Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #52588800


#52588800
törölt tag

X-men, Star Wars... minden van itt kérem :D

(#2) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ez is valamilyen pszichológiai horror/misztikus thriller lesz?
Az RTX helyett inkább a mozgáson dolgozhatnának. Ez a balra megyek-jobbra lövök-elōre nézek nagyon kiábrándító

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#3) #80123904


#80123904
törölt tag

Én imádtam a QB-t. Szerintem sokkal több elismerést érdemelne, mint amit kapott, csak valamiért a játékosok mást vártak a játéktól, mint amilyennek készítették.

Ez a játék is érdekesnek tűnik. Felvettem a listámra és majd meglátjuk.

(#4) kikikirly válasza #80123904 (#3) üzenetére


kikikirly
senior tag

Harc rendszere nem jött be.Ilyen agyatlan tunkolda volt, sűrűn eltaláltak,hiába használtam fedezékeket.Vannak spéci képességek,azok biztos sokat segítettek volna,de sokat kellett volna őket használni,egyszerűen nem állt kézre.Rá lett erőszakolva a játékosra hogy mindenképp használja a spéci képességeket,méghozzá jó sokszor.Non-stop eltalálnak mechanikával az a baj hogy megöli az adrenalin faktort, vagyis mindent kivált belőlem a játék csak akciót/izgalmat nem.

Ghost Recon Wildlandsal dettó. Míg lopakodsz királyul működik a harcrendszer,de amint átmész akcióba, tunkoldává válik az egész.Mintha csak büntetné a játék a nem lopakodást.Pedig fegyverek és attachmenetek jó része akciózásra való.És a játékélményt is eléggé megdobja ha úgy játszhatsz ahogy épp kedved tartja,ne adj isten kombinálhatod a két harcmodort.Főleg azért bosszantó mert a megoldás elég egyszerű: be kell állítani hogy nagyobb szórásképpel lőjön az enemy, és halljak meg 2-4 találattól 10-20 helyett.Aztán a különböző nehézségi fokozatokat lehet finomhangolni. Ghost Recon Future Soldier harcrendszere még ilyen volt.

Mafia 3 nem lett eget verő játék, az én mégis szívemnek kedves, mindkét féle harcrendszer tökéletesen működik. :R

[ Szerkesztve ]

(#5) Wesder


Wesder
félisten

QB2

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) saelin válasza kikikirly (#4) üzenetére


saelin
veterán

Division-ben is ez a rossz szerintem. Jó hogy "rpg" elemnek számít az hogy valaminek sok a HP-ja és sok kell bele, de az egy realisztikus környezetben, emberek ellen nagyon fura összképet ad. Belelőttél 4 tárat, 1 gránátot és csak utána hal meg. Neked meg elég pár kósza golyó és véged.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#7) kikikirly válasza saelin (#6) üzenetére


kikikirly
senior tag

Igen.Néztem VR-nál Multiplayer streamet, és PVP-be nincsenek olyan találat animációk mint Single playerbe.Elég fura látvány mikor 20 golyót bele üritesz,az meg még csak meg se rándul.Látványhoz pedig ez is hozzátartozna,nem csak a modellek,objektumok,tükröződés stb.

Wildlandsnél azért akadtam ki mert a Future Soldierhoz képest csomót javítottak a test lövedék fizikán,csináltak új lövedék becsapódás effekteket különböző felületetekre, autókat egész látványosan lehet szét lőni stb.
Ezeket kidolgozni azért nem kevés munkaórába vagyis money-ba kerül.A fasza harcrendszerrel lényegébe lenullázták a munkájukat.Termelékenységből csillagos 1-es. :P

Future Soldier-nek jó harcrendszere volt, viszont nem volt rendes test lövedék fizikája,gagyik voltak a találat animációk,stb.
Nem volt rossz játék, inkább 12, 1 tucat alkotás lett.Sajnos hamar rá lehetett unni,pedig abba is volt fantázia,csak eltolták a kivitelezést.

Ez relatív gyakran előforduló probléma.Itt köszön vissza az hogy úrrá lett a mérnöki és pénzügyi szemlélet, másképp nem csinálnának ilyen tökön lövéseket(szerintem).

[ Szerkesztve ]

(#8) Bembee12


Bembee12
aktív tag

"A Remedy berkeiben készülő alkotás továbbra is leginkább a Quantum Breakre hasonlít leginkább."

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#9) zolomon17 válasza #80123904 (#3) üzenetére


zolomon17
senior tag

A megdöbbentően szép grafika, a korábbi Remedy visszautalások, a beékelt élőszereplős "sorozat"-epizódok és a jól megírt sztori mind-mind arrafelé kellett volna tolják, hogy baromi nagyot szól - de a játékmenet egy kicsit kevés volt.

Személy szerint nagyon élveztem, elő is fogom venni a következő hetekben újra, de elsősorban azért, hogy a Junction-pontoknál ezúttal az ellenkező irányba menjek mindenhol :) A sok lövöldözést viszont nem várom benne, az Alan Wake-kel is ez volt a legnagyobb bajom, hogy eszméletlenül sok volt a trancsírozás, ami majdnem megölte az amúgy baromi erős hangulatot.

Kíváncsian várom ezúttal mit hoznak össze és bízom benne, hogy ha ez a játék nem is, de a következő egy AW vagy QB folytatás lesz, mindkettő megérdemelné :C

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.