Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Valakinek esetleg kimaradt? :D

Live-Die-Respawn

(#2) Chabe89 válasza oriic (#1) üzenetére


Chabe89
addikt

Már csak ez hiányzott a gyűjteményemből. :U :DDD

(#3) eszlenyek


eszlenyek
tag

Tuti megduplázodik az Origin letöltése :C

(#4) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Kifogytak azokból a címekből, amiket ingyen akarnak osztogatni? :D

(#5) oriic válasza eszlenyek (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD De most komolyan nincs már semmi más játékuk, és inkább odaadják még egyszer ugyan azt? :D

Live-Die-Respawn

(#6) eszlenyek válasza oriic (#5) üzenetére


eszlenyek
tag

Még az 5 dolláros játékokat is féltik, bár az RA2 azért nem volt rossz :U

(#7) Ic3man


Ic3man
tag

Érdekes hogy magába a kliensbe nem adja ki mint free game.
Na mindegy, most már megvan. :)

Méltassuk már a fórumtársunkat válaszra, még ha az nehezünkre is esik!!! www.devpara.hu

(#8) Televan74 válasza oriic (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Igen,nekem nem volt a gyűjteményemben.Bár elindítva,ma már gagyi számomra a grafika.Meg is kapta az ALT+TAB és X -et. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) dtracer


dtracer
tag

Szerintem itt valami félreértés lesz. Az on-the-house oldal még mindig a Red Alert 2-őt mutatja. A wikipédia szerint Dél-Koreában még mindig a Theme Hospital látszódik, lehet hogy ezért van még a katalógusban is így.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Origin's_On_the_House_games

(#10) oriic válasza dtracer (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig akkor is ingyenes lett újra. És én budapesti vagyok, nem mókoltam ip-vel.

Ezek szerint valszeg megint valami gubanc van Origin rendszerében. Mert megnéztem és a Red Alert is ingyenes pluszban még mindig. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11) daninet válasza oriic (#5) üzenetére


daninet
veterán

ennél csak a GoG szánalmasabb banda, pénzért adják azokat a játékokat, amik évek óta ingyenesek voltak a lejárt licenszek miatt. Fórumokról lopott compatibility tippekkel támogatva :U

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#12) petymeg2033 válasza eszlenyek (#6) üzenetére


petymeg2033
tag

Azért az a RA2 is egy felemás érzéseket keltő akció volt nekem pl. Az, hogy nincs patchelve a játék, és legalább 2 javítást kell eszközölni a programfájlokon, hogy érdemben lehessen játszani, az annyira nem gyere be.
Tudom "ajándék lónak...", meg marha régi játék, nem mai gépekre tervezték, nadena. Főleg, hogy amúgy meg akción kívül ezért pénzt kérnek.

(#13) Jeanne d'Arc

Töltöm is. :D

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#14) dtracer válasza oriic (#10) üzenetére


dtracer
tag

Az rendben van, értem én, de az on-the-house URL-je ez:

https://www.origin.com/en-ie/store/free-games/on-the-house

(#15) oriic válasza dtracer (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondom én bugos cucc. :DDD

Live-Die-Respawn

(#16) tixem


tixem
addikt

Szánalom a köbön...

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#17) eszlenyek válasza petymeg2033 (#12) üzenetére


eszlenyek
tag

Szerintem örüljünk hogy egyáltalán a neten lehet hozzá fixet találni, ez azért egy kedves gesztus az EA-től ;]

(#18) FoxiestFox válasza eszlenyek (#17) üzenetére


FoxiestFox
félisten

De igazán az lenne kedves, ha a normális régi játékaikat kezdenék el osztogatni.. régi NFS-ek.. Porsche, Underground, Underground 2, régi Most Wanted.. High Stakes..
Vagy legalább megvenni lehessen már... olyan, mintha saját maguk ellenségei lennének, hogy jelenleg NFS-ből csak a bélsár kapható náluk. :DDD

(#19) alevan válasza daninet (#11) üzenetére


alevan
őstag

Mondj egy játéknevet, amelynek le van járva a licensze és a GoG pénzért árulja. Természetesen bizonyítékkal.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#20) daninet válasza alevan (#19) üzenetére


daninet
veterán

Ezer éves vita az abandonware szoftverek pénzért árusítása, én az mellett állok, hogy nem szép dolog, főleg, hogy valószínűleg az eredeti szerző egy petákot nem kap belőle, max valami egyszeri juttatást ha egyáltalán megtalálják és él még.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#21) FoxiestFox válasza daninet (#20) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A bizonyíték lemaradt, a szerintemre alapozott érvelés pedig semmire sem jó, az megvan?

(#22) alevan válasza daninet (#20) üzenetére


alevan
őstag

Nincs olyan, hogy abandonware jogilag nézve. Mindennek van jogtulajdonosa. A becsődölt stúdiókat is felvásárolják (jelképes összegért) trollok, akik ilyenkor követelik a jogdíjat.

Ha te, mint jogi entitás (steam, gog, origin) játékot akarsz árulni, jogdíjat kell fizess addig a pontig, amedig a jogtulajdonos bele nem eggyezik, hogy ingyen adhasd, vagy PD-be (Public Domain) ne kerül az adott szoftver (ezt most hírtelen nem tudom, talán 75 év mint a könyveknél).

Továbbá módosítani ezután sem szabad, csak a jogtulajdonos engedélyével. Ezért van az, hogy a GOG pénzt kér a régi játékokért.

De ha ez nem így lenne, akkor is kifizetném az az 1-3-5-10€ €€eurót a játékért, amit letöltök és megy anélkül, hogy órákon át fórumozgatnék és szerencsétlenkednék, hogy működésre bírjam a modern operációs rendszereken + az extrákért.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.