Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) joghurt válasza Yutani (#20) üzenetére


joghurt
addikt

A sandpile-t épp a részletes adatok, kódnevek, sőt fényképek miatt linkeltem. Nem azért, hogy onnan átemelj pár oldalnyi táblázatot ebbe az írásba.

A tej élet, erő, egészség.

(#22) Yutani


Yutani
nagyúr

Egy kis érdekesség:

A képen látható processzornak a kukapja csak a processzormag tetejéhez van ragasztva, azaz körben, a széleinél nem érintkezik a kerámia tokozással. Ezt tapasztalatból mondom, mert sikerült hozzájutnom egy ilyen procihoz.

[kép]

#tarcsad

(#23) AnTi


AnTi
csendes tag

Akkora jó ez az írás! Csak most jutottam odáig, hogy elolvassam, és teljesen le vagyok nyűgözve!
Én még anno a 486 DLC-vel találkoztam (nem volt szívem csücske :DDD ), de azóta csak itt-ott hallottam ''róluk''...
Köszönjük ezt a profi cikket!

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#24) Godefroy válasza AnTi (#23) üzenetére


Godefroy
senior tag

Mondjuk a Direct Low Cost procik nem éppen a csúcskategóriát képviselték így nem csodálom, hogy "nem volt a szíved csücske" :K

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#25) Yutani


Yutani
nagyúr

Urak,

A cikkem felkerült a Wikipediára. Köszönet egy önként jelentkezett kollégának, B. Zsoltnak! :R

#tarcsad

(#26) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

:C :R

Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.