Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ryder62


Ryder62
őstag

Hát ez is megjelent végre :D Valamikor 2008 körül hallottam róla utoljára, azt hiszem akkor még Gizka néven futott.

"A BioWare ugyanis egy rakás tartalmat kivágott belőle..."

Az Obsidian készítette a második részt.

[ Szerkesztve ]

(#2) Vistaboy válasza Ryder62 (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi, javítottam.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3) Derrewyn válasza Ryder62 (#1) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Akkor is szemét Bioware, már évekkel ezelőtt is hiányosan adta ki a játékokat! :D

(#4) #65675776


#65675776
törölt tag

Ideje lenne legalább simán végigjátszani.

Egyébként a jobb alsó sarokban az Chuck Norris, vagy Kyle Katarn?

(#5) br.rak


br.rak
őstag

Ha minden igaz ,az Obsidian-os fejlesztőknek még kellett volna kb fél év a teljes tartalom elkészítéséhez, de lucasék mindenképpen karácsonykor akarták kiadni és patch formájában akarták volna kibővíteni de ebbe a fejlesztők (szerintem joggal) nem mentek bele, de ez elkészült és fel nem használt kontentet nem törölték szerencsére.
Ez van ha a kapzsiság felülírja a racionalitást (valami hasonló történt az Old Republic-kal is, de legalább azt mostanra úgy-ahogy kipofozták)

szerk:
daa-raa: Simán megéri, a történet sokakat megosztott, de a játékmechanika sokat fejlődött az első rész óta és relative sok a randomizáció, ami a talált tárgyakat illeti

[ Szerkesztve ]

(#6) Ryder62 válasza br.rak (#5) üzenetére


Ryder62
őstag

Meg ne felejtsük el a Mass Effect 3-at sem. Annál is a kapkodás, meg sietség miatt lett olyan amilyen a vége. Gondolom ugyan az zajlott le most is mint anno a Kotor2-nél, hogy a pénzsóvár EA már kiakarta adni a játékot holott még azért itt ott ráfért volna egy kis kalapálás a ME3-ra. Viszont manapság már van ez a dlc mánia úgyhogy utólag szépen helyre rakták (úgy ahogy)

(#7) br.rak válasza Ryder62 (#6) üzenetére


br.rak
őstag

Mondjuk én M.E.-el még nem játszottam, de a sztorival nagyjából képben vagyok, szerintem ott egy elhibázott/ nem teljesen kifejtett írói döntés volt az ami borította a bilit, ill a klasszikus Happy End hiánya ("rosszak" mind egy szálig kampec, "jók" veszteség nélkül diadalmaskodnak)

Itt nem az EA(meglepő módon) hanem a Lucas Arts volt az aki sürgette a karácsonyi piacra dobást (xbox-on).
Hamár off lett belőle, azért Lucasék játékfejlesztésein idővel szépen kirajzolódik egyfajta "lejtmenet" régen ők csinálták a játékokat (nem csak SW-t), saját engine, miegymás. Majd idővel kiadták külsősöknek elég vegyes eredménnyel (volt ami jó volt, de sok a fentihez hasonló kapkodás volt)

[ Szerkesztve ]

(#8) Spectrum


Spectrum
aktív tag

A Gizka egy másik projekt volt, ami tudtommal abbamaradt. Ezt a mod pedig már nagyon régen elkészült, kb másfél éve végig is játszottam vele a játékot. De jobb később, mint soha :U

A tartalmat meg nem kivágták, hanem idő hiányában el sem készítették (kiadói nyomás). Nyers hangfájlok voltak a lemezen, meg üres mapok.

[ Szerkesztve ]

(#9) KillBorn


KillBorn
senior tag

Derrewyn:
Gondoltam szólok, hogy ezt nem a BioWare fejlesztette, hanem az Obsidian.

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#10) Derrewyn válasza KillBorn (#9) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Gondoltam szólok, hogy szerezz be szarkazmusjelző műszert. ;)

[ Szerkesztve ]

(#11) Brutális eb válasza Spectrum (#8) üzenetére


Brutális eb
addikt

"The Sith Lords Restored Content Mod (TSLRCM)
Star Wars: Knights of the Old Republic II mod | Released Jul 24, 2012"

Másfél éve játszottad végig amikor 2 napja jelent meg?

Te kis hamis idő lord :DD

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12) Spectrum válasza Brutális eb (#11) üzenetére


Spectrum
aktív tag

Ha elolvasod, akkor látod, hogy ami most jelent meg az az 1.8-as verzió. Közben megnéztem, pont 2 éve játszottam végig vele, akkor az 1.5-nél jártak. Akkor is simán elérhető volt, de még azelőtt is.

(#13) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

hogy ez mekkora egy bugtenger... 5 perc játék után dobott egy fekete képernyőt, majd az átvezető animációkat letiltva már játszható is volt egészen addig, míg bele nem ragadtam a falba :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.