Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Zabálják az emberek Japánban :)

Life, Uh, Finds A Way

(#2) nxswitch válasza hombre[EU] (#1) üzenetére


nxswitch
senior tag

Tegnap fejeztem be, 28 órával. A végében kicsit csalódtam, de nagyon jó játék. :)

(#3) janos68 válasza hombre[EU] (#1) üzenetére


janos68
aktív tag

Ott már simán egymillió körül jár az eladás, csak PS4-en (ott X-re nem is adták ki szerintem). Gondolom ennek az ötösnek a 90%-a a Sony gépén ment el. Persze ez csak tipp, mert az előzmények is csak azon a gépen érhetők el, azok nélkül meg nem igazán érthető a játék. Attól természetesen még lehet élvezni, mint Lost "szűznek" a harmincadik részt. :)

(#4) hombre[EU] válasza janos68 (#3) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Gematsu-n olvastam,hogy Japánban az elsō héten csak psre,csak dobozos verzióból elment több,mint 600k. Plussz a digitális és ha jól rémlik xboxra is kiadták digitálisan. Simán az egyharmadát ōk vitték

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#5) Peat76 válasza nxswitch (#2) üzenetére


Peat76
őstag

Ez most ugye Jrpg? De ez inkább tűnik hack and slash-nek, milyen stílus ez pontosan.?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#6) nxswitch válasza Peat76 (#5) üzenetére


nxswitch
senior tag

Akció jrpg.

(#7) kilua válasza hombre[EU] (#1) üzenetére


kilua
senior tag

Világ szerte (Japán 1 millió, Ázsia 0,5 millió nyugat 3,5 millió)

(#8) Mike válasza nxswitch (#2) üzenetére


Mike
veterán

Az szép. Én most tartok a Szörny Rt elején 31 orával

(#9) nxswitch válasza Mike (#8) üzenetére


nxswitch
senior tag

Siettem a story miatt. :) Majd újra jàtszom proud modban gyűjtögetéssel ha újra lesz kedvem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.