Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó kis beszámoló volt, élveztem. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Köszi a beszámolót. Látom nálatok nem vitte csődbe a vezetés a tömegközlekedést...itt el akarják adni mert veszteséges.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#3) Daweee


Daweee
őstag

Nem olyan vészes a villamos közlekedés sem, kifejezetten gyakran jár, igaz hogy sokszor tömeg van, pláne hétköznap délután, de a sulimhoz (Lévay) sokkal közelebb van villamosmegálló mint 1-es busz.
Sir Riccio: Itt volt egy reform kb 2 éve, rosszabbul járnak a buszok, ellenben nem lett sokkal drágább a bérlet.

[ Szerkesztve ]

(#4) Lenry


Lenry
félisten

2 db miskolci IK-280-ashoz most nekünk, szegedieknek is szerencsénk van :)
felújítják az egyik legforgalmasabb villamoscsomópontot, minek következtében, szinte az egész villamosforgalom leállt, és nincs elég pótlóbusz...

épp most kedden fogják átadni a villamosforgalomnak a csomópontot, úgyhogy rövidesen mennek haza a buszaitok ;)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) #40731136


#40731136
törölt tag

Klassz kis írás, csak annyit tennék, hozzá, hogy mivel én is komlóstetői vagyok, minden reggel 19-essel megyek (a végálomásnál lakom), s az a busz viszont 10 esetből 8-szor a régi Ikarus (persze ez csak arra a járatra vonatkozik), ami nem is lenne baj, csak télen hiába fűtenek rajta, az mind-mind kimegy a rossz szigetelésen, így aztán remek érzés úgy suliba indulni, hogy előtte hibernálódtam a buszon... :DDD Majd pedig jöhet egy viszonylag kellemes utazás a 29-esen, ugyanis ebben az időszakban (6:30-7:00) mindig van rajta ülőhely, tartja a menetidőt stb., igaz ez is a jó öreg Ikarus... Szóval neked "úri" dolgod van, hogy Neoplan-nal roboghatsz... :D
Minden jót!

[ Szerkesztve ]

(#6) Menthirist


Menthirist
veterán

Miskolci egyetemistaként csak bólogatni tudok... bár lehetne mondjuk egy busz, ami egyből a búzára visz be, így mehetek ki a ketteshez szombatonként, de egyébként semmi bajom a közlekedéssel... ha meg 800 egyetemista jön vasárnap esténként vissza, arról nem az mvkzrt tehet :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#7) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Jaaaaj gyerekek nekem is kell egy ilyet írni!!:D
Az enyém mindíg mozgalmas ;) :K

a kedvencem vidékiként, hogy a távolsági busz sofőrje általában helyi és a helyi embereket(hiába van késésben) szépen, majdnem házhoz szállítja miközben azt számolgatom mikor b***nak ki a suliból a folytonos késéseim miatt :W

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#8) soertmo válasza #40731136 (#5) üzenetére


soertmo
csendes tag

Ehh, csak megsúgom, hogy nem a rossz szigeteléssel van baj, hanem azzal, hogy fűtés sincs egyes Ikarusokban.(BKV, buszvezető ismerős saját pénzből csináltatta meg a buszán)
:C

(#9) Vakegérke válasza HyP3b0y (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nosza csinálj blogot, és írj. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) #40731136 válasza soertmo (#8) üzenetére


#40731136
törölt tag

Hm.. kösz a helyreigazítást :DDD De attól még fázni fogok a buszon ;]
mod: Azért az tedd hozzá, hogy:Ehh, csak megsúgom, hogy nem CSAKa rossz szigeteléssel van baj... " :U

[ Szerkesztve ]

(#11) Pukkancs


Pukkancs
tag

A nyanyás történet vicces, ez a szidalmazásos rászállás egyfajta perverz változata az öregek szexének. De komolyan, nagyon élvezik ha így zsörtölődhetnek egyet.

(#12) taichi_panda válasza Menthirist (#6) üzenetére


taichi_panda
csendes tag

Azert nem olyan veszes a helyzet ha leszallsz a 22-rol akkor kb 5-8 perc seta a buzater.

The yesterday is a history, the tommorow is a mistery, but today is a gift.

(#13) k_laci


k_laci
tag

kösz mindenkinek :)

(#14) Horrock


Horrock
csendes tag

Köszi, jó volt!
Én is Miskolcra járok suliba, csak északról, 40 km reggelente:D
Én Ikarussal járok, de jobban szeretem, mint Merciket, mert ezen van normális fűtés, és puhák az ülések, mindig tudok aludni. Ahol felszállok, onnan indul a busz, ülőhely nem gond, ha meg a busz megáll egy nagyobb buszmegállóban útközben kb. 5 percre, és elszívok egy cigit, akkor is tudok ülni, szal faszályos :) Csak hát 75 perc az út a búzáig. Utána még 20-30 perc a Hermanig.
Köszi az írást mégegyszer.

Horrock

(#15) tkazmer


tkazmer
addikt

valahányszor miskolcon járok, mindig csak az jut eszembe, hogy a bkv miért nem tud valami, legalább kinézetében hasonló szolgáltatást nyújtani...
:R mkv

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.