Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) siposz


siposz
aktív tag

A rocket kinézete nagyon tetszik. Az ára nagyon nem.

(#2) tibaimp


tibaimp
nagyúr

"Tomato, Abit ismerős még valakinek?"
Simán, még hozzá lehetne tenni: Acorp, Epox, DFI. Még annó egy 386DX2-es kezdtem 40MHz, 512kB Trident VGA + SVGA 14" monitor (800x600), 320MB HDD, 2MB ram, később bővítettem 4MB-ra mert kellett a Doom 1-nek :P , és ezért eladtam a 8db 256kB-os SIM modult és vettel 4db 1MB méretűt. Az volt a komoly tuning. Illetve vettem külön a lapba a CPU mellé egy Coprocessor-t (FPU-t), mert még külön kellett belepattintani azt!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3) sanyek2


sanyek2
senior tag

Érdekes... a gyártó honlapján a Kolink Stronghold kezelőfelülete a gépház tetején helyezkedik el, nem pedig elöl. Továbbá bal oldalt nincsen íves kivágás az üvegen.
Megmagyaráznád?!

(#4) E.Kaufmann válasza tibaimp (#2) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Háát én jobban örültem volna, ha az Abit marad és a Kolink megy...
Acorpért és Tomatoért (Zida) nem annyira kár. Örülök, hogy azóta még direkt se nagyon lehet olyan szutyok (minőségű/stabilitású) alaplapokat venni, mint az említett gyártók termékei. Őszintén a VIA chipset-et se nagyon siratom, jobb is, hogy átmentek a beépített cuccok piacára, ahová nem kell komoly sebesség, mert én amilyen VIA-s lapokat láttam, vagy lassúak voltak és stabilak, vagy gyorsak és instabilak, vagy lassúak és instabilak ;] , szerintem az AMD-nek is rosszat tett a KT sorozat, és mindenkinek jobb lett, hogy a memóriavezérlő bekúszott a CPU-ba.
Na befejezem, csak előtörtek az emlékek :DDD

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.