Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

Borzasztóan örülök neki, hogy Budapesten minden van és minden nagyon f@sza.
De mikor veszik észre magukat, hogy rajtuk kívül még 8 millió ember él magyarországon, akiket rohadtul nem érdekel magyarország legnagyobb faluja?
Nem hogy 4G de még 3G sincs mindenhol a városokban!!!
2 kilóméterre lakom a városközponttól de már nincs 3G, csak EDGE!
Képtelenség mobilnetezni utazás közben, jó esetben van EDGE, de sokszor még az sincs!
Már nagyon bánom, hogy aláírtam még 2 évet tfoséknál...

(#2) eastsider válasza _Orbi_ (#1) üzenetére


eastsider
nagyúr

sokat utazom Baranya-somogy megyékben (autó, busz, vonat), sokszor még sima 2G sincs ;)
úgy a fonyód-Kaposvár vasút felén még telefonálni sem lehet pl :))

(#3) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Igen sajnos sok az olyan hely, ahol 0 térerő van, és a 2G is luxus számba megy.
A fő közlekedési útvonalakon is ez a helyzet sajnos, Szeged Budapest közötti vasút vonal esetén is többször tapasztalom, hogy sokszor még telefonálni sem lehet, és ez nem a telefon hibája, pedig elég sokan utaznak naponta (óránként) ezen a vasút vonalon.

PL. Szeged egy elég nagy egyetemi város rengeteg külföldi egyetemistával és turistával, és sajnos még itt sem érhető el a 4G, de van hogy még a 2G sem meg mindenhol, pedig lenne rá igény.

De ott van még a Balaton környéke is ott sem lehet mindenhol telefonálni, pedig turista szezonban igen hasznos lehetne, ha a turista tudna tájékozódni a neten.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4) bul07 válasza _Orbi_ (#1) üzenetére


bul07
nagyúr

Teljes mértékben egyetértek, itt nállam sincs csak EDGE, sőt néha GSM van csak

A mobilomra a legkisseb csomagjukat veszem mert felesleges nagyobb, ha korlátoznak ha nem akkor is lassú

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5) sztanozs


sztanozs
veterán

Itt mi(ért) van becsillagozva?

Ennek keretében a Telekom tervei szerint 2015-re kültéren már a lakosság 80 százaléka* számára teszi elérhetővé a mobilinternetezés új dimenzióját jelentő 4G/LTE alapú szolgáltatást.

_Orbi_: Nincs meg a vicc?
Budapest Magyarország kulturális, gazdasági és infrastrukturális központja. Az ország többi része pedig azért van, hogy legyen valami a határig...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#6) #06658560 válasza zsolt501 (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Vasúti közlekedés esetén komoly befolyásoló tényező a vasúti kocsi maga. Lásd faraday-kalitka.

(#7) _Orbi_ válasza sztanozs (#5) üzenetére


_Orbi_
aktív tag

Na ezt nem ismertem! :D :D
Vicces, de közen kissé szánalmas is... :\

(#8) zsolt501 válasza #06658560 (#6) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ezt már ismerjük, de azt ugye nem akarod megmagyarázni, hogy lehúzott ablakkal, és a telefon kitartva az ablakon miért nem talál hálózatot, és máshol meg miért van tökéletes jel felhúzott ablak mellett is???
Lehet itt bármit írni és mondani, de a tények a szolgáltató ellen vannak, vagyis nagyon nem foglalkoznak a felhasználóval, csak az a lényeg hogy fizess.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#9) proradeon válasza #06658560 (#6) üzenetére


proradeon
őstag

Ebben biztos van valami. DE az alól már nincs mentség, hogy míg Vodafone-nal Miskolc-Budapest-Keleti vonalon végig maximum térerős 3G hálózat elérhető, addig Telekom hálózattal sok helyen 2G sincs. És ugyanez a tapasztalat az M3-as autópálya sok szakaszán is. (Tesztelve lett egy Vodafone-os telefonnal, és két Telekomos telefonnal egyszerre.)

Szóval engem ezek mellett pont nem érdekel a 4G/LTE lefedettség. És még erre rátesz egy lapáttal, hogy otthon, Tiszafüreden, bent a házban 0-2 között ingadozik a 2G térerő. De ők csak fejlesszék a 4G/LTE hálózatot, hogy legyen mivel a TV reklámokban menőzni...

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#10) HAL-9000


HAL-9000
tag

Majd talán 500 év múlva eljutunk addig, hogy egy ország nem csak a fővárosából áll... Akkor is csak azért, mert összesen egy fővárosnyi ember marad az országban :)

(#6) Kopi31415 : A faraday kalitkának és a vasúti vagonnak annyi köze van egymáshoz, mint a lovaskocsinak egy vadászgéphez.

[ Szerkesztve ]

Kétféle Apple felhasználó létezik… Aki nem ért a számítógépekhez, és aki nem ért a telefonokhoz.

(#11) dajkopali válasza sztanozs (#5) üzenetére


dajkopali
addikt

bocs, én hagytam benne véletlenül a közleményből - a csillag egyébként a kültéri definícióját jelölte

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#12) Sanya


Sanya
nagyúr

Kedves T-mobile!

Nekem nincs szükségem arra, hogy 1 perc alatt kimerítsem a havi keretem. bármennyire is nagy dolog a 4G, ha csak néhány GB adatot tudok letölteni, akkor semmire sem jó.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#13) csabám válasza _Orbi_ (#1) üzenetére


csabám
addikt

+1

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#14) amadeus11


amadeus11
senior tag

Hahaha ! Nálam még a trés telefon se csöng ki , ha rossz helyre rakom . De hajrá !!! :D

[ Szerkesztve ]

There is a star

(#15) PJohn


PJohn
csendes tag

A 3G téma nyugaton sem sokkal jobb, van szerencsém Angliában lakni, es az autópályán nem divat a 3G, csak ha nagyobb varos mellett haladsz el, amúgy random GPRS/EDGE esetenként 1-2 percre kóbor HSDPA-val. (O2 hálózat. Az EE-vel örülök ha van térerő)

Sőt a Londoni metróban egyáltalán nincs telefon jel, és én még élvezem is, pedig nagy telefonnyomkodó vagyok, de annak megvan a varázsa, ha találkozok valakivel, még azelőtt kell lefixalni, hogy mennyit késel meg ilyenek, hogy lemész a föld alá :D

Viszont mentségükre szóljon, hogy ugyan autópályán csak EDGE, de lakott területen azert jellemző a HSDPA, barmilyen kicsi a varos, és barmennyire a szélén vagy, legalábbis ahol voltam ott volt. Persze azert kis tanyákon gondolom nincs :D

(#16) Endividual


Endividual
újonc

Szerintem nem a lefedettséget kéne növelni, hanem a szolgáltatás árát csökkenteni. Hiába LTE képes az én telóm is, nem tudok, és nem is akarok 10ezer forintot mobilinternetért fizetni, csak hogy gyorsabb legyen...

(#17) sutszi


sutszi
veterán

Csak egyszer néznének bele egy ilyen hírnek a fórumába és vennék komolyan az itt leírtakat...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#18) zsolt501 válasza sutszi (#17) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Tojnak a döntéshozók magasról a mi véleményünkre.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#19) sutszi válasza zsolt501 (#18) üzenetére


sutszi
veterán

Sajnos nincs kényszerítő erő az emberek kezében...nevetséges amit manapság szolgáltatás címén érhetünk el...és nincs választási lehetőség sem nagyon....

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#20) Lomha 8V válasza eastsider (#2) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Bizony, én dél-baranyai vagyok és sokszor még térerő sincs, nem ám 4G meg kutyaf*sza. Menjenek a pi**ába.

(#21) sztanozs válasza dajkopali (#11) üzenetére


sztanozs
veterán

ja kültéri, és gondolom lakosság, nem terület alapú...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#22) dajkopali válasza sztanozs (#21) üzenetére


dajkopali
addikt

igen

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#23) Tapsi válasza Lomha 8V (#20) üzenetére


Tapsi
addikt

Az már eszedbe jutott, hogy összefogsz pár helybélivel, és beszállsz a beruházási költségekbe? Csak mert a dolog nem úgy működik ám, hogy én gonosz telkó cég vagyok, és "csakazért" sem fogok nálatok befektetni, hanem van egy költség-haszon elemzés, és bizony nálatok nincs elég előfizető ahhoz, hogy megérje a fejlesztés. Ezt kéne végre felfogni.

(#24) premete válasza Tapsi (#23) üzenetére


premete
veterán

Így van ez mindenhol a világon (kivéve Felcsúton :) )

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#25) zsolt501 válasza Tapsi (#23) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Most ide kellene sorolnom a politikai befolyást is, mert sajna nem csak a lakosság számát vették figyelembe mikor a hálózatot építették, mert bizony több olyan városkát is elláttak már 4G vel ahol nem valószínű hogy ki lesz használva, de kellett, mert XY ott lakik, és ő kérte, hogy legyen... sajnos ez így is működik.

Van némi rálátásom erre, ha most ezzel valakit megsértettem hát legyen, de több bizonyíték is van hogy nem szakmai hanem egyéb alapon bővítettek.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#26) Tapsi válasza premete (#24) üzenetére


Tapsi
addikt

Ezt muszáj volt? :W

(#27) zsolt501 válasza Tapsi (#26) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Sajnos igaza van, és verheted a fejed tényleg, de több olyan város is van ahol ez történt, történik.

De sajna ez nem most kezdődött, ez régen is így ment.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#28) premete válasza Tapsi (#26) üzenetére


premete
veterán

Szerintem nem lenne muszáj a párezer felcsútinak sem extra szolgáltatásokban részesülnie, de kérdezd erről a Bölcs Vezért. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#29) sztanozs válasza Tapsi (#26) üzenetére


sztanozs
veterán

Lehet, hogy egy kicsit túl sarkított a véleménye, de így van. Az ismerősöm, aki egy eldugott alföldi falu szélén lakik már csak az udvaron, vagy az ablakon kihajolva tud telefonálni, mert túl sokba került volna egy "kicsivel erősebb" tornyot felrakni. Persze a mobilnet hasonló minőségű.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#30) Def26 válasza premete (#28) üzenetére


Def26
félisten

Én Felcsúton lakom és jelentem, hogy csak a falu egyik felében ehet hsdp+/3g -t fogni. :D Nincs okod az irigykedésre. :D
Amúgy azt beszélik, hogy a stadion miatt akarnak ide 4g -t. Üvegszálat meg Bicskéig elhúzták, állítólag az is jön tovább.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31) Tapsi válasza sztanozs (#29) üzenetére


Tapsi
addikt

Ő marhára nem erről beszélt, csupán egy kis politikai színezetű trollkodást akart behozni. Ennyi.

(#32) eastsider válasza Tapsi (#23) üzenetére


eastsider
nagyúr

rendben. szóval nagy kérdés egy szolgáltatótól, hogy úton legyen mobilnetem, amiért én fizetek, nem is keveset... nem otthon akarok mobilnetezni meglepő módon :W

[ Szerkesztve ]

(#33) PistiSan


PistiSan
addikt

Jó lenne ha mindenhol elérhető lenne komolyabb le, illetve feltöltés is.
Vidéken lakom a net így alakult az évek alatt.
2-3 évig semmim... utána vezeték nélküli szar (Dunaweb) 1/05, utána 2/0,5.
Majd jött a T, és az ADSL! 2/0,5 5/0,5 10/0,5 mbps
Jelenleg itt tartunk, nem hiszem el hogy 0,5mb a maximális feltöltés amit el lehet érni!
Ez is már 2x annyiba kerül nálunk, mint városon egy 30/10-es digi net!

Szerintem ha ezt megoldották, utána kellene erőteljesen a mobilra koncentrálni.

(#34) eastsider válasza PistiSan (#33) üzenetére


eastsider
nagyúr

nálunk is otthon a balaton mellett egy darabig 12/1-es net volt, majd mivel sokkal kedvezőbb volt, visszarakattuk 10/0.5-re... de ez a max (T ADSL)... ez van.. torrentezni nem nagyon kell, azt megoldom az albiban (T optika 30/20)...

(#35) Syl


Syl
nagyúr

Éljen a 4G!
Kár hogy errefelé normális 3G sincs... :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#36) vimes


vimes
senior tag

Inkább a mobilinternet árának a csökkentését kellene a kétszeresére emelni.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#37) T_Stark


T_Stark
őstag

Nagyon fasza, csak kár hogy itt a faluban meg épp GPRS-en megy a teló :W
De a szomszédos városban is olyan a 3G mint a Magyar népmese, hol volt, hol nem volt... :(((

Inkább a 3G-t építenék már ki rendesen, mint hogy vakítanak itt a 4G-vel :U

(#38) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Nagyon ideje lenne már.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#39) csako válasza Syl (#35) üzenetére


csako
veterán

Ugyan én csak a kis Xperiámon netezgetek, de én egyáltalán nem ezt tapasztalom Szegeden... a sebesség nem acélos, de szépen betölt minden weboldalt, ahogy kell (Dolphin Browser-t vagy Opera Mini-t használok).

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#40) zsolt501 válasza csako (#39) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Azért bizony Szegeden is vannak vak foltok, pl a klinikáknál, de a Vasas Szent Péter utcai rendelőben is hol van hol nincs vétel.
De nálam a Lugas utcai trolivégállomásnál is alig van jel, csak 2G kapcsolat van a lakásban.
De sok ilyen vak foltot tudnék még felsorolni.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#41) csako válasza zsolt501 (#40) üzenetére


csako
veterán

Én ezeket a vak foltokat még nem találtam meg, de elhiszem :R
Egyszer amúgy előfordult velem, hogy itt bent a lakásban (csongrádi sgt felső része) átváltott szerb hálózatra :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#42) Syl válasza csako (#41) üzenetére


Syl
nagyúr

Például az árkádban is hol van 3g, hol nincs. De a dugó tér környékén, épületen belül már necces.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#43) mAtech válasza csako (#41) üzenetére


mAtech
aktív tag

Azt elhiszem, hogy átvált:) Nálunk is mikor kimegyünk Röszkére tanyára, ha nem kézin van a hálózatbeállítás, akkor automatikusan átvált déli szomszédunkhoz a hálózat.
Bezzeg ők tudnak a határnál HSDPA/UMTS-t, de a "hazai" szolgáltató már csak 2G-t. Vicces valóban, úgyhogy én is csatlakozok a fikázók táborához ;]
Valahogy a minőségi szolgáltatás elveszik a nagy média marketing mögött. Nem értem én eztetöt:D

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#44) Syl válasza mAtech (#43) üzenetére


Syl
nagyúr

Vagy: külföldön nem csak a főváros számít... :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#45) Lomha 8V válasza Tapsi (#23) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Ezt Te sem hitted el, hogy ez ezen múlik, haver. Ne legyél ennyire naiv, mert leszüretelnek mint a szőlőt.

Azt magyarázd meg ilyen felfogással, hogy akkor miért döngetik két kézzel a mellüket, hogy mekkora a lefedettség? Mi? Miért van az a lefedettség térképen, hogy itt minden álomrózsaszín? Ne mondd nekem, hogy a 21. században nem mérgelődhetek azon, hogy elugrok a haveromhoz a szomszéd helységbe és nincs térerő! Nem 3G, hanem térerő, vágod? Nem az alap dolgokkal kéne előbb foglalkozni? Bezzeg Camponában már lehet 4G-t használni soppingolás közben, hú de nagyon örülök neki.

Ja és én szálljak be a beruházási költségekbe? Szerinted nekem nincs telefonszámlám? Hát bizony van! Nem is kevés! És igen, olyan díjcsomagom van, amiben van adatforgalom, az sem kevés! Hát én már beszálltam a költségekbe nem is kicsit, csókolom.

[ Szerkesztve ]

(#46) kali válasza Lomha 8V (#45) üzenetére


kali
legenda

üzletpolitika.
te sem olyan helyen akarnál először eladni szolgáltatást, ahol csak néhány ember venné igénybe, hanem ahol sokan, látványosan, nagyobb értékű reklámmal.
valahol érthető a problémád, csak alacsonyabb proiritást és hozzáadott értéket kap, mint azok a funkciók, amik elsőbbséget élveznek.
a sima gsm is így indult egyszer, csak a forgalmasabb helyeken volt elérhető, aztán terjeszkedett, mellette pedig párhuzamosan indultak újabb szolgáltatások, és nem feltétlenül arányosan került fejlesztésre mindegyik folyamat, mert több/sok szempontot figyelembe kellett venni.
engem is bosszant, hogy vidékre utazva csak gsm/gprs elérhető, és egy e-mail letöltése is problémás a telefonon, a fővárosban pedig mindenhol 4g/lte hálón lóg a telefonom, amerre csak járok, de tudomásul veszem, hogy nagyon vidéken csak néhány ember használná ki, ezért nem éri meg ott is aránytalanul sokat befektetni a szolgáltatónak a fejlesztésekbe, szemben a forgalmasabb területekkel.
nem olyan régen tudtam meg, hogy például baz megyében olyan helyeken elérhető lett mostanság a 3g, ahol álmodni sem mertem volna róla, edge sem volt még a környéken sem, mert elmaradott kistérség, bár már ritkán járok arra, de örömmel vettem tudomásul, hogy csak haladnak lassan azzal a fejlesztéssel is, nem csak a 4g/lte fontos.

(#47) sztanozs válasza kali (#46) üzenetére


sztanozs
veterán

"nem olyan régen tudtam meg, hogy például baz megyében olyan helyeken elérhető lett mostanság a 3g"
Technológiailag megvan a 3G - ugye azt írja ki a telefon, de átviteli sebességben - kissé sarkítva - kiválóan hozza a garantált minimumot (0 kbps). Viccet félretéve mifelénk 3G mellett sem megy a "speedtest" (ftp letöltés) 4-8 kBps fölé...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#48) Tapsi válasza Lomha 8V (#45) üzenetére


Tapsi
addikt

Látom, semmit nem értettél meg abból, amit írtam. Te egy átalánydíjat fizetsz, a szolgáltató pedig eldönti, hogy megéri-e beruházni az adott helyen. Amikor nálunk a telefonhálózatot kiépítették, akkor minden lakónak komoly összeggel kellett beszállnia a beruházási költségekbe. Csatornázásnál dettó. A te logikáddal a szolgáltatónak optikát kéne húznia a lakásodig, és gigabites vonalat biztosítania, hiszen te ugye fizeted a havidíjat. Álomvilágban élsz.

(#46) kali Ez nem üzletpolitika, hanem piaci kényszer. Hány előfizető lenne hajlandó 3x annyi havidíjat fizetni csak azért, hogy bivalyb@sznádon is 100 megás net legyen? Nálam lehet jelentkezni.

[ Szerkesztve ]

(#49) kali válasza sztanozs (#47) üzenetére


kali
legenda

a sebesség is okés, nem csak látszatra van 3g.

Tapsi; nem látok benne kényszert.

[ Szerkesztve ]

(#50) Lomha 8V válasza Tapsi (#48) üzenetére


Lomha 8V
addikt

"A te logikáddal a szolgáltatónak optikát kéne húznia a lakásodig, és gigabites vonalat biztosítania, hiszen te ugye fizeted a havidíjat."

Kérlek idézd azt a részt az előző hozzászólásomból, amiből az derül ki, hogy nekem mindenből a legjobb kell. Nem fogod tudni, mert ilyenről szó sincs benne. Annyiról van szó benne, hogy ez egy szolgáltatás, amiért én fizetek. Amiről engem úgy tájékoztattak a boltban, hogy "igen, a környéken ahol lakom, ez hibátlanul működni fog". A másik pedig, hogy nem értem, hogy jön ide bármiféle vonal meg optika, mikor vezeték nélküli technológiákról beszélünk eleve. Ami vezetéken jön az az Inviteles kábelnetem, ami nem tökéletes, de csak annyira nem, amennyire semmi sem az. Szóval ők hozzák azt, amiért felelősséget vállaltak. Ellentétben a Telekommal. Abban igazad van, hogy álomvilágban élek, szeretem azt hinni, hogy amit mondanak az igaz. Csakhogy a legtöbb esetben nem igaz.

Ui: Mindettől függetlenül tisztelem, hogy ilyen higgadtan válaszoltál, pedig én kicsit indulatos voltam, amiért ezúton is elnézésedet kérem, nem rád haragszom természetesen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.