Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kapeti07


kapeti07
senior tag

Igazi "Svájci Bicska", gratulálok a Targusnak :C

Xbox: kapeti

(#2) Flashback


Flashback
addikt

Jó cucc, csak az ára...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#3) Goose-T


Goose-T
veterán

Amennyivel olcsóbb egy dokkolóport nélküli noti, annyival drágább ez a vacak egy sima dokkolóállomásnál.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#4) #56573440 válasza Goose-T (#3) üzenetére


#56573440
törölt tag

mondjuk ennél jobb esélyeid vannak hogy a köv laptoppal is kompatibilis lesz, mint a gyári történetekkel... ettől függetlenül tényleg drága sajnos

(#5) .mf válasza Flashback (#2) üzenetére


.mf
veterán

Pontosan, már az elején gondoltam, hogy nem lesz olcsó, de az árát meglátva nekem is kicsit elkerekedett a szemem.

Majd pár hónap múlva, mikor a kevésbé ismert nevű gyártók is elkezdik gyártani...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#6) Apika


Apika
Közösségépítő

Szépen mutat, de drága mulatság ez a dokkolóegység...

(#7) macilaci78 válasza #56573440 (#4) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Adnak vele egy fél marék csatlakozót, gondolom, az USA-ban legelterjedtebb notikhoz valót. Ne adják inkább, csak egyet, ami választható a vevő gépéhez mérten, legyen $50-ral kevesebb és az összes csatlakozóból áruljanak mondjuk $30-ért webshopban free shippinggel.

Ki az, aki dokkolóval mászkál laptop nélkül?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8) Shapord


Shapord
tag

most őszintén ilyet ki haszálna? főleg itthon, de egyébként is...

Az asztal lába tíz centivel megrövídebbítendő...

(#9) til válasza macilaci78 (#7) üzenetére


til
csendes tag

Felesleges így túlbonyolítani, minden univerzális töltőhöz adnak egy marék csatlakozót is, amivel gyakorlatilag a világon minden notebook tölthető lesz. Ehhez miért ne adnának, nem kerül semmibe.

(#10) til válasza Shapord (#8) üzenetére


til
csendes tag

Én mondjuk használnék ilyet, sokkal jobb mint minden reggel 7-8 kábelt beledugni a gépembe. És nem akarok dokkolható notebookot, mert nem akarom magam gyártóhoz kötni, arról nem beszélve, hogy egy gyári dokkoló majdnem olyan drága mint ez.

(#11) banhammer


banhammer
veterán

Ilyenkor sajnálom, hogy nincs USB 3.0-ás csatoló a notimon.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) Shapord válasza til (#10) üzenetére


Shapord
tag

szerintem aki 7-8 kábelt dugdos a gépébe az leginkább pcben gondolkodik, olcsóbb, gyorsabb jobb. ennyi pénzből majdhogy lehet nettopot venni.

Az asztal lába tíz centivel megrövídebbítendő...

(#13) til válasza Shapord (#12) üzenetére


til
csendes tag

Ja, és hogy viszem be melóba reggelente, este meg haza? :)

Nem sok az a 7-8 kábel: töltő, füles, iphone töltő, egér, billentyűzet, lan, vga. Ok, ez csak 7 volt, de ezen ne múljon, rádugok még egy pendrive-ot is :)

(#14) Shapord válasza til (#13) üzenetére


Shapord
tag

az nem kábel :DD

Az asztal lába tíz centivel megrövídebbítendő...

(#15) til válasza Shapord (#14) üzenetére


til
csendes tag

Jogos, akkor egy USB-s kávémelegítőt :D

(#16) Shapord válasza til (#13) üzenetére


Shapord
tag

nekem fejhalgató, egér, ac és ennyi, plusz néha kikötöm projektorra...inkább benzinre költöm a pénzt amíg ilyen olcsó

Az asztal lába tíz centivel megrövídebbítendő...

(#17) til válasza banhammer (#11) üzenetére


til
csendes tag

Nem kell ehhez USB 3.0, elég az USB 2.0.

Van a Kensingtonnak ilyen, van rajta DVI, LAN, 5 USB, 2 hangszóró kimenet, fejhallgató bemenet és az is tudja a 2048 x 1152-es felbontást. K33926EU a gyártó cikkszáma, keress rá, nálunk is kapható. Én már próbáltam, bemásolom ide amit egy másik Targus hírhez írtam:

Úgy működik a dolog, hogy felraksz a gépre egy programot, ami valós időben tömöríti a képet és átnyomja a jelet a dokkolónak, ami kikódolja és továbbítja a monitornak. A program alapból csak azokat a részeket küldi el, amik változtak, ami tökéletes mondjuk netezésre, ilyesmire, de ha filmet akarsz nézni, akkor át kell állítani film módra, aminek hatására az egész képet átküldi mindig, cserébe viszont rosszabb lesz a minőség.

1920x1080-as monitorral próbáltam, teljesen jó, filmet is lehet nézni rajta, nincs framedrop vagy ilyesmi, viszont filmek alatt látható a tömörítés miatti blokkosodás (nem vészes amúgy, mondjuk egy fullhd filmben van színátmenet, ott látszik, de amúgy nem annyira gáz, ne ezen nézd a Bluray-t, ennyi). Játékok alatt teljesen használhatatlan, 1-2 fps van csak.

Irodai alkalmazásra, netezésre, youtube-ra, alkalmanként megnézni egy filmet viszont teljesen jó. Pont arra való amire kitalálták, beviszed a gépedet melóba és két darab vezetéket dugsz rá, töltőt meg a dokkolót.

(#18) til válasza Shapord (#16) üzenetére


til
csendes tag

Hát neked így nem is lenne értelme, de nekem már igen, nekem kell a rendes billentyű és a normális monitor. Persze én sem fogok venni, nincs annyi felesleges pénzem, inkább dugok hétszer reggelente :D

(#19) Shapord válasza til (#18) üzenetére


Shapord
tag

és a kávé???? :DD

Az asztal lába tíz centivel megrövídebbítendő...

(#20) Borgi válasza #56573440 (#4) üzenetére


Borgi
aktív tag

Hi

Aranyos cucc csak nagyon drága, Nameg akkor már ha videós akkor mondjuk 4 kimenet jobban festene. és akkor télleg körberakhatja monitorokkal az ember magát, vagy moncsis "falat" épít ami igazán pofásan néz ki. De aki munkaállomásra vesz notit azt gondolom nem vágja hanyatt annak az ára már.

Általában a dobozba csomagolnak dokkolót ahhoz amelyik tudja :) legábbis én mind2 alkalommal kaptam, meg extra töltőt.

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#21) HaZse


HaZse
őstag

Én ezért is maradtam már jó ideje egy márka mellett. (Dell), mert amíg a Latitide D sorozatot használtam, ahhoz jó volt egyféle dokkoló, most viszont váltottam E szériás notira (e4310) és ehhez másféle kellett, de nem bántam meg, mert 10k-ért vettem és csak a notit kell róla levennem a meó után. Igaz, HDMI nincs rajta, meg USB 3.0, de USB 3.0-t azt expresscard-ban beszereztem, HDMI meg minek.

Ez meg szerintem egy eléggé drága kütyü. Kutya sem fog ilyet venni.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#22) freemanone


freemanone
őstag

Vennék egyet, de 90watt karcsú :\
150 watt-os adapterem van :DDD

(#23) bmollszeptim


bmollszeptim
aktív tag

Jó és hasznos. :K

üdv.

(#24) Borgi válasza freemanone (#22) üzenetére


Borgi
aktív tag

Akkor azt dugd be :P

Resistance is Futile!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.