Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mielőtt megemlíteni valaki: Tudjuk, hogy nem mai a kickstarteres hír, viszont mi most kaptunk róla hivatalos értesítést maguktól a fejlesztőktől. :R

Live-Die-Respawn

(#2) nofi


nofi
őstag

Belenéztem streambe, hát beteg egy játék. Az egyik jelenetben kisbabákat zúznak össze és azzal építenek valami falat. Itt kapcsoltam ki.

oriic
Soha nem lehet elég korán lehozni egy hírt, a vérpistik mindig résen vannak ;]

Xbox GT: nozsolt

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nézem a gameplayt, de nem tudom mit látok...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Én meg se néztem a második linkelt videót, csak a lépcső tetejéig. Ezt első kézből akarom átélni, megtekinteni, nem akarom, hogy bármi spoiler-e is legyen. Már az első perc alapján is nagyon durva.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5) Šolaire


Šolaire
veterán

Durva a cucc idáig tetszik.

“Praise The Sun” \[T]/

(#6) VinoRosso válasza Sirandrish (#3) üzenetére


VinoRosso
veterán

Mici mackót és a Százholdas agonyt

(#7) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

régóta figyelemmel kísérem ,nagyon nagyon várós :) :U

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#8) KaitouP


KaitouP
veterán

Ez valami iszonyat beteg. De kiváncsi leszek rá. :D :Y
Ha mondjuk jönne ez, + az Allison Road jövőre, akkor horror játékok szempontjából izgalmas lenne a jövő év. :)

Amúgy ez PS4 vagy PC gameplay? Szép a grafika, azért kérdezem mert 7:46 -nál PS4 gombokról PC billentyűzetre vált. :F

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9) oriic válasza KaitouP (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg PC-s build, PS4-es kontrollerrel.

Live-Die-Respawn

(#10) KaitouP válasza oriic (#9) üzenetére


KaitouP
veterán

Aha, világos. :) Mikor elkezdtem nézni arra gondoltam miyen szép, és PS4 -en fut, így már más a leányzó fekvése, persze lehet nagyon szép majd PS4 -en is. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#11) ribizly


ribizly
veterán

Kemény.
Nem tudom, hogy megnézzem e a videókat, mert kicsit érdekel a game, de nem kéne semmi spoiler belőle... :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) #20655360


#20655360
törölt tag

Hát, nem egy túlzottan pozitív kisugárzású cucc. :DDD Érdekes am.

(#13) james001


james001
veterán

Beteg és érdekes lesz,kíváncsian várom.
Bár én a Scorn című alkotást jobban várom ;)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#14) oriic válasza james001 (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindkettő jó lesz szerintem. :D

Live-Die-Respawn

(#15) james001 válasza oriic (#14) üzenetére


james001
veterán

Csak kár hogy a Scorn-ból még nem láttunk/tudunk olyan sokat :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#16) Scholes9 válasza VinoRosso (#6) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Haha ez jó :D

Nekem amúgy tetszik, kicsit az Amnesia ugrott be videókat nézve :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Kreativ es a maga beteg modjan gyonyoru jatek (mondjuk a pokol temaval engem amugy is meg lehet venni:) ) de a tulelo horror nagyon nem az en mufajom, ez max gameplay vegignezos youtube szorakozas lesz a szamomra. Ide nekem egy Doom modot hozza :D :D

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#18) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Brutális, biztos
nagy élmény, de úgy döntöttem nem fogok sebet égetni a lelkembe vele. Épp elég elbszott gondolatom van így is. :D

[ Szerkesztve ]

(#19) fornettisuti


fornettisuti
veterán

A masodik videot megnezve, arra jutottam , hogy egy kover negyed orat elloptak az eletembol es mar sosem fogom visszakapni azt. 😶

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#20) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Nem nagyon látom benne a játékot. Megyünk egy H.R. Giger képi világát megidéző, véres labirintusban, ahol nézünk, mint a moziban és lények vonaglanak előttünk. 7 percig néztem, lehet utána történik, de ez nem nagy valami így. :)

(#21) Squirrel


Squirrel
őstag

Ezt a videot én sem bírom igazán értelmezni.

(#22) szupermacs válasza james001 (#15) üzenetére


szupermacs
veterán

Az egyetlen trailer alapján én semmit nem értek a játékból. (Scorn)

(#23) mefistofeles

Ez alapján tényleg nehéz elképzelni a cselekményt, talán egyenlőre egy lopakodós, bújkálós játékmenet képzelhető el, de szerintem ez még bőven ki fog derülni. Ez arra jó, hogy a játék garfikáját, hangulatát, atmoszféráját megmutassa. Ebből a szempontból pedig szerintem betegen k***a jó! Néhol nagyon kevés az audio élvezet, több csotropogás, sírás, üvöltés dobhatna rajta. Nálam nagyon várós!
A második videó a YouTube-on sokkal hosszabb na ott igazán beteg a legvége!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.