Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) strogov


strogov
senior tag

Izé. Az Oppo, Vivo, OnePlus az egy cég, csak különböző brand-ekkel ad el különböző célcsoportnak telefont.

(#2) Graphics válasza strogov (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt most kérdezed, vagy kijelented?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) fornettisuti válasza Graphics (#2) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nincs kérdőjel.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4) Straw válasza Graphics (#2) üzenetére


Straw
senior tag

Gondolom a comment arra akart utalni hogy OP-t hivatalosan is lehet itthon venni, a többit meg nem

42

(#5) Graphics válasza fornettisuti (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez oké, csak nem értem mire fel mondta/írta :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) strogov válasza Graphics (#5) üzenetére


strogov
senior tag

A cikkben úgy néz ki mintha a Vivo az Oppo ellenfele lenne. Mintha samsung-nál külön részesedést mérnénk az S, A és J sorozatoknak.

(#7) #22743424 válasza strogov (#6) üzenetére


#22743424
törölt tag

Gondolom tanultak a LeEco sorsából. Jöjjenek csak egyre többen Európába. Szeretettel várom őket , remek árazással és minőségi készülékekkel, szervízháttérrel.

(#8) mjani1172 válasza #22743424 (#7) üzenetére


mjani1172
addikt

A háromból kettőt választhatsz.

(#9) Swinegod


Swinegod
őstag

iPhone copy, szar ár-érték, rondák, 0 rendszerfrissítés, maga a rendszer egy szar, nincs fekete, teljesen metrosexuálisak a készülékei úgy összességében. Ez nem az európai ízlésvilágnak van kitalálva

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#10) YASKATIR válasza Swinegod (#9) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Mivel en naponta talalkozom a Vivo-val ezert:

- nem iphone copy
- igen, szar ar-ertek arany, de mukodik, mert brutalis osszegeket koltenek reklamra
- nem rondak
- frissitik a rendszert
- a rendszer ugyan olyan, mint barmelyik samsung droidja
- van fekete
- ???
- mi valo az europai izlesvilagnak?

(#11) monti0222w válasza Swinegod (#9) üzenetére


monti0222w
addikt

Érdekes kijelentés, nem tudom hogy tudod - e, de ők építenek a mobiljaikba külön hangchipet, fejhallgató erósítőt, és nem is akár milyet, Sabre-t, AK-t. Ha jól tudom ezt a Samsung sem übbereli, mert egyszerüen nem rák bele semmi extrát!
Az iPhone copy meg annyira unalmas szöveg manapság, annak fényében pláne, hogy már ők követik a piacot nem is egy dologban, ezt most nem részletezem, úgy is tudod nagyjából mire gondolok.
A Vivokban a camera se szokott rossz lenni, a jobb kínai telefon gyártóknak számítanak, A brand-nek.

(#12) Swinegod válasza YASKATIR (#10) üzenetére


Swinegod
őstag

Én úgy tudtam, hogy a rendszer szánalmasan szar és frissítés se jön sose. A kínai férfiak nagyon metrosexuálisak, nézd meg kikkel reklámoz a Xiaomi például, ők hírességnek számítanak, nézd meg mennyire erőltetik a pinket meg goldot

(#11) monti0222w: Sose foglalkoztatott az extra DAC engem speciel

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#13) monti0222w válasza Swinegod (#12) üzenetére


monti0222w
addikt

Elhiszem, de vagyunk jó páran akiket meg igen érdekel milyen minőségben hallatszik a zene. A Plusz pont a fém ház, amoled kijelző, amit közép kategóriától felfelé beleraknak.

(#14) Graphics válasza Swinegod (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azt mondod, hogy iPhone copy - Ez nem az európai ízlésvilágnak van kitalálva? Vagy nem a Te ízlésvilágodnak, ez is oké, de ne akard bemagyarázni, majd eldönti mindenki.

Hogy jön ez össze... Próbáltad már a készülékeiket?

Téged nem foglalkoztat a DAC oké, de őszintén szólva, nem a Te ízlésvilágod határozza meg a telefongyártók termékeit. Mindenféle rosszindulat nélkül

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) joey04 válasza #22743424 (#7) üzenetére


joey04
titán

Mondjuk a vivo pont arról híres, hogy már otthon sem olcsók. Mi lesz, ha itt is megjelennek? Az rengeteg plusz kiadás, amit minden gyártó megérez, így ők is. Akkor meg már nem is lesz olcsóbb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) gusthy


gusthy
veterán

Az iPhone copy mániásoktól szoktam megkérdezni, hogy tudja már az iPhone a copy-paste-t?

(#17) joey04 válasza gusthy (#16) üzenetére


joey04
titán

Azon felül, hogy régen is tudta, elég buta dolog egy design-hoz köthető hasonlóságot firtató vitában felhozni egy szoftveres funkciót. De ha ezt szoktad, hát ezt szoktad. Ahány ház, annyi szokás, bár értelme nem sok van.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) HardRic válasza YASKATIR (#10) üzenetére


HardRic
addikt

Ne dobáld tasmakkal a yaskatírokat!!!

(#19) mjani1172 válasza YASKATIR (#10) üzenetére


mjani1172
addikt

"Mivel en naponta talalkozom a Vivo-val ezert:"

Tehát ha nem találkoznál vele naponta, akkor ezek nem lennének érvényesek? :F

[ Szerkesztve ]

(#20) YASKATIR válasza mjani1172 (#19) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Valoszinu, mivel nem csak hirbol ismerem, hanem nap mint nap latom es neha hasznalom is oket.

(#21) mjani1172 válasza YASKATIR (#20) üzenetére


mjani1172
addikt

Akkor írom máshogy.

Mivel én láttam egy Ferrarit ezért az gyors.

Szerintem hogy jó e Vivo vagy nem, az nem azért van mert te láttad.

(#22) YASKATIR válasza mjani1172 (#21) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Csak arra akartam ramutatni, hogy o valoszinuleg meg eleteben nem talalkozott a telefonnal, kizarolag olvasott rola en meg nap mint nap latom, nem csak olvasok rola.

A ferraris pelda akkor lenne jo, ha azt irtad volna, olvastal a ferrari-rol majd azt allitod, hogy kenyelmes benne ulni, mindezt ugy, hogy nem tudod milyen benne ulni, csak valaki azt irta, hogy kenyelmes.

(#23) mjani1172 válasza YASKATIR (#22) üzenetére


mjani1172
addikt

Látom nem érted, így szerintem inkább ugorjuk a témát.

(#24) monti0222w válasza mjani1172 (#23) üzenetére


monti0222w
addikt

Az a baj én sem értem mire akarsz kilyukadni?! :F

(#25) YASKATIR válasza mjani1172 (#23) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

???

(#26) mjani1172 válasza monti0222w (#24) üzenetére


mjani1172
addikt

Csak arra, hogy az volt a fő érve, hogy "azért" jó mert ő látta.

(#27) YASKATIR válasza mjani1172 (#26) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Nem ez volt a fo ervem, a fo ervem az volt, hogy en hasznaltam / hasznalok Vivo-t mig o nem. Tudod, akinek van ferrarija es hasznalja is az jobban tudja, hogy milyen a ferrari mint az, aki csak olvas rola.

(#28) monti0222w válasza mjani1172 (#26) üzenetére


monti0222w
addikt

Pedig elhiheted a Vivo jelenleg Kínában a 3. legsikeresebb gyártó az eladásokat tekintve. Nem véletlen!
A kolléga még arra gondolt, hogy Ő használt ilyet, így valós tapasztalata van a márkával kapcsolatban.

(#29) mjani1172 válasza monti0222w (#28) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem vitatkozom és nem is vitatkoztam a Vivo-t illetően.
Amiről írtam az csakis az érvelésre vonatkozott.
Olvasd vissza ki is emeltem.
Akkor lett volna a mondanivaló helyes ha azt írja:
Én naponta használom és szerintem jó.
De ő azt írta használom ezért jó.

De tényleg ejtsük a dolgot,valószínűleg én tévedtem.

[ Szerkesztve ]

(#30) Szabcsizz válasza mjani1172 (#29) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Most tényleg megérte plusz öt hsz-ért szőrszált hasogatni?

(#31) marcee válasza mjani1172 (#8) üzenetére


marcee
addikt

Ráadásul az olcsó kínai "nagymárkák" éppen a marketingköltségek elspórolásával tudnak a többiek alá ígérni. Ebben a hírben meg benne van, hogy a Vivo a következő focivb főszponzora...

\m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.