Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez úgy meglepő. Ennyire meghót az online?

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#2) erahurka


erahurka
félisten

Milyen szerencse hogy nem vettem meg a legutóbbi Humble Ubisoft Bundle legtáposabb csomagját :DDD

(#3) gyimger válasza erahurka (#2) üzenetére


gyimger
őstag

Én meg már bánom, hogy nem a Far Cry-t aktiváltam a kártyáról, hanem ezt. Egy másodpercet sem játszottam vele :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#4) kriszpontaz válasza Abu85 (#1) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A Wild Run nélkül nem sokat ér szerintem. Hamar bele lehet unni.

(#5) geratn


geratn
tag

Ez nagyon jó hír, eddig kimaradt de most bezsákolom és kipróbálom.

(#6) oriic válasza kriszpontaz (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Plusz ugye jon az uj dlc is.

Live-Die-Respawn

(#7) tomas51


tomas51
senior tag

Én pont hogy azóta nem játszok mióta megvettem a wild runt, sajnos az olyan frissítést hozott ami elvette a kedvem tőle.
Mert a kocsik fejlesztése nevetségesen nehéz lett.
Nekem a sima crewba, van több mint 150órám kb.
Kurva faszán lehetett a kocsikat húzni, jópár ugratás néhány verseny és máris 1250-felett járt a kocsi.
Most meg inkább hagyjuk....
Én már rohadtul bánom a wild runt, csak baszhatom mert nem tudok simán visszatérni a crewra.:(

(#8) tomas51 válasza tomas51 (#7) üzenetére


tomas51
senior tag

Ugratsz egy faszát és kiforgat egy piros színt pl, vicc.
Meg random loot, hogy épp mit ad nevetséges.

(#9) hitvanyalak válasza erahurka (#2) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

ugyanez

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#10) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Nem a legjobb jatek de egy probat mindenkeppen meger

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#11) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Én végigvittem, ami furcsa volt hogy sose kellett a kezdő autót lecserélnem és a story után nem tudtam mit csináljak benne. Kiegészítők meg pont számomra a legrosszabb témákat dolgozzák fel, gymkhana driftelős meg rendőrös egymást kergetős lökdösős módok pont az amit legkevésbé kívánok egy autós játékokban.

/s

(#12) FLATRONW válasza wjbhbdux (#11) üzenetére


FLATRONW
őstag

A Story mód az milyen benne? Kb. mint a NFS Run-ban, hogy végig kell rohanni az országon, vagy annál azért érdekesebb?

(#13) gyuribácsi88

Ingyen se.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#14) XuChi


XuChi
addikt

Én már egy éve vacilálok rajta hogy megvegyem, ne vegyem. Így most pont jó lesz :)

(#15) AGE-T


AGE-T
senior tag

Én imádtam benne csak úgy vezetni belső nézetben. East coast West coast utazgatás haverokkal egész fun volt. De kb. ennyi.
Online rész tele csalókkal. Rendőr ai valami őrülten rossz. Egy bizonyos szint fölötti autóknál már élvezhetetlen vezetés.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#16) B.Gaboo


B.Gaboo
tag

Akik korábban megvették, azok pedig kaphatnának egy ingyé DLC-t ilyenkor. Megvettem, de a multi kalap kaki, rengeteg várakozással míg bejutsz 1-1 játékba. A wild run-ra már sajnáltam is a pénzt. A multit nyilván nem tették rendbe azóta sem.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#17) KubanitoS válasza B.Gaboo (#16) üzenetére


KubanitoS
veterán

Egy alternatív univerzumban talán lenne ingyen DLC osztás. Inkább úgy működik a dolog, hogy akik most ingyen megkapják és megtetszik nekik, azok vegyék meg a DLC-t.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#18) woros


woros
őstag

Mindig is ki akartam próbálni a játékot, de most végre megtehetem. :)

(#19) ADAM1337 válasza Abu85 (#1) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Teljesen, plusz teli van/volt csalóval.
Gondolom a dlc a wildrun nem kerül ingyen bele. :DDD (azért felraknám az ubi launcher-t)
Plusz mintha mostanában lenne egy még újabb dlc is hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#20) BiP


BiP
nagyúr

Na, beléptem weben. Azt mutatja, még igényelhetem a Rayman-t is. Már elvileg megvolt,de most mégsem jelezte, ezért rányomtam (én barom). Erre inaktív lett a The Crew, azt most meg már nem igényelhetem.
Na mindegy. Úgy rémlik, már megvan a library-mban, korábban valahol ingyen szereztem.
2 hete fel akartam rakni, erre a Wild Runt tette fel. Fura volt a szitu. De legalább megnéztem.
Mivel a Wild Run nem tetszett, ezért szerettem volna most a simát, hátha. Remélem nem csúsztam le róla.
Otthon megnézem Uplay-ből is.

(#21) wjbhbdux válasza BiP (#20) üzenetére


wjbhbdux
veterán

mindenkninek a wild runt teszi fel, csak le van zárva az új tartalom ha nincs megvéve.

/s

(#22) BiP válasza wjbhbdux (#21) üzenetére


BiP
nagyúr

Oh, ok. Így már oké. Furán van megoldva :)
Csak elsőre meglepett, hogy ott a sima Crew, meg demó a Wild runból. Feltettem a simát, erre települt a Wild run :)
Bár nem ismerem az originalt, a játék valahogy mégis inkább olyan volt, amit wild runként jobban el tudnék képzelni.
Majd otthon megnézem még egyszer, rendesen uplay-ből, meg felteszem újra. (itt céges gépen nem megy a uplay).

(#23) Vadasz1


Vadasz1
tag

Sziasztok mikor lehet letőlteni.mert még nem engedi

[ Szerkesztve ]

(#24) oriic válasza Vadasz1 (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Rayman-t múlt hónapban dél után kicsivel lehetett már szedni, valszeg ezt is akkortól lehet letölteni majd.

Live-Die-Respawn

(#25) Vadasz1 válasza oriic (#24) üzenetére


Vadasz1
tag

köszi du. rá nézek

(#26) szami777 válasza Vadasz1 (#25) üzenetére


szami777
addikt

Nekem engedi már letölteni. ;)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#27) oriic válasza szami777 (#26) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már nálam is engedi. :C

Live-Die-Respawn

(#28) ribizly


ribizly
veterán

Ez az amit még egyszer sem telepíttettem fel mióta megvan (humble). Jó volna látni egy ubisoft statisztikát róla, hogy mennyi az aktív játékos.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#29) NandoXXL válasza gyuribácsi88 (#13) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Akkor mit keresel itt tata ;] ? Itt lehet károgni, és növekszik a hozzászólások száma :DDD ? Full arcade az egész, de ingyen van, ezért nincs értelme nagyon károgni mert nincs veszteni való (fizetős tartalomnál is illene legalább oda bökni mi nem tetszik). Kíváncsi vagyok milyen, hátha hangultatos a pálya, Horizon 3 is hasonló sajnos.

(#28) ribizly
Kihalt volt a játék, régebben nézegettem, kérdezgettem. Az arcade stílus miatt nem adtam ki rá pénzt, így viszont kipróbálom, mert azt írták hangulatos pár helyen.

[ Szerkesztve ]

(#30) BiP válasza BiP (#20) üzenetére


BiP
nagyúr

Valami ismeretlen ok miatt újra aktív lett az igénylés, így meg tudtam lépni. (bár titkon reménykedtem, hogy így lesz)
Most annak ellenére így néz ki a lista, hogy a Splinter Cellt júliusban megszereztem.

Én már nem is próbálok meg kiigazodni rajta :)

(reggel nem volt jelölés a Rayman alatt, pedig múlt hónapban megszereztem, ill. a The Crew-t is annak ellenére felajánlja, hogy elvileg már megvolt :) )

[ Szerkesztve ]

(#31) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ezek után amúgy lehet tippelgetni, hogy milyen játékok jönnek még idén. Valamelyik AC rész esetleg? Far Cry? Egy újabb Splinter Cell? Future Soldier? Valamelyik Trials?

Live-Die-Respawn

(#32) szami777 válasza oriic (#31) üzenetére


szami777
addikt

Ha a javuló tendenciát nézzük, akkor tuti ac, ghost recon vagy far cry rész lesz. :)
Én egy ac rogue-nak örülnék a legjobban, csak az hiányzik az ac-k közül.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#33) BiP válasza oriic (#31) üzenetére


BiP
nagyúr

Valamelyik korai AC és Far Cry fog még jönni mindenképp. (Far Cryból szerintem a 2-es, mert az 1 az még Crytek-es, nem házon belüli)
Splinter Cell kilőve, szerintem ugyanabból a szériából max. 1 jön.
De ott van még a Ghost recon, Rainbow Six sorozat, ezekből is van mit válogatni.

(#34) scdlsc


scdlsc
aktív tag

A végén bedobhatnák az Unravelt! :)

(#35) szami777 válasza scdlsc (#34) üzenetére


szami777
addikt

Az Unravel EA játék, nem Ubisoft.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#36) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

leszedtem, de fekete kijelző és egyből problémával leáll, valakinek van hasonló problémája?

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#37) scdlsc válasza szami777 (#35) üzenetére


scdlsc
aktív tag

Jogos. Akkor a Valiant Hearts-ot. :D

(#38) szupermacs


szupermacs
veterán

Másnál is 502-es hiba van, ha le akarom tölteni?

(#39) szupermacs


szupermacs
veterán

Sikerült letölteni a játékot. De elindulni már nem akar, bármit is csinálok vele. Még jó, hogy nem adtam ki érte pénzt. Csak az időt sajnálom, amit vártam a letöltés miatt. Inkább mentem volna aludni. :((( :((

(#40) noPublicFG válasza szupermacs (#39) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Hahaha! Üdv az ubisoft világában. :)

#31 orichalcos
Szerintem is várható egy Messze Sírás mindenképp. Viszont karácsonyra egy újdonságot berakhatnának. (Division pont megvan, azt ne :)) )

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#41) XuChi


XuChi
addikt

Nagyon sokáig vacilláltam, hogy megvegyem e ezt a játékot. Nem vettem. Most, hogy megkaptam ingyen, nagyon örülök neki. Ma reggel játszottam vele egy 30 percet, és meg kell mondanom, felhozta a régi Test Drive Unlimited emlékeket, ami nagyon kellemes volt anno. Azt hiszem jó darabig el fogok autókázni benne, a kreszt betartva :)

Egy kérdés: Miért van 30fps-re lockolva ? Nvidia vezérlőpultban bekapcsoltam a vsync-et, játékban átraktam 60fps-re a lock-ot, már high beállításra is levettem a grafikát,de továbbra is 30 fps. Nagyon zavar. Olyan elmosott az egész játék tőle, és olyan mint egy lassított felvétel, az autó is késve reagál a kontrollere :(

(#42) BiP válasza XuChi (#41) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha aktív a v-sync, és nincs stabil 60fps, akkor 30-ra esik vissza. (Általában ígx működik)
Nézd meg v-sync nélkül, úgy mennyi.

Én régen nagyon nézegettem a játékot, de pár hete kipróbáltam, nem varázsolt el :(
Pedig anno a TDU-t imádtam, a kevés játékok rgyike, amit végigjátszottam.

[ Szerkesztve ]

(#43) gyuribácsi88 válasza AllTheBest (#36) üzenetére

Nálam ugyan ez. De nem is foglalkozom vele, csak a szokásos pc gaming shit.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.