lego Racers állat volt :C :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12) Bencus88 válasza Scholes9 (#11) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mai napig nem tudom kiverni a zenéjét a fejemből :DDD

(#13) Steven


Steven
addikt

Vicces , hogy egy xbox one X en random lagg van már az első pár percben ....

Jó mondjuk a legos játékok sose voltak bugmentesek :D

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#14) gubacsino válasza KillBorn (#5) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Igaz, ha már nyitott világ, akkor Lego City Undercover, ott van is mit csinálni, és nem csak üres tereken, való hosszú sétálgatás.
Viszont! Mertek váltani, mertek a bevált évtizedes recepten változtatni, és több év fejlesztési időt adni egy új elképzelésnek. Ezt a legtöbb fejlesztő/kiadó nem igazán meri manapság bevállalni. Futószalagon kapjuk az unalomig ismételt folytatásokat.
Hogy nem lett tökéletes az igaz, de számomra sokkal több pozitívumot tud felmutatni mint negatívat. Sokkal jobban megtudom bocsátani a hibáit, azért mert ez valami más a sorozaton belül. És nem kell azt mondanom mint rengeteg folytatásnál, "...ezt korábban már láttuk..."
Összességében a Lego Star Wars videójáték megújult és szintet lépet. Ideje volt már.
Ez a koncepció, így csokorba gyűjtve, remek alapja lehet a többi Star Wars spin-off nak is!

(#15) viragdani01


viragdani01
HÁZIGAZDA

Egyelőre a Naboo-n játszódó részekre volt tegnap csak időm, éppen eljutottam a Tatooine-ra. Eddig egy bugot találtam, amikor Otoh Gungába kellene lejutni, ha nem a megfelelő helyen, Jar-Jarral szemben mentem be a vízbe, fekete képpel kifagyott a PS5. :U Újraindítva ugyanonnan tudtam mondjuk folytatni, de írtam a szupportnak, hogy ez így nem oké.

A játék egyébként tök szép, nekem tetszik a grafika, a humor nagyon jó, a karakterek irányítása és az új harcrendszer is megfelelő. A menü és a fejlesztés egyelőre kicsit katyvasznak tűnik, de szerintem nem lesz gond. A minikit és a cyber brick gyűjtögetés viszont jó móka, főleg ha két játékos van. Az AI butábbnak tűnik, mint régen, lehet, hogy ezzel próbálnak a kanapé co-opra sarkallni. ;]

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#16) myckey


myckey
veterán

Aki SW fan, annak érdemes lehet ebbe belevágni, gondolom én.....

Jól?
:D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#17) Bencus88 válasza myckey (#16) üzenetére


Bencus88
nagyúr

szeretem a pizzat, ha holnap csinálok szerinted megeszem?

(#18) myckey válasza Bencus88 (#17) üzenetére


myckey
veterán

áááááááá

ez már rendkívül magas :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#19) Bencus88 válasza myckey (#18) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Csak te tudod, hogy érdemes e belevágni, mi nem tudjuk eldönteni helyetted :)

Ha sw fan vagy akkor 1 pont, hogy bele kezdj, ha lego sem áll tőled messze akkor még1.

Egy felújított, ötletes, humoros tipikus lego játék.

(#20) myckey válasza Bencus88 (#19) üzenetére


myckey
veterán

Nem ismerem a tipikus lego játékokat ;]

Ellenben a SW universe, az minden mennyiségben.....a humort és a remek szinkront, külön díjazom !

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21) Bencus88 válasza myckey (#20) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Rengeteg info és videót találsz. Sw filmeket dolgozza fel kicsit viccesebb köntösbe. De nem lesz gond, vágj bele

(#22) Scholes9 válasza Bencus88 (#12) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Uhh, én már nem is emlékszem rá, majd ránézek YouTubeon :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#23) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Tegnap megérkezett az 1.0.0.8-as patch a játékhoz, ez végre kijavítja a II. Részben tapasztalt hibát, ami megakadályozta az előrehaladást.

A játéknak soha nincs vége.

(#24) Steven válasza dreampage (#23) üzenetére


Steven
addikt

Nem tudom min játszol de pl az átvezető animációk robbanások rendre laggolnak series X en ... azt javítja vajon?

Baromira nem találok patch notes -t

https://www.ttgames.com/game/lego-star-wars-the-skywalker-saga/

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#25) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Utoljára psp és wiin toltam lego játékot, ezt már vártamaz sw tematika miatt, de közben eladtam a játékos gépem és konzol sincs most itthon, ezért "poénból" megpróbáltam elindítani a netezős gépen (ryzen 3 2200G integrált vega 8-al, 16gb,ssd) és tökre meglepődtem, hogy minden további gond nélkül szép grafikával, akadozásmentesen ment 1080p-n, szóval le is ültem xbox controllerrel és kb első rész tatooineig toltam gyerek mellett, eddig egész jó.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#26) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,
Valaki mas probalt local co-opot nyomni PC-n?
Eddig az osszes lego star wars jatekkal lehetett egy gepen egy billentyuzeten jatszani, most meg ugy nez ki, hogy nem mukodik.
Hiaba irja, hogy a player 2 controlleren nyomjon valamit / billentyuzeten meg F2-t, sem egy billentyuzet hasznalataval, sem 2 billentyuzet hasznalataval nem erzekeli az F2 gomb leuteset...

Keresgeltem neten es ugy nez ki, hogy PC-n player 2 csak kontrollerrel mukodik (jelenleg), most ezert vegyunk kontrollert? Eleg szegyen, bar akkor eszerint gondolom eleg kis reteg szeretne local co-opozni PC-n, es mindenki vagy Steam remote screennel vagy mivel nyomja, vagy konzolon.. :W

(#27) lm83


lm83
őstag

Nagyon örülök, hogy végre megint lett egy szuper TPS játék amit lehet nyomni.
És pont ebben van a problémája is a játéknak, ahogy felettem is írják pont.
Ebben tér el az eddigi lego star wars (egyéb lego) játékoktól.
Gyerekek már alig várták, de hát nem tudom, hogy fog ez menni nekik, egy TPS-t még én sem állok neki kontrollerrel játszani (nem is értem konzolon hogy lehet ezt jól, ilyen szuper precíziós eszköz, mint az egér nélkül) . Nemhogy 6 meg 9 éves gyerek.
Na mindegy, majd ma kiderül...

(#28) myckey válasza lm83 (#27) üzenetére


myckey
veterán

Jó régen..én is hasonlóan vélekedtem.

Manapság már nem játszanék ilyen stílusú játékot, csak vezérlővel.

Nem csak konzolon, PC-n is csak a kontroller. :K

szrk:
Nem is igénylem, csak a stratégia játékokhoz, vagy a körökre osztott, taktikusabb programokhoz. Mármint az egér+bill kombinációt

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#29) geckowize válasza geckowize (#26) üzenetére


geckowize
őstag

Írtam a supportnak és azt írta, hogy PC-n player 2 csak kontrollerrel tud csatlakozni... gratulálok nekik. Akkor mégis miért írja h press F2... :W

Kértem több információt, hogy mégis mi a követelmény a kontrollernél, elég csak a PC kompatibilitás, vagy muszáj PS4/5, XOS|X/XSX kontrollernek lenni, egyelőre várok...

Nem értem miért így kell kiderülnie, hogy egy PC-snek muszáj kontrollert birtokolnia ahhoz, hogy kihasználja a teljes játékot, úgy, hogy eddig minden előző részben működött egy billentyűzettel...

(#30) Renok válasza geckowize (#29) üzenetére


Renok
senior tag

Azért PC-hez is egy akármilyen Xbox kontroller már eléggé alap így 2022-ben.
Az viszont tényleg nem szimpi, hogyha eddig mentek így a LEGO játékok, akkor most miért nem.

Amúgy billzettel sosem akadtatok össze ketten játszva?

(#31) Zirowe válasza Zirowe (#25) üzenetére


Zirowe
nagyúr

EP. 1 vége, Maul csata: automata kameravezérlés ritka siralmas, voltak részek, amikor konkrétan semmit nem láttam, főleg a végefelé az energia kapuknál..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#32) Steven válasza Zirowe (#31) üzenetére


Steven
addikt

Gyerek végig vitte ,de tele van bugokkal sajnos .... pl börtönbe a karakter kivülre esett ... ilyenkor kezdheted előlről .

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#33) lm83 válasza Zirowe (#31) üzenetére


lm83
őstag

Osztott képernyőn játszanak a gyerekek, hát borzalmas sokszor. Ha nem szabad terepen vannak, hogyan bele lehet gabalyodni minden féle tárgyba, ahogy írod semmit sem látni...

(#34) geckowize válasza Renok (#30) üzenetére


geckowize
őstag

Én nem gondolom, hogy alap lenne, semmilyen játékhoz nem kellett eddig, megvoltam nélküle az utóbbi 21 évben.... :)

Néha lehet volt probléma, hogy a bill nem tudott annyi billentyűzetleütést regisztrálni, de az úgy emlékszem csak az első lego starwars játéknál az ep3 végén mikor obiwan és anakin harcolt.

(#35) lm83 válasza geckowize (#34) üzenetére


lm83
őstag

Hát nekem is sokáig csak egy volt itthon elfekvőben, amit anno a Dungen Siege 3 miatt kellett vennem, mert az a nélkül tényleg játszhatatlan volt. De már vagy tíz éve és szerintem utána mással nem is nagyon játszottam vele.
Aztán pár éve mikor már gyerekkel álltunk neki az Episode 7-et játszani, akkor kellett valami újabb. A régivel már nem volt kedvem ilyen xinput, meg újabb xoinput nyavalyákkal szórakozni, hogy némelyik játék felismerje...
Igazából amiket vettem mostanában win10 már szerintem xbox kontrollerként kezeli.
Mert akármelyik lego játékban XYAB jelennek meg a gombok beállításnál. A réginél marad az 1-10-ig számozás.

Na de persze úgy lett ahogy gondoltam, gyerekek elég nehezen boldogulnak vele.
Még lövésnél azét talán megy a ravasz húzás meg jobb stick mozgatás, de kisebbiknek az sem igazán.
De mikor az erővel kell valamit helyre rakni, hát rányomnak a PIROSra aztán bal kézzel fognak át a jobb stickre, hogy mozgatni tudják. Nem valami kényelmes.
Persze billentyűzeten sem valami kényelmes az állandó Q nyomogatása, ha az ember közben balra akarna menni. Szóval jó is ez az újítás, meg nem is, hogy akkor külön gombbal ütünk/közel harc, meg ravasz vagy egér kattintgatás a lövés/kard dobás...

(#36) #71316224


#71316224
törölt tag

Mi a véleményetek? Megéri az árát? Jobb vagy rosszabb mint a hogwarts legacy?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.