Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) buherton


buherton
őstag

Amíg nem lesznek értelmes műsorok, addig tuti, hogy egy fityinggel sem fogok többet kiadni azért, hogy digitálisan jöhessen a sza.. szenny. Bőven elég "értelmes" műsor van azon a 31 elérhető csatornán.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#2) BiP válasza buherton (#1) üzenetére


BiP
nagyúr

Milyen 31 elérhető csatornán?
Amilyen előfizetésed épp van? Amit ingyenesen tudsz fogni? Ami analógon van a te szolgáltatódnál? stb.
Amúgy a műsor tartalmi értéke (jó/szenny) pedig nem azon fog múlni, hogy analóg-e vagy digitális.

[ Szerkesztve ]

(#3) buherton válasza BiP (#2) üzenetére


buherton
őstag

UPC legolcsóbb csomagja.

Egyetértek, de azzal ha többet adok ki a digitálisért ugyanott vagyok, mint ha maradok az analógon.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#4) BiP válasza buherton (#3) üzenetére


BiP
nagyúr

Így már érthető. Csak ugye ez nem derült ki az első hozzászólásodból, mi is a felháborodás alapja. Ezért kérdeztem rá a részletekre.
Persze itt sem a digitális/analóg hibája a dolog, hanem az árképzésé.

Korábban én is beleszaladtam ebbe a dologba. A szolgáltatók úgy akarják terelni az embereket a digitális felé, hogy közben azok a csomagok (minden más feltétel ugyanaz) nem olcsóbb, sőt, drágább. Azt ugye nem gondolják, hogy a marketing fogja eladni a digitális csomagot?!
(Apukámat tavaly persze sikerült megdumálnia a T-s emberke, így most többet fizet ugyanannyi csatornáért, mint ami analógon volt neki, (drágább csomag + set-top-box bérlés) pedig 51centis CRT baromira felesleges neki)

(#5) .tnm


.tnm
addikt

a diginél mit jelent a digitális előfizető? minden kábelTV előfizetőnek elküldik az analóg mellett a digitális jelet is, így kvázi mindenki digitális tv előfizető függetlenül attól, hogy van-e digitális tuner a háztartásban vagy sincs. ha jól sejtem és itt mindenkit hozzáadtak aki vezetékes digi tv előfizető, akkor semmit nem ér ez a statisztika...

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.