Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) azbest


azbest
félisten

Hmm... régebben amikor még offline voltam, akkor alkalmaztam a ghost-ot... win98-as időkben egy boot cd-rw tökéletesen elegendő volt és komolyabb frissítéseket úgy csináltam, hogy visszatettem a ''friss rendszert'' és lecseréltem a prog verziókat... majd újra kimentettem cd-rw-re...

Neten már másabb a helyzet, mindig jönnek újabb frissítések... telepítés után pár újraindítás kell a frissítések miatt..

A szinte mindent másik particióra mentek, levelezést ace32 progival batch fájllal archiválom másik particióra (3 példány, mindig törli a legrégebbit)...
Viszont a documents & settingsbe azért fel szokott gyűlni az anyag... újratelepítéskor ezeket ki kell válogatni, vagy egy az egyben kimenteni...

Most arra gondoltam, hogy esetleg egy dedikált particiót adok a documents & settingsnek és becsatolom a c: -re (magyarul a fiókokat tartamazó könyvtár másik meghajtón lenne)...
Más könyvtárban játszottam már ilyet, csak ezesetben biztos trükkösebben kell eljárni, mert használatban van... vagy boot lemezről vagy valahogy máshogy kell megcsinálni a csatolást...

DriveImage XML engem is érdekel..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.