Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mazsika


Mazsika
őstag

na erre kíváncsi leszek! bár sz.tem ez még évekbe telik mire az átlagfelhasználókhoz eljut... feltéve hogy tényleg dolgozni fog rajta a nokia! :)

Dáccsika

(#2) iknight


iknight
senior tag

Erre szerintem még jó pár évet várni kell, nagyon gyerekcipőben járhaz ez a technológia, azért komoly meló megoldani, hogy sötétben, nappal, ködben stbstb is működjön, szerintem csak kiegészitő szolgáltatásként lesz értelme, teljes egészében erre hagyatkozni a vezérlésnél, nem lehet, inkább ilyen marketing dolognak lesz jó mint a multitouch...

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#3) #16820480


#16820480
törölt tag

szerintem kamerák helyett "radarral" hatékonyabb lenne.
másrészt meg ez miért olyan jó megoldás, amibe érdemes pénzt ölni? miért jobb egy jó minőségű kapacitív kijelzőnél? kicsit olyan érzésem van, mint a BT-s fülesek esetében, hogy azért, hogy megszabaduljon a kábeltől az ember, képes egy rakás energiát felhasználni (mindkét eszközben a BT, plusz a fülesben a hangszórók), ráadásul a hangminősége sem ér el egy jó minőségű rendes fülesét. de legalább modern.

(#4) ALI_G


ALI_G
veterán

komoly értelmét nem látom, ha csak nem lesz valami elképesztően jó, amitől már elsőre eldobnám az érintésérzékeny eszközeim.

(#5) GBartfay


GBartfay
csendes tag

A hatékonyságára nagyon kíváncsi leszek.

(#6) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Az érintőkijelzős telefonok manapság abba az irányba "fejlődnek", hogy egy kézzel is lehessen kezelni, vagyis ujjal. Ezt hogy kezelnék vajon egy kézzel?

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7) ByB


ByB
addikt

Sok területem lehet/van értelme ennek a technológiának, de pont a mobiloknál hatalmas zsákutca! Ez egy egykezes használati tárgy, akkor inkább a szájunk mozgását olvassa be a kamera és a néma artikulálás alapján lehessen vezérelni...

(#8) orbano válasza iknight (#2) üzenetére


orbano
félisten

ködben :D képzelem mekkora köd lehet az, amiben 10 centire nem lehet ellátni. azt tejnek hívják :D

egyébként tényleg jó nagy marhaság ez, semmi értelme

A vér nem válik VAZZE!™

(#9) shteer


shteer
titán

persze... nem is néznek majd hülyének mikor utcán varázsolok a telómmal :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#10) macikos


macikos
addikt

De jó...

Nem éppen a Nokia-val kapcsolatban volt az a hír, hogy olyan érintőkijelzőt csinálnak majd, ami ha hozzáérünk rezeg az adott ponton? Erre jönnek ezzel...

(#11) joey04 válasza macikos (#10) üzenetére


joey04
titán

de... és már akkor sem voltam jó véleménnyel ezekről a "csodákról".
Jó ez így ahogy van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) orbano válasza joey04 (#11) üzenetére


orbano
félisten

pontosan ez a véleményem nekemis, először talán hozzák azt a szintet a tapizásban, amit biztosan el lehet érni (iphone), aztán lehet keresgélni a frenetikus innovatív megoldásokat. de amíg egy nyamvadt tapizást nem tudnak összehozni normálisan, szerintem ne ugráljanak...

A vér nem válik VAZZE!™

(#13) Skyhigh


Skyhigh
senior tag

Kiváncsi leszek, hogy utoléri-e az iphone-t.

Amilyen máznim lesz még le is nyomja azt

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.