Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csako


csako
veterán

Érdekes ez a fanatizmus... Mindenesetre elégedetten használok egy Honor 7-et, 1 hónapja, bár az EMUI nem lesz a szívem csücske :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Én is elvagyok a 4X-el, egyedül az alulméretezett belső tárhely zavar benne.

Szerintem ezeké a "kis" márkáké (Huawei/Xiaomi/stb.) a jövő.... :)

B.Cs.

(#3) Vadmeggy


Vadmeggy
aktív tag

Ez is csak egy Huawei telefon, nem kell túlmisztifikálni. Ugyanazt a SOC-t kapja, ugyanaz a launcher.
Ár érték arányban a legjobb telefon volt, amikor vettem (Honor6), de a következő telefonom nem Honor lesz az biztos :D.

A launcher a szokásos kínai IOS copy-paste feeling, borzasztó ránézni.
Sebességgel és akksi idővel nekem nem volt panaszom, de a panel felhősödik.
Középkategóriában nagyon erős, de a prémium szegmenstől még nagyon messze van.

[ Szerkesztve ]

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#4) Fejvadi válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Már a legtöbb nagyot le is nyomták. :)

(#5) butyek


butyek
senior tag

Honor 6, lassan egy éve, hogy használom. Hihetetlen jó telefont raktak össze, és olyan nyomott áron jutottam hozzá, hogy vétek lett volna kihagyni. Bivalyerős, az akksi remekül bírja, és jó eséllyel egy Honor 9 lesz az utódja, feltéve hogy olyan néven dobják majd piacra :)

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#6) antim


antim
tag

Azt írjátok, itt van hazánkban. Hol van boltja Budapesten, vagy melyik a hivatalos magyar webshop?

(#7) roli543 válasza antim (#6) üzenetére


roli543
őstag

Extreme Digital

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#8) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Hát igen ennyire különbözik a kultúra,a gondolkodásmód.
Hogy melyik a jobb fene tudja.
Én az égvilágon semminek/senkinek nem tudok a rajongója lenni.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#9) Fejvadi válasza M5Norbi (#8) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Én azért tudok, mert elég rég megragadtam a MIUI-nál amit nem cserélnék le semmire ha nem muszáj.

[ Szerkesztve ]

(#10) Graphics válasza Fejvadi (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

+1 .

Egyelore en is miuin ragadtam, meg a Lenovora is ezt tettem. Ha nem lenne tervben ujabb nagy aksis cucc, akkor Honort vennek a kiegyensulyozott teljesitmenye miatt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A Huawei, de főleg a Xiaomi és Meizu vonalon a termékcsaládok, számozások teljes káoszt jelentenek számomra. Valaki leírhatná, hogy milyen logika mentén nevezgetnek, számozgatnak ezeknél a cégeknél.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) batai15


batai15
félisten

A honor támogatottság milyen ?

(#13) Graphics válasza Tigerclaw (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem tul bonyolult.

Honor, szamok vannak, ertelemszeruen a kicsi gyengebb, a nagyobb szam erosebb keszulek... Ez nem nehez.

Xiaomi, szinten szamok / generaciok lepcsonkent/ Redmi csalad olcsobb, Note utotag nagyobb keszuleket jelent. mi csalad szinten Ez se tul nehez.

Meizunal meg nincs akkora paletta. Kb 3-4 keszulek.

Mi okoz fejtorest?

Szamok nem hiszem :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) Geri0325 válasza batai15 (#12) üzenetére


Geri0325
csendes tag

Az én honor 4c-m kitkat-tel jött de már nyalóka van rajta és tavasszal jön a mályva is. Ilyen szempontból jól választottam készüléket.

Motorola RAZR V3-->Samsung Star 2-->Samsung Monte S5620-->Samsung Galaxy i5(Smart Corby)-->Sony Xperia X10-->Nokia Lumia 520-->Lumia 535+Lenovo A7-10F-->Honor 4C+HP Pavilion x2 10-->Xiaomi Redmi 3

(#15) Kbali válasza batai15 (#12) üzenetére


Kbali
nagyúr

Teljesen jó - pl. H6 kapott 5.1.1-et, most indult az EU-s verziók 6.0 bétatesztje, ami rendes publikus meghívással ment. A Távol-Keleti piacos verziókra pedig már régebben kijöttek a béta verziók.
Ami nem túl jó, az az egyéb romfőzők támogatása - nemigen csinálnak Honor készülékekre alternatív verziókat. Talán egy kezdetleges CM van rá.

(#16) M5Norbi válasza Fejvadi (#9) üzenetére


M5Norbi
őstag

Vannak MIUI-s posztereid? :D
MIUI fan klub tagság?

Ezzel kelsz fekszel?
Csak erről beszélsz? :))

Én ilyen fanatikus rajongásra gondoltam.
Persze ha valami jó azt én is megszeretem ez nyilván teljesen rendben van. :R

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#17) Fejvadi válasza Graphics (#10) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Én maradok. Most vettem egy Mi Note-t, de várom az Mi5-t. Ma kiadták az Mi3 és Mi4-re a Marsot. Mi Note-ra a jövő héten jelenik meg. Úgy fest, elleszek egy darabig még a márkával.

(#16) M5Norbi
Az már abnormális tünet. :)
Nekem nem olyan logó van a telefonomon. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) Wesder válasza Vadmeggy (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel a Honor-t nem is oda szànjàk...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) Graphics válasza Vadmeggy (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sehol nem emlitettek premiumot a Honor kapcsan.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) tonerz


tonerz
aktív tag

Én is megkedveltem a márkát (noha már nem vagyok tini) és nagyon bejött az emui felület is.
Valószínűleg a következő telóm Honor lesz, mert a tököm kezd tele lenni a miui szarakodásával.

(#21) Vadmeggy válasza Graphics (#19) üzenetére


Vadmeggy
aktív tag

A Huawei akkor a P8-at küldte a prémium szegmensbe és a Honor7-et pedig ez alá pozicionálta?
Papíron nehéz különbséget tenni közöttük.

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#22) antim válasza roli543 (#7) üzenetére


antim
tag

köszönöm!

(#23) Graphics válasza Vadmeggy (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen :)

Kb ez lesz a felallas

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Köszönjük szépen a cikket! :) Nem gondoltam volna, hogy kínában a Honor van akkora név mint egy Xiaomi/Meizu/LeTV :)

Finn the human

(#25) Fejvadi válasza Matada2.3 (#24) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Mert nincs is. :)

(#26) Matada2.3 válasza Fejvadi (#25) üzenetére


Matada2.3
veterán

Jó gondolom egy Xiaomi eventre többen mennek el, de legalább valamennyire a nagyok között van a Honor. :B

Finn the human

(#27) Fejvadi válasza Matada2.3 (#26) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Persze, főleg ahhoz képest, hogy új név, de csak név. :)

(#28) petipetya


petipetya
nagyúr

Remek márkának tartom a Honort. Az egyik kedvencem azok közül, melyeket folyamatosan igyekszem követni (OnePlus, Xiaomi, Honor, Meizu, Huawei amik nagy hirtelen eszembe jutottak). :C

"nincs rá lezsóidő"

(#29) attila98


attila98
csendes újonc

Fél éve használok egy honor 6-ot. Remekül teljesít nálam és az én extrém felhasználásom mellet is kibírja az egy napot, a kamerája is remek. 😃😀

(#30) Fejvadi válasza attila98 (#29) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Akkor jó választás volt. :)

(#31) Hóbelevanc


Hóbelevanc
újonc

Nekem voltak a Honor 6-ommal némi szoftveres gondjaim (lefagyott, összeomlott, berecsegett beszélgetés közben, néha teljesen el is vesztettem a beszélgetőpartnert), de szerencsére a Lolli ezeket mind megoldotta. Azóta nagyon elégedett vagyok vele. :K

(#32) Brut


Brut
tag

Az eddigi legjobb telefonom a Honor 6 plus, pedig volt már pár csúcskategóriás a kezemben.
Ez az egyetlen készülék ami soha nem fagyott le, nem akadt meg és 3 napot egy töltéssel kibír.

(#33) clacika


clacika
csendes tag

Jövő héten immár én is egy Honor 7 büszke tulajdonosa leszek. Engem is meggyőztek! Persze ez annak is köszönhető, hogy a Huawei áll mögöttük. :)

Huawei Ascend P6

(#34) m1lan


m1lan
őstag

Az mindenképp dicséretes a részükről, hogy az 50 ezer forintos Honor 4C kijött KitKat-tel, kapott Lollipop-ot, és még érkezik rá a Marshmallow is. Reméljük, hogy a későbbiekben is megtartják ezt a jó szokásukat!

Ami engem sajnos visszatart a márkától, az a Kirin processzorok gyenge GPU-ja. :(

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#35) #02683648


#02683648
törölt tag

Honorom nem volt még, de a huawei-nek az emui felülete jön be nekem leginkább a stock droid mellett, függetlenül attól h állítólag ios koppintás, vagy talán éppen azért (az ios felületet is nagyon szeretem)

Talán mérsékelten offtopic h a huawei a vízilabda szövetség egyik szponzora [link] főleg úgy h a női válogatott tegnap európa bajnok lett :R

(#36) zeon.hu válasza #02683648 (#35) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha ios koppintás az EMUI, akkor rendesen továbbfejlesztették: Bármit át lehet benne szabni igényeknek megfelelően.

#?*@&!

(#37) Graphics válasza #02683648 (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Allitolag minden iOS koppintas...

Az EMUI temazhato, parameterezheto. Egy feluleti design egy dolog. Allithato

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) Prien


Prien
addikt

Ami nagyon tetszik, az a Honor X2. Esélyes, hogy birtokolni fogok egyet a jövőben. :K

A kevés is több a semminél.

(#39) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos mult év Májusban beszerezve Honor 4X tip telo.Mükszi-mene-mene.Igaz "Andoid 4.2.2 KIT-KAT OS-futtat// 2 SIM dual Standby mod! Sajna ujabban 2-3 perc után beszélgetést eldobja,lecsatlakozik,a hálozatrol./EMUI-val// Nos a cég HUAWEI.Hu nak E-Mailban megirva fenti hibát,válasz?! Szervizbe adni!Sajna biz ez kritikus hiba!Vagy telo föggö,ill OS-OP-rendszer ?,Ki tudja! Nos csak az a baj a Szervizben nem bizi.leszerepeltek anno,igen-igen sok-sok hibát halmznak fel,hosszu az átfutás,elérhetöség,szakszerü,vizsgélat,bemérés biz "SZAR+ Mert 3030 Budaörs "TELMAX KFT,végezné,s anno biz öket nagyon-nagyon lehuzták,megutálták a Garanciális ügyekben a vevök,felhasználok,nem képesek az Országosan 10-12 nagy cégek összes szervizelését biztonságosan vevö,felhasználo igényében végezni.Conlusio?Nincs semmi nem lehet tökéletes,hazai Garis vagy anélküli szerviz,javitások,iszonyuan el avultak,csak ezekkel már a kutya sem törödik!Amugy nem lenne rossz a ketyere!Mind 1 milyen néven ad el a gyárto,az müködö képes jo legyen! :R :C :N

föolvaso

(#40) Graphics válasza fojuzer (#39) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Istenem, miért.... :W

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) Silenzio válasza fojuzer (#39) üzenetére


Silenzio
addikt

Értem én, hogy sietsz és hogy telefonról írni nehéz, de ez tiszta igénytelenség. Öreg: a felét nem értem...

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#42) Graphics válasza Silenzio (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hagyd, mindig így ír, szerintem szándékos .. Ha tévedtem elnézést, de még az Enter-t se használja

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) Brut válasza Graphics (#40) üzenetére


Brut
tag

Erre jó a prémium, tudom rejteni :C

(#44) pászka válasza fojuzer (#39) üzenetére


pászka
aktív tag

Szerintem neked nem honor kellene hanem egy helyesírási szótár. :)

Egyébként én is teljesen elégedett vagyok, tavaly tavasz óta nyúzok egy honor 6 plus-t és nagyon jól választottam. Igazából azért ezt vettem --mert bár megtehetném-- de szerintem röhejesen drágák a nagy márkák telói és nem érnek annyit, főleg az ájfonok, ezért nem vagyok hajlandó ennyi pénzt kiadni kétévente egy telefonra.

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.