Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) an0ny


an0ny
tag

"Nem igazán emlékszem a közelmúltból olyan esetre, amikor azért hívnak vissza egy típust, mert leeshet a kereke."

https://car-recalls.eu/?s=wheel+screws

(#2) Noukoum


Noukoum
veterán

"Majd ha jönnek a nagy gyártók akik tudnak minőséget gyártani akkor vége lesz a Teslának" 23. Epizód ;]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#3) Bog válasza an0ny (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kösz! Úgy látom, hogy az Opelnél volt egy időszak, amikor beleszaladtak hasonlóba, bele is írtam, az anyagba.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#4) bear_


bear_
aktív tag

Ezért miért hívnak vissza autókat? A kerekeket le KELL tudnia mindenkinek cserélni ha defektet kap. A másik meg az, hogy a szervízbe vezető úton még nagyobb az esély, hogy kilazul az a kerék.

(#5) Füleske válasza bear_ (#4) üzenetére


Füleske
addikt

Nem tudom, hogy jön ide a defekt. :F Leesik a kerék, az nem defekt.
Mellesleg nem adnak már az autókhoz (kevés kivételtől eltekintve, vagy opcionálisan megvásárolható néhol) pótkereket. Emelőt sem.
"a szervízbe vezető úton még nagyobb az esély" Miért nagyobb az esély?

(#6) bear_ válasza Füleske (#5) üzenetére


bear_
aktív tag

Arra gondoltam, hogyha defektet kap valaki akkor le kell tudnia cserélni a kereket, úgy általánosságban.

Azért nagyobb a szervízbe vezető úton a fellazulás veszélye, mert ugye bármikor fellazulhatnak a csavarok. Egyszerűbb lett volna kiküldeni egy értesítőt, hogy mindenki húzza meg otthon a csavarokat, addig ne menjenek sehova a kocsival.

(#7) Füleske válasza bear_ (#6) üzenetére


Füleske
addikt

Ez szerintem valamilyen konstrukciós/anyaghiba lesz, nem az, hogy nem húzták meg a csavarokat. Tehát mondjuk kerékanyákat kell cserélni.

(#8) pepe792 válasza bear_ (#6) üzenetére


pepe792
tag

Főleg akkor, ha a szervízben annyira rászorítják, hogy emberi erővel te nem szeded le. Nyári téli gumi felrakásnal meguntam, hogy két kulcs is elgörbült az évek során. De neked sok sikert.

(#9) forumpista válasza pepe792 (#8) üzenetére


forumpista
tag

Na de itt pont nem levenni kell hanem rahuzni. Ehhez meg se emelo se legkulcs nem kell, csak egy sima kerekkulcs (ami regen alapfelszereles volt, ma nem tudom).

mindenesetre en ezt tuti javasolnam a tulajoknak mielott elindulnak a szervizbe, mert lehet az a szerviz 50 kmre is, aztan ha mar lotyog a csavar nem eletbiztositas

(#10) csibe1 válasza pepe792 (#8) üzenetére


csibe1
addikt

"Főleg akkor, ha a szervízben annyira rászorítják, hogy emberi erővel te nem szeded le."

Nem ismerik a nyomatékkulcsot? :F :(
Max majd szétcseszi a felnit, te meg hamarabb vehetsz újat.
Ha neked ez megéri, vidd csak oda nyugodtan... :C

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#11) pepe792 válasza csibe1 (#10) üzenetére


pepe792
tag

:C :C :C

(#12) csibe1 válasza pepe792 (#11) üzenetére


csibe1
addikt

Anno ismerősnek a gyújtógyertyát is légkulccsal húzták meg a "szakik".
Fél év múlva amikor cserélni kellett a gyertyákat volt anyázás rendesen. :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#13) k-adi


k-adi
nagyúr

Szomorú hír ez a cégnek és az endusernek egyaránt, de legalább ahogy a cikkbe is írva van - még a termék életciklus elején kiderült.

Úgy látszik hogy a névadás mellett (bZ4X ??) a termék összerakása se sikerült elsőre, kár érte.

(#14) Drizzt válasza k-adi (#13) üzenetére


Drizzt
nagyúr

A nev szerintem teljesen jo. Beyond Zero roviditesebol jon ki es a RAV4 meretre, meg a crossoverre utalassal. Nekem bejon. Valoszinuleg lesz meg boven bZ kezdetu Toyota tipus.

I am having fun staying poor.

(#15) k-adi válasza Drizzt (#14) üzenetére


k-adi
nagyúr

A név akkor jó, ha ránézésre érti az átlag user. Úgy, hogy utánakeresek én is kikutatom melyik betű mire utal de basszus ne kelljen már egy szótár hozzá és úgy összelegózni a betűk jelentését.

(#16) DigitXT válasza k-adi (#15) üzenetére


DigitXT
félisten

A név kiváló, mert hangutánzó és értelmező egyszerre... Miszerint ez a kötőszó
szökken ki a felhasználó foga kerítésén, amikor leesik a kerék. És 4 kereke van.

Ugyanez továbbfejlesztett motorkerékpár kiadásban: b+2X. Teljesen logikus...:DDD

(#17) Drizzt válasza DigitXT (#16) üzenetére


Drizzt
nagyúr

:D OKe.

Amugy a Beyond Zero elegge kozponti szolgen egy ideje a Toyotanal, aki minimalisan koveti, annak konnyu a bZ4X-et tarsitani hozza. Aki nem koveti, annak nem konnyu. De ezen nemi marketing kampany remekul tud segiteni.

I am having fun staying poor.

(#18) Noukoum válasza Drizzt (#17) üzenetére


Noukoum
veterán

Marketing kampány nem segít egy hülye néven.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#19) Füleske válasza Noukoum (#18) üzenetére


Füleske
addikt

A töltési görbén semmilyen kampány se segít:

Nem biztos, hogy a Toyota szeretne eladni elektromos autót...

[ Szerkesztve ]

(#20) Noukoum válasza Füleske (#19) üzenetére


Noukoum
veterán

Ez egyértelmű. Ahogy egyébként hidrogént sem akart.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.