Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Devid_81


Devid_81
nagyúr

...Most először próbálták megbecsülni Changpeng Zhao (CZ), a Binance kriptotőzsde ügyvezetőjének vagyonát, és arra jutottak, hogy 96 milliárd dollárról lehet beszélni...

...CZ egyébként azt állítja, hogy nem a pénz miatt csinálja, nem érdekli sem az, sem a vagyon, sem a pozíció...

Ennyi penzem lenne engem sem erdekelne mar a penz :DDD

[ Szerkesztve ]

...

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én úgy tudom, hogy kiderült, hogy Craig Wright a Satoshi Nakamoto.
Valami bírósági pereskedés közben.

444.hu cikk: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) salapp


salapp
addikt

"- Andikám, há' nem én vagyok? Nekem azt mondták, én."

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#4) SP!T válasza .LnB (#2) üzenetére


SP!T
addikt

Na ez érdekes, köszi! Kimondták de még sem... :D De igaza van Craig Wright-nak szerintem, hogy így elismerik hogy ő az.
A másik érdekesség benne hogy mindkét fél örül, ám ennek ellenére nem tudtak peren kívül megegyezni?

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#5) gilfoyle válasza salapp (#3) üzenetére


gilfoyle
őstag

Ez nagyon jó! :DD

(#6) Fecogame


Fecogame
veterán

egy pókerpartin meggyőzték, hogy fektessen bitcoinba: végül eladta a házát, és kriptopénzt vett.

Ahhoz azért kellett nem kis vakmerőség... Persze utólag nézve jól döntött, na de egy lakhatást feladni néhány bitért... :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7) M@cika


M@cika
őstag

Nem izgat kinek van a legtöbb, csak nekem is sok legyen. Mondjuk annyi, hogy életem végéig ne kelljen azon töprengjek, hogy mikor mit vehetek meg.

Nasit a kis fehér medvének!

(#8) dabadab válasza .LnB (#2) üzenetére


dabadab
titán

Én úgy tudom, hogy kiderült, hogy Craig Wright a Satoshi Nakamoto.

Valójában egyáltalán nem derült ki semmi.
Azt csak Wright állítja, hogy ő lenne Satoshi, de ezt abszolút soha, semmivel nem tudta alátámasztani és amúgy se tűnik az állítása igazán hihetőnek.

DRM is theft

(#9) Gave válasza Devid_81 (#1) üzenetére


Gave
addikt

Igen, én is erre gondoltam azonnal, a pénznek is van egy életmódra pozitív hatás határa, ahonnan az életminőség már csak morzsánként javul, gondolom ezt már egy ideje elérte, aztán most már lehet idealistáskodni a luxus kényelemből, -- onnan mindig sokkal könnyebb. xd

Amúgy ez a cikk is olyan "ok internet" nekem, már az elején ki lehetett találni kik jönnek majd ki legjobban az egész kripto sztoriból, és láss csodát...tééényleg, nagyon meglepő :D.

(#10) FattyDove válasza dabadab (#8) üzenetére


FattyDove
őstag

A bíróság pedig kimondta, hogy ő az (tehát alátámasztotta), nem?

[ Szerkesztve ]

(#11) dabadab válasza FattyDove (#10) üzenetére


dabadab
titán

Nem.
Ha bővebben érdekel, akkor ez egy elég jó cikk az ügyről: [link]

DRM is theft

(#12) razorbenke92 válasza Fecogame (#6) üzenetére

Igen, ezek a sztorik mindig fel vannak magasztalva, hogy mekkora zsenik az emberek mögötte. Ugyanez a srác, aki a fűnyírási pénzéből, meg a ballagási pénzéből bitcoint vett, aztán pár év múlva otthagyta az iskolát, és azóta egyetemekre jár előadni, hogy "Hogyan légy sikeres tanulás nélkül".
Vitathatatlannak tartom, hogy kell hozzá bátorság, és némi jó szemlélet is, mert nem mindenki marad gazdag, aki sok pénzhez jut.
DE! Az én szememben ez semmi több, mint szerencse. Minden ilyen sztorihoz hozzá lehetne kötni legalább 1000 másikat, ahol a szereplők hasonlóan nagy tehetséggel bírnak, hasonlóan kockázatos döntést hoznak, csak éppen mindent elbuknak.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#13) Semplar


Semplar
őstag

Mindegy ki az. Szívlapáttal agyoncsapni mindet és elosztani a vagyonát azok között a szegények között, akik soha sem bányásztak kriptovalutát. ;]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#14) pepeno1


pepeno1
tag

Erre mondanák azt, hogy az, akinek 20 millió dollárja van, semmivel sem boldogabb, mint akinek csak 10 millája van. ;)

Azért mert a kacsa nem tud úszni, még nem a víz a hülye.

(#15) FattyDove válasza pepeno1 (#14) üzenetére


FattyDove
őstag

Mondjuk akinek az a célja, hogy legyen egy privát szigete a karib térségben(miért is ne?), annak még a 20 millió sem elég normális esetben

[ Szerkesztve ]

(#16) KukiRudi válasza salapp (#3) üzenetére


KukiRudi
csendes újonc

H.k. M. U.

(#17) KukiRudi válasza gilfoyle (#5) üzenetére


KukiRudi
csendes újonc

Strabag dolgozó lehet a szerény személyed

(#18) Janika--1982


Janika--1982
aktív tag

Lehet,a mi kis Lölőkénknek is van 'kojinja'. :DDD

Nagy János

(#19) akaido válasza Janika--1982 (#18) üzenetére


akaido
addikt

Az ő és tsai "szerzeményeinek" nagy része sincs már itthon... :U

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#20) salapp válasza akaido (#19) üzenetére


salapp
addikt

Ja, Andikát, mint legújabb szerzeményét is kimenthetné innen, a fene bele. Van az a helyzet, amikor a könyvégetés igenis jó dolog.
Sőt, gyakran gondolok rá, hogy az összes értékes múzeumi gyűjteményünket is régen lecserélték másolatokra. Talán, ha egyszer bemennének a kincstárba, az arany rudakról is le lehetne kaparni a festéket... De ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#21) Perillustris válasza Fecogame (#6) üzenetére


Perillustris
senior tag

Azt nem írták, hogy az egyetlen házát adta-e el, netán maradt-e még 3 lakása. :U

Perillustris

(#22) -Skylake- válasza M@cika (#7) üzenetére


-Skylake-
addikt

Van egy pro tippem : dolgozz.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#23) 0xmilan válasza -Skylake- (#22) üzenetére


0xmilan
addikt

(#24) M@cika válasza -Skylake- (#22) üzenetére


M@cika
őstag

Nagyon harmatos szöveg. Ha azt írtad volna menjek politikusnak nagyobb poén lett volna.

Nasit a kis fehér medvének!

(#25) -Skylake- válasza M@cika (#24) üzenetére


-Skylake-
addikt

Nezd, mit mondhattam volna erre ? Kb azt irtad le, hogy teged nem erdekel mi van, csak te, valami szamunkra ismeretlen okbol kifolyolag, de legyel mar rohadt gazdag hogy az eletedbe semmi problemad ne legyen. Hat lol, ok. Biztos van valami mogottes ok, amiert neked jarna a korlatlan minden masokkal szemben, a teljesitmeny nelkuli orok elet +1 nap, de erted. Annal amit en irtam annal kicsit nagyobb poen az amit te. :R

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.