Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Johnny_vT


Johnny_vT
senior tag

Ez a cég még létezik? :U

Viccet félretéve, tőlük vettem tavalyelőtt Dolby 7.1-es fejhallgatót. Ha ilyen trehány minőségű a többi termékük is, akkor még zsömlét se vennék a Mad Catz-től, nemhogy évekre szóló elektronikai eszközt...
Azt hittem prémium-félprémium márkáról van szó és jókat olvastam a fejhallgatóról. A hangzással nincs is gond, félreértés ne essék, de:
1) recseg, ropog a szerkezet
2) a fejpánt alsó része (puha ál-párna műanyag) el van válva a műanyagtól mintha rossz lenne a mérete (így vettem)
3) a párnák műbőr borítása konkrétan vízre ( azaz egyben izzadságra is) oldódik. Komolyan. Pár hete megelégeltem, hogy hónapok óta fekete szmötyik maradnak a fülemen/fülem mögött, ruhámon és a párnámon, így leszedtem őket és elkezdtem leborotválni. Hamar rájöttem, hogy nem a borotva viszi le a cuccot, hanem a folyóvíz. GG
4) van egy hangerő állító potméter a jobb fülesen, ami mindenre jó, csak hangerő beállítására nem. Hihetetlenül pontatlan és 6-os lépésekben állít. Ja igen, a hangerő 10-12 (a 100-ból) között élvezhető, fölötte megsüketül az ember. Utánanéztem, nincs mód állításra se szoftverből, se hardverből. Azaz, ha véletlenül hozzáérek a hangerő tekerőjéhez, akkor hirtelen ugrik 6-ot random irányba...

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.