Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    válasz fendre #21 üzenetére

    Szia!

    No nézzük akkor tételesen:
    ''bónusz manusz'': helyesen bonus-malus : ismered a (sic!) jelentését? _direkt_ irtam félre, jólismert szófordulattal.
    Egyébként köszi a pontos infót, nem tudtam, hogy kereken 5%-okat lép. valamiért nekem 60 rémlett, de lehet, hogy 50valamennyi, igazából nincs jelentősége a cikk szempontjából.

    kormányrendelet szabályozza : én nem is mondtam, hogy erröl a biztositó tehet. hol olvastál ilyet? gondoltam, hogy nem ők találták ki.

    ha szar biztosítót választasz akkor ne csodálkozz, hogy nem veszik fel a telefont, szarnak a fejedre : ez igy tényleg jól hangzik, és ez a tendencia. De nem kellene igy müködnie. A kereskedelmi szabályozásokban bennevan, hogy a szolgáltatás minősége nem függhet az ártól. Tehát az olcsó kaja nem szabad, hogy romlott legyen, vagy félnapos késéssel érkezzen ki hozzám. Olcsó repülőtársaság nem tehet ki félúton, vagy ilyesmi. Tehát egy olcsó biztositó, hamár ennyit fizetünk neki, nyugodtan felveheti a telefont. Ez alapvető dolog. És azis, hogy kár esetén fizet, nem pedig szivózik. Egyébként mi kerül évente 70ezer ft-ba??? Mér ne lehetne 30? Ki szabja meg, hogy mennyit _kell_ fizetnem egy X biztositásért?

    Bár kicsit kapkodó és kaotikus az írásod : miután direkt igy iródott. irói eszköz, ha a hangulatot megpróbálod szavakkal, mondatszerkesztéssel, stilisztikával visszaadni. az irás kategóriája ''fika'', és az elején leszögezem, hogy pipa vagyok. Ilyenkor az ember kapodó, és kaotikus. Veled nem fordul elö? Ettöl függetlenül azért párszázan már megértették, tehát gondolom nagy gond nincs. A korrigálást tildy megtette helyettem.

    Öcsédre átiratni a kocsit, nem volt nagy ötlet : ennyi eszem nekem is volt, illetve mikor aszonták, hogy öcsémnek 150 (köbe!!), akkor bemutattam. Apámra irattuk nyilván, igy 40 lett az éves dij. Csak nem akartam ezzel a csavarral még bonyolitani az -ezexerint- amúgy is nehezen érthetö irást, mer nincs jelentösége a volvós szállal kapcs.

    Kártörténeti igazolást faxon / te is kicsit hanyag vagy : bár tudom, hogy kapkodó és kaotikus számodra az irás, de az azért szépen le volt ám irva, hogy _személyesen_ bevittem a kártörténeti igazolást, eredetiben, el is vették, fénymásolatot kaptam vissza. Tehát nem én vagyok a hanyag, hanem a köbe, amiért elkeverte, félrerakta, kidobta, vagy tökömtudja mit csinált vele, hogy még azóta 2x kellett telefonálgatnom, faxolgatnom (nem vagyok hajlandó ismét 30 km-t menni csak azért, mert faszok), és még mindig nincs megoldva az ügy.

    hát ha te szarsz az egészbe, akkor mit vársz tőlük? : Miért is szarok bele? Mert fizetem a 22ezret negyedévente? Mert megtiszteltem őket a bizalmammal? Mert nyernek rajtam évi 70ezret, és lófaszt nem adnak cserébe? (nem volt balesetem mióta vezetek). Mert pusztán annyit várok el, hogy elvégezzenek egy olyan dolgot, ami valóban a feladatuk lenne? Mert már eltelefonáltam meg elbenzineztem tizenezer ftot amiatt, mert ŐK szarnak bele?

    A végén kihozod baszki, hogy én vagyok a dög, mert lassan fél éve nem képesek elintézni egy 2 perces dolgot. :(((

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés