Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

"szeptember 20-án" Felirtam a naptáramba :) Már csak az ára legyen jó
Amúgy ez még bővíthető? :U

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) Jadro


Jadro
veterán

Akkor az akkut csak szervizben lehet kivenni különben garivesztés? Ne már...

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#3) blueMerle


blueMerle
veterán

Bízom benne hogy lesz reset gomb rajta. :U Rettenetesen hülye és idióta megoldás, tisztelt Nokia :K Majmolni a jót szokás, valamit félre tetszettek érteni tervező urak.

(#4) FRENK1988 válasza blueMerle (#3) üzenetére


FRENK1988
veterán

de miért gondoljátok, hogy kell reset gomb. Azért ülnek rajta, hogy ne kelljen használni :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#5) Jadro válasza FRENK1988 (#4) üzenetére


Jadro
veterán

Bocs, szemetek vagyunk hogy feltételezzük a szükségességét. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#6) FRENK1988 válasza Jadro (#5) üzenetére


FRENK1988
veterán

Jaj hát csak hülyéskedem. :D Volt már nem egy Symbis Nokiám

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#7) Endr00 válasza blueMerle (#3) üzenetére


Endr00
aktív tag

Valahol olvastam, hogy ha 8mp-ig tartod a power gombot, akkor reseteli magát. Szóval van rajta reset.

Samsung Galaxy S23

(#8) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

videon elég jól müködött és szept 20ig akarják tesztelni?

végülis lehet jó is vhol... pont ma lett teli a t*öm a telommal ami mióta már piacon van és minden nap megajándékoz vmi buggal, fagyással....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#9) _ATi_1


_ATi_1
senior tag

Hát az még tényleg nem most van... :(
Most akartam lecserélni a jó kis E66-ot, de úgy látszik várat még magára...

(#10) GALARDO


GALARDO
addikt

Ilyen tudás melett kell is a tárhely! :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#11) gerilee


gerilee
aktív tag

Ez nem túl jó hír. Bíztam benne, hogy júliusban meglephetem magam szülinapomra egyel. :(
Épp most vettem észre, hogy felpúposodott az akksim...

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#12) FRENK1988 válasza Dare2Live (#8) üzenetére


FRENK1988
veterán

Inkább legyen fain a teló szoftveresen nem úgy mint az N97

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#13) bolondember válasza Dare2Live (#8) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az azért túlzás, h jól...

de legalább talán most nem a júzerek lesznek a bétateszterek... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14) Ricardo


Ricardo
félisten

Maga a telefon bejön, de hogy az akku kiszedése a garancia elvesztésével jár :W

Ezt most miért kellett?

(#15) stewe780 válasza Ricardo (#14) üzenetére


stewe780
őstag

Ket ev alatt ugysem megy tonkre egy akksi, meg ha minden nap lemeriti valami hardcore user, akkor sem. 2 ev utan meg mar szet lehet csavarozni, es csere.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#16) Karma válasza stewe780 (#15) üzenetére


Karma
félisten

Na, bezzeg amikor az iPhone akkuja nem volt cserélhető, mindenki fújolt :U

“All nothings are not equal.”

(#17) evone válasza Karma (#16) üzenetére


evone
őstag

de az a csunya gonosz apple volt a mocskos sztivdzsobszal az elen, ha a nokia megcsinalja ugyanezt akkor az csak jo lehet. :)

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#18) ludsimon válasza stewe780 (#15) üzenetére


ludsimon
veterán

khm...

Ebbe lenne beleszólni valóm.

Most lesz az N79 9 hónapos, és azt hiszem napi 5-6 óra netezéssel, közben 3-4 óra rádió, hardcore usernek számítok. :DDD
Most is erről írok.

Ott tartok, hogy már az egyszeri napi töltés nem elég.. :DD
Reggel, este töltöm, hogy bírja szuflával.
Szerintem régebben, legalábbis úgy emlékszem sokkal jobban bírta.
Elég volt 1x tölteni, illetve kevés, napi 2 óra netezéssel kibírt 2 napot is.

Van egy olyan érzésem kezd haldoklani az aksi, mert az már nem normális dolognak tartom, hogy kiírja, hogy energia feszültség alacsony, energia takarékos mód, és ezután kb. 5 perc után kész, kikapcsol.
Régen ez az időtartam 10-15 perc volt!

undefined

(#19) madstunt válasza Karma (#16) üzenetére


madstunt
addikt

ez legalább kínál olyan fícsöröket amivel ellensúlyozza ;] :P
az máskérdés hogy elvileg garivesztéssel járna a megbontás de nemtudom elképzelni hogy ha sérülésmentesen hajtja végre az ember akkor hogy jönnek rá a szervízben :F

(#20) eXodus válasza Karma (#16) üzenetére


eXodus
őstag

Minden N8-as topikba beírsz vmi iphones hülyeséget?

(#21) Karma válasza madstunt (#19) üzenetére


Karma
félisten

Mondj egy ilyen feature-t :P ;]
Egyébként meg van rá megoldás bőven, pl. egy kis viasz a csavarmenetbe, vagy egy matrica belül, ami elszakad, amikor leveszed a hátlapot... Kreatívan meg lehet ezt oldani.

eXodus: Igen, ha előttem valaki kettős mércével játszott.
Utánam evone frankón leírta, hogy hogy néz ki a helyzet kívülről.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#22) hans87


hans87
tag

Azért az a szeptemberi idő nehogy késő legyen a konkurencia miatt...
Bár lehet nagyon vigyáznak, ne legyen N97 eset 2x.

Nokia 5530

(#23) eXodus válasza Karma (#21) üzenetére


eXodus
őstag

Rengeteg másik eset van ahol az iphone lemarad a többiektől.
Ezeket már felsorolták sok topikban, képekkel is illusztrálták.
Olyankor a fanboyoknál nem számított a kettős mérce.

Nah ahogy látom beszabadult pár fanboy... nah ebből nem kérek.... iphone a szent és sérthetetlen.. ezt a mester sztív dzsobsz is megmondta és mindenki vegyen mellé ipadet !

[ Szerkesztve ]

(#24) Karma válasza eXodus (#23) üzenetére


Karma
félisten

Senki se kérte, hogy gyere ide és ess nekem. Ha már erre jártál, ad hominem helyett igazán cáfolhatnád a kettős mérce jelenlétét inkább.

De ha helyette inkább fröcsögsz, egészségedre.

“All nothings are not equal.”

(#25) ludsimon


ludsimon
veterán

Vigyázat!
Klón a láthatáron!

undefined

(#26) fricz19 válasza ludsimon (#25) üzenetére


fricz19
őstag

gyorsak ezek a kínaiak :)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#27) stewe780 válasza Karma (#16) üzenetére


stewe780
őstag

Én sem értem mit jössz nekem az iphone-al. Nem szidtam én az akksiját, egyéb tulajdonságait már annál inkább, de az akksi kimaradt. :N
Fújolókból meg most sincs hiány....

ludsimon: akkor neked elég egy év bolti garival venned, utána azonnal akksi csere! :DDD

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#28) madstunt válasza Karma (#21) üzenetére


madstunt
addikt

ahogy elnéztem az alsó rész ami a végsőként rákerülhet a házra,szal matricát nemhinném hogy így tudna ragasztani belülre bárki, kívülrűl meg mivel mobilról van szó leszedheti sokminden ami abszolút nem szándékos. Elég sok nokiát szedtem már darabjaira hogy lássam hogy ők erre sok figyelmet nem fordítanak. a sony úgy oldja meg hogy olyan elb*szot szétszerelési és összerakási módszereket agyal ki hogy örül az ember ha össze tudja rakni sérülésmentesen nagyon sokszor

fícsörökből tudnék mondani jópárat ami itt megveri az ajfont,itt van például maga az eszköz fókusztémája a képalkotás(igen fontos nálam ez az aspektus) ; kiváncsi lennék hány gyári távirányítós headset van mondjuk iphonehoz,állítom több van a nokiánál; szabványosak az iphone csatlakozói?; mindenféle hack vagy babrálás nélkül van mass storage mód iphoneban?; esetleg BT fájlküldés szintén babrálás vagy 3rd party app nélkül? (elcsépeltek ezek az indokok de nekem fontosak mert napi szinten kihasználom ezen tulajdonságokat és lehet bármilyen álleejtős sebességű meg eye-candy faktorú az OS ha egyszer ezek miatt a hiányosságok miatt nem tudja kiváltani megjelenése óta egyik telómat se...)

[ Szerkesztve ]

(#29) evone válasza madstunt (#28) üzenetére


evone
őstag

Az osszes iphonehoz jaro headset taviranyitos. Igen szabvanyosak. Igen, mindenfele hack nelkul mass storageba van, amint bedugod a gepre lathatod a telefont a filekezelodbe is. bt file kuldes nincs. Ja es 2 eve van mar autofocus kamera a telefonba, ennyit errol.

Az osszes dolog amit felsoroltal megvan, kiveve a bt-t.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#30) madstunt válasza evone (#29) üzenetére


madstunt
addikt

jah autofocus camera csak az a baj hogy linkelhetném itt a példákat hogy a megapixel meg az autofocus sokszor konkrétan lópikulát se ér ha nincs mögötte jó szoft.... a lesajnált k850em is pofánveri képminőségben :U
légyszi linkelj azokról a gyári távirányítókról mert lehet én láttam nemjó képet...

(#31) madstunt válasza evone (#29) üzenetére


madstunt
addikt

utánnanéztem ennek a távirányítónak. lehet összetöröm a lelkivilágod vele de nem valami meggyőző,plusz állításod ellenére nem az összeshez járó hanem csak a 3GS-hez jár, a 2g és a 3G csak felvevőgombos ahogy énlátom.

(#32) joey04 válasza madstunt (#31) üzenetére


joey04
titán

nem. a 3g-hez (és 2g-hez) ami jár azon ha egyszer nyomod meg akkor play/pause szerepe van, ha 2x akkor számot lép előre, ha 3x akkor vissza.
ami a gs-en van, az is így működik, a másik plusz 2 gomb az a hangerőnek van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) madstunt válasza joey04 (#32) üzenetére


madstunt
addikt

ahha értem. lehet én vagyok hülye de nekem kacifántosnak tűnik azé ez a megoldás.

(#34) joey04 válasza madstunt (#33) üzenetére


joey04
titán

nekem azért tetszik, mert itt a gomb(ok) a jobb szálon van, a legnagyobb téli beöltözésnél is hozzáférek, nem kell még cipzárt sem húznom, ami nekem fontos mert gyakran ugrok át számokat, hangulatfüggő. teljes gombsort pedig oda kényelmetlen lett volna tenni. plusz semmivel nem bonyolultabb a hétköznapi használatban mint a több gombbal rendelkező fülesek használata. számomra ez az apróság az egyik legfontosabb, meg az is, hogy Y alakú a füles!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) eXodus válasza Karma (#24) üzenetére


eXodus
őstag

Senki sem kérte h gyere ide és fikázz mert a fanboyhadsereg ezt parancsolta.
"De ha helyette inkább fröcsögsz, egészségedre." Itt és az összes nokia topikban.
Gondolom erre is válaszolsz valamit hülyeséget (,mert a fanboyság nem engedi h ne a tied legyen az utolsó szó) engem nem érdekel, van jobb dolgom, és sem a nokia, sem az apple nem érdekel annyira h olyanokkal vitázzak, akik a nap 24órájában elvakultan védenek valamit.

(#36) madstunt válasza eXodus (#35) üzenetére


madstunt
addikt

ember. take it easy!

(#37) madstunt válasza joey04 (#34) üzenetére


madstunt
addikt

hát nekem az eddigi kedvencem ez volt.kellően nagyok a gombok hogy kesztyűben is lehessen kezelni vagy mondjuk pólón keresztűl.az egyetlen hülyesége ami szúrja a szemem a csíptető hülye elhelyezése.

(#38) Inarus válasza evone (#29) üzenetére


Inarus
addikt

"Igen, mindenfele hack nelkul mass storageba van, amint bedugod a gepre lathatod a telefont a filekezelodbe is."

Ennek utánna akartam olvasni mielőtt rákérdezek, de a mai hír után nem is kell.
Mit értessz mass storage mód alatt?
Mert ha jól értem, ez nem csak úgy plug&play módon működik, iTunes nélkül. Akkor meg nincs miről beszélni, ha symbian alatt nem kell semmit telepítenem a gépre, hogy belelássak a memóriába.

[ Szerkesztve ]

(#39) madstunt válasza Inarus (#38) üzenetére


madstunt
addikt

én erre már reagálni sem mertem mert rámsütik hogy applegyűlölő vagyok.

(#40) joey04 válasza Inarus (#38) üzenetére


joey04
titán

mindenfele hack nelkul mass storageba van

Ez bizony sajnos nagyon sántít. Ha rádugod a gépre akkor itunes minden nélkül látja ugyan a telefont, de csak a kameraképek mappa érhető el, és onnan is csak a gépre lehet kimásolni a dolgokat, fordítva nem... :(

39: szerintem akkor lesz valaki apple gyűlölő, ha majd' minden topikba beböfög valamit róluk. Inarus nem ilyen, de te nagyon jó úton haladsz. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) madstunt válasza joey04 (#40) üzenetére


madstunt
addikt

sejtettem :DD

(#42) Hobbbyt válasza ludsimon (#25) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Hogy lehet Klónt készíteni egy olyan telefonról ami még meg se jelent? :D

Lehet ,hogy a Noki klónozta a Kínai csodát :D

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#43) Inarus válasza Hobbbyt (#42) üzenetére


Inarus
addikt

Simán. Minden nagyobb slágernek ígért készülékről megjelenik néhány klón. Többnyire az első vélt vagy valós képek alapján. :))

[ Szerkesztve ]

(#44) norbest válasza Inarus (#43) üzenetére


norbest
aktív tag

jaja :D:D:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.