Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) <NewL> válasza asadasad22 (#18) üzenetére


<NewL>
addikt

most már azt sem tudom min akarsz vitatkozni:D

egyebkent a kommentjeiden elegge erosen latszodik a regiekhez kepest, hogy kb honnantol lett iphone-od - hát ez egyértelmű,mielőtt nem használok egy cuccot nem mondhatók róla hideget meleget.
(keress ha találsz fröcskölődést akármelyik topikban. konkrét dolgokban sosem szoktam vitatkozni olyan dolgokról amit még nem próbáltam)

egy biztos,az iPhonet baromi könnyű kezelni,annyira egyértelmü minden rajta mint az egy home gomb,nyomd meg a gombot kapsz egy libacombot:D
könnyü kezelni,van rá temérdek program amihez csak egyet regelni kell és töltheted orbaszájba,nem muszáj fizetni se mert van egy füleskosár free app,amikkel ugyanúgy letudod kötni magad.

vallás - felemelő érzés - apple
mivan? egy műszaki cikk mi a lóherét tud adni az embernek amit én nem érzek? soha nem láttam az emberek arcán ,hogy megnéznek,kacsingatnak,körbepisálnak a csajok mert iPhoneom van vagy fehér fülessel hallgatok zenét.

amit szeretek az Appleben : tetszik a design,nekem bejön,könnyű kezelni és tartósnak látom,nekem ez már minőség.

egyébként engem az se zavar ,hogy hogy adagolják az ujdonságokat a generációk alatt. ha most nem lesz előlapi kamera és flash az se bánt annyira,csak legyen más külseje az elődökhöz képest és ennyi. ja és tetszen:)

There's an app for that

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.