Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kapeti07


kapeti07
senior tag

Jól kitalálták ezt az előfizetéses modelt. Vajon mennyire lesznek rá vevők az emberek?

Xbox: kapeti

(#2) mephi666 válasza kapeti07 (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem tuti vinni fogják és itthon is vinnék ezerrel... :K azért nem olyan sokkal kell többet kifizetnie az embernek, ha így veszi meg és a havi "részlet" sem óriási... plusz a lényeg: ha 2év live van mellé, akkor nagy eséllyel eredeti játékokat is fog venni a vásárló :K okos ötlet volt ez...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) aram01 válasza mephi666 (#2) üzenetére


aram01
nagyúr

pontosan,én is vinném ennyiért.Ez csak a backuposoknak lesz c vágány

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4) zooole


zooole
senior tag

Én Live-ot amúgy is fizetném. Egész jó dolog ez.

(#5) mephi666 válasza aram01 (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

amit furcsállok, hogy csak 4gb-s modellről cikkeztek egyelőre... elég alap dolog, hogy legyen egy hdd is a gépben, ha 1-nél több játékkal akar játszani az ember (sőt már 1 játéknál is kevés, ha demo-kat akar töltögetni, stb... 2 év live-nál meg majdnem elképzelhetetlen, hogy ne szedjen le időnként pár dolgot)

ami szerintem jó lépés lenne: kínálni egy hdd-vel szerelt modellt is valamekkora felárért

ui: ami még megint nagy húzás... hogy összekapcsolják a boxot meg a kinectet és így egy csomagban nő mindkettő értékesítése... meg azoknak sem rossz, akiknek van egy többéves modelljük és kinect-et szeretnének: elpasszolják a régi gépet, aztán lesz egy új több év garival, kinect-tel meg live-al :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) WayneGace


WayneGace
őstag

Magyarországon is van hasonló már régóta.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#7) Tibi86 válasza mephi666 (#5) üzenetére


Tibi86
aktív tag

Így van egy 250GB-os modellre én is vevő lennék azonnal.
Persze reális áron...mondjuk 150 dolcsiért.

Most akkor ilyet lehet, majd nálunk is kapni? :F

(#6) WayneGace

Igen, csak nem mindenkinek a Magyar Telekom szolgáltat... :U

[ Szerkesztve ]

(#8) aram01 válasza mephi666 (#5) üzenetére


aram01
nagyúr

szerintem nem véletlen hogy csak 4gigás holmikat adnak,a másik hogy szerintem ők is úgy gondolkoznak mint te,hogy fogja az user azt eladja a régi gépét még ha okosított is és veszi ezt,nyomja a live-on és boldog.nagyon jó üzletpolitika

WayneGace: na attól a lehúzós brigádtól nem kell,főleg net mellé kinek kell az a gagyi net?

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) Herczi


Herczi
senior tag

Sztem túl van árazva, csak elsőre hangzik jól.

[ Szerkesztve ]

(#10) aram01 válasza Herczi (#9) üzenetére


aram01
nagyúr

maga a gép? vagy az egész csomagot nézed?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11) Elpresidente válasza Herczi (#9) üzenetére


Elpresidente
tag

de miért? Csak picit drágább, mintha egy összegben vennéd meg. Ha úgy nézzük, hogy hitelre vetted, akkor elég jó feltételekkel adják. Sokan nem tudnak (vagy nem akarnak) egy összegben ennyit kifizetni, de részletre már elgondolkodnak rajta.
Számomra az időzítés érdekes, jön az új Xbox az már biztos és az is, hogy két éven belül. Mi lesz azokkal, akik most vállalják a két éves konstrukciót? Nekik nehezebb lesz a váltás a két éves szerződés mellett.

Xbox gamertag: goserHU

(#12) Torry válasza Elpresidente (#11) üzenetére


Torry
addikt

Az előfizetés ugyanarra a live-ra fog vonatkozni, szóval az új konzolon csak be kell jelentkezni.
Elég nagy baromság lenne, ha mégsem így alakulna.

(#13) Manbal


Manbal
senior tag

Elég sok maradhatott raktáron ezek szerint... réges rég idejét múlt, de az ilyen akcióknak mindig lesznek jó páran akik bedőlnek

(#14) Herczi válasza aram01 (#10) üzenetére


Herczi
senior tag

Az egész csomag. Nem ismerem az ottani árakat, de itthon kb 300USD egy ilyen gép nem?Az évi előfizu meg meg 8500-9000 szokott lenni. Az kb 40 USD, 2 évre 80, szóval szűk 400-ból meg van ugyanez 2 évre, hűségnyilatkozat nélkül.

Jó persze értem én, hogy nem nagy az árkülönbség, de 2 év hosszú idő, én ellene vagyok az ilyen hosszú hűségnyilatkozatoknak, csak emiatt nem tetszik, főleg így a generáció váltás szélén, ami után még olcsóbbak szoktak lenni a mostani gen tagjai.

Szóval aki nem szeret spórolni annak jó, ez tény és való, nekem fájna a szívem a 15 USD-s GOLD előfizuért, amikor tudom, hogy 40 USD egy egész évre.

Elpresidente: Én is ezt a 2 évet sokallom.

[ Szerkesztve ]

(#15) mephi666 válasza Manbal (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

van új generáció, esetleg nem jönnek már címek xbox360-ra, hogy "réges rég idejét múlt"? ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) aram01 válasza Herczi (#14) üzenetére


aram01
nagyúr

de ha belegondolsz a két év hűség az oda vissza szól,magyarán 2 évig biztosítják neked a lehetőséget hogy tud nyomni live-on,generáció váltás? te megvennéd az első szériás új konzolt? mert én nem inkább várnék egy félévet amíg kiforrja magát a kinect-ben meg sok lehetőség van 360-on is

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#17) Herczi válasza aram01 (#16) üzenetére


Herczi
senior tag

Nem értem mi az hogy biztosítják? mert ha külön veszed meg a feltöltő kártyát nem biztosítják? Új generáció meg nem tudom milyen lesz, épp ezért nem is kötném le magam 2 évre. Ki tudja mi lesz akkor, lehet bánnám lehet nem.

(#18) h-yle válasza Herczi (#14) üzenetére


h-yle
addikt

Amazon árakkal számolva kb. $75-al drágább az előfizus verzió. Ez cirka 20%. Ha 10-re leviszik akkor minden további nélkül bevállalnám.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#19) Elpresidente válasza aram01 (#16) üzenetére


Elpresidente
tag

Szerintem nagyon sokan meg fogják venni megjelenéskor, valószínűleg a Microsoft is tanult az előző generációk hibáiból és megbízhatóbb lesz az új. Szerintem ezerrel fogják tolni, csak vigyék. Pont ezzel szembe megy a mostani akció. Aki aláírt két évre az nehezebben fog váltani, hiszen még a régit is fizeti. Vagy a másik lehetőség, hogy két évig még biztos nem lesz új konzol. Ezt nem tartom valószínűnek.

Xbox gamertag: goserHU

(#20) WayneGace válasza Elpresidente (#19) üzenetére


WayneGace
őstag

3. lehetőség az új xbox-on is érvényes lesz a gold előfizetés.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#21) h-yle válasza WayneGace (#20) üzenetére


h-yle
addikt

És a pont a tied. Hiba lenne másképp intézni.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#22) Manbal válasza mephi666 (#15) üzenetére


Manbal
senior tag

Technikailag, grafikailag. Az pedig pláne nagy baj hogy még mindig jönnek rá nagy címek, a minőség rovására megy, és sajnos általában nem csak boxon... de a végletekig lehülyített társadalomban tuti lesz rá igény, hisz mindent megvesz a többség, akár hitelre is... és meg lehet nézni hol tart a világ! és sajnos ebből pár ember hasznot húz, és amíg ők diktálnak csak süllyedünk lefele, mind morálisan, mind mentálisan...

(#23) sittes79 válasza aram01 (#8) üzenetére


sittes79
addikt

Így van thome közelébe nem megyek többé, alig tudtam tőlük megszabadulni, 600 éves hűségidővel, ha lejárt utána meg drágábban adják, ótvar egy cég...

[ Szerkesztve ]

(#24) aram01 válasza Elpresidente (#19) üzenetére


aram01
nagyúr

Elég vékony réteg veszi meg egyből az x360-as táborhoz viszonyítva (szerintem).Én életképesnek látom ezt az ötletet főleg ha megcsinálják még azt hogy meglévő előfizetőként akciósan juthatsz az új holmihoz is.

sittes79: ebben egyetértünk

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#25) WhiteWalker válasza Manbal (#22) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

" a minőség rovására megy " mondj példát,mert ez igy butaság és sarkított... a többivel egyetértek..mert tény hogy sok játékot kiherélnek a megváltozott és átalakult társasalmi igénytelenségnek eleget téve... pl Resident Evil ORC :W, ugyanakkor van sok kincs is,amivel öröm jétszani...pl AC 2 , Brotherhood... :C

[ Szerkesztve ]

(#26) mephi666 válasza WhiteWalker (#25) üzenetére


mephi666
nagyúr

+#22: vagy pl forza sorozat, ami szerintem röhögve alázza oda-vissza játékélményben az új nfs-eket, de azért látványra sem lehet panasz

én inkább a kiadókat szidnám, mert mondjuk az új resi épp multiplatform cím és a kritikák főleg a játékélményt érik... inkább azt mondanám, hogy csomó cég a játékosok "igénytelenségét" elégíti ki összecsapott munkával a mielőbbi profit reményében és ezért tartunk most ott, ahol... mert ha a játékosok nem vennék az évenként kiadott szart, akkor talán elgondolkoznának, hogy érdemes lenne máshogy hozzáállni és mondjuk ritkábban kiadni 1-1 játékot, amiben van tényleges tartalom és mindent összeadva meglenne a profitjuk is... de amíg az emberek veszik a féljátékokat meg hozzá a tucatszámra érkező dlc-ket, addig ez nekik így király

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.