Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arty


arty
veterán

várom a 40k-s fusionos foxconnt... ha ionnal és atommal megoldották, fusionnal még inkább mennie kéne!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#2) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Én is szívesen látnék még több fusionos cuccot!
Bár nem követem annyira az eseményeket, de AMD mindig kitalál vmi jót, csak aztán a piacra kerülés mindig olyan nyögvenyelős ááá...

(#3) Gomez86


Gomez86
őstag

Azért egy 1000-es Lan beleférhetett volna... :U

De amúgy tetszetős... lassan kell valami ilyen a TV mellé...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4) vinibali


vinibali
őstag

nem is értem, miért erőlteti ennyire még bárki is ezt az atom dolgot... ilyen videóproci is kell mellé meg ion is kell mellé meg broadcomm, meg qualcomm meg xilinx minden bajuk van ezeknek :N

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#5) Lars válasza Gomez86 (#3) üzenetére


Lars
őstag

Szerintem a chipset-ben eleve 100-as vezérlő van. Egyébként valóban beleférne, akár még külső vezérlős megoldással is. Nem hiszem hogy a világ pénze lenne. Mondjuk attól még tetszik így is. Mondjuk a Fusion-ös mégjobb lenne, és nem kéne mellé még 2-3 kiegészítő chip, hogy normálisan tudjon HD-t játszani ...

(#6) Kroni1 válasza arty (#1) üzenetére


Kroni1
veterán

egyet értek, amugy egész pofás cucc!

(#7) -volkovy-


-volkovy-
tag

agyhalált kapok már a "solution" szótól is, de amikor lefordítják..

Lelkem odvában megdöglött a bagoly.

(#8) lujó55 válasza Kroni1 (#6) üzenetére


lujó55
őstag

Látod mit írt (#4) vinibali?
Totál igaza van! Szépnek szép, de ezek az atom procik :(

(#9) janos1988


janos1988
addikt

Passziv hutesu?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#10) Lars válasza janos1988 (#9) üzenetére


Lars
őstag

Nem hiszem, hogy ekkora méretben, műanyag burkolattal kivitelezhető. A tetején is mintha valami szellőző nyílás lenne.

(#11) vanhalen


vanhalen
senior tag

Amire ezt kitalálták, arra: TÖKÉLETES. Pici, csöndes, kompakt, zenére, filmre, netezni, alap feladatokra teljesen jó, ha atom, ha hadron:)

(#12) hohoo válasza vanhalen (#11) üzenetére


hohoo
senior tag

Egyáltalán nem jó. Egy fusion az jó, egy ion is, de ez a gma egy vicc.

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#13) VincentXxX


VincentXxX
csendes tag

Érdekes...
2 hónappal ezelőtt vettem meg egy ilyet a Mercurynál.
http://www.mercurycomputer.hu/termekek/7436/NetBox_Foxconn_nT_535_nettop_pc.html
33e+áfa az ára.
Amúgy kiváló cucc! Semmi hangja nincs, rendkívül kicsi és gyors. Még sok is arra amire kitalálták. Én Forex szervernek használom, és meg sem kottyan neki.
Egyetlen hibája, hogy az fényes...

(#14) Mr.Skynet válasza VincentXxX (#13) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Ez király, de van ezzel egy orbitális probléma: magánszemélyként hogyan is tudnék én tőlük ilyen remek áron vásárolni egy ilyet :F

(#15) LámaZ


LámaZ
addikt

Épp én is egy nettopot nézegettem 54k-ért.

Egy olyan nettopra volna szükségem, amelybe én teszek HDD-t, mégpedig egy SSD-t (60 GB = 18k).

Mit tudnátok ajánlani?

Legyen minden jó!

(#16) Mr.Skynet válasza LámaZ (#15) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Idő közben én is az AMD-s és usb3.0 barát verzióra pályázok, a korábbi Inteles helyett, sajnos a hírek szerinti 169eurós ár picit több lett és sehol nem látom ezt a masinát 50ezer alatt. Nekem az egyik komáromi helyi kisker "57ezer körül" választ adott 3-4hét beszerzési idővel, egy győri kisker pedig 3-4 napon belül 54-ért hozná meg amiért még el is kell mennem, ezen kívül a "nagyobb ismert" boltok, Ipon, Aqua, Edigital, PCX és még jópár, teljesen beszerezhetetlenként tekint rá, legalábbis a válasz mail-jükből nekem ez jött le.

eBay sem túl jó választás, továbbá sajnos Gianni27 sem tud szerezni.

Viszont vannak azért bőven furcsa dolgok :P náluk találtam most, 52.700Ft, ez emlékeim szerint 3 hete még 50ezer volt. Persze velük talán érdemes vigyázni is, mert ugyan ezt árulják 56K-ért, de még 57K-ért is!
Hasonló a helyzet a DigiStreet-el is, akiknél 50ezer!!! az a kis drágaság, viszont az oldaluk néha kicsit megbízhatatlan(!), ugyanis ~2,5 hete írtam nekik mail-t, hogy vagy a termék típus nem stimmel vagy a spec. infó (az ár az tetszett akkor is) majd válaszoltak is, hogy köszönik, hogy szóltam, az adatokat javították és hamarosan az oldalt is frissítik a már helyes adatokkal.

Szóval eddig az általad linkelt Users-nél van 54-ért 2 év garival, illetve DigiStreet-nél van még 50-ért 3év garival, elméletileg a már helyes adatokkal.

Egyébként szerintem, ennél jobb ár/érték arányú hasonló tudású, bővíthetőségű stb. gépet nem találsz :N legalábbis ebben a méretben kizártnak tartom. Továbbá annak ellenére, hogy a Foxconn Kínai, meg néha szó szerint hulladékot gyárt, meg a világ legnagyobb OEM gyártó cége, és mikor kontaktos egy csatlakozó, egyből a foxconn feliratot keresem rajta, plusz 3 éve a komáromi gyárukban náluk dolgozom, ennek ellenére is egy ilyen gépet szeretnék venni :DDD :DDD :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.