Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    Hát sajna ez a helyzet mindne biztósíónál szerintem.
    Ha te fizetsz fizess azonnal ha nekik kne, akár anyagilag, akár elvben megmozudlni ugymond akkro csak telnek a hetek.

    Még mindig emlékszek a tavaly előtti felnikárra amit 2x fellebbezésem és kikelésem hatására 3 hónap után ki is utaltak :((( (és nem köbe, máv.....allianz...bőszen reklámozva hogy a legnagyobb legügyfélbarátabbak)

    Neke speciel a máv-val semmi bajom, 1 dolgot kell csak betartani ami roppant egyszerű, ne tőrd meg az autód.ennyi. Mondjuk arra kíváncis lennék 2 fózsernak vanank biztósítós témája és mindekettő mondju mávos akkor mi lenne a vége :B

    A csekket nekem is írtó sokára küldték d emondták nyugodjak meg mert a dec31.éig érvényes ''gyakorlatban'' jan. 31.ig érvényes a rendőrök szemében.ez nem tudom mennyire fedi a valóságot nem votl szerencsém ez időszakban biztós urakba akadni, de szerintme ez csak nyugtató kamu.

    Tudom sokunknak karácsony előtt alatt ilyenre nincs ideje, de szerintme megér 1 napot hogy szépen mindenki bebattyog egy szép déli órában persze nema kezdeti időszakokban és végigüli és mindent elintéz. :R

    [Szerkesztve]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés