Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) knyitogato


knyitogato
őstag

Nem örülnék, ha most éppen iOS-felhasználó lennék.

(#2) Youri


Youri
veterán

majd biztos lesz egy iTube :D

RTX ON

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

Mondanám, hogy sajnos. De egy kezemen meg tudom számolni hányszor használtam a YT-ot jó pár év alatt. :D

De biztos, hogy mire kijön a végleges 6.0, addigra az App store-ban ott lesz fent letölthető verzióban...

[ Szerkesztve ]

(#4) Ocarina válasza knyitogato (#1) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Én pont örülök neki. Webes felület jobb, mint az app. :K

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#6) joey04 válasza knyitogato (#1) üzenetére


joey04
titán

mert? csinál a google olyat, amiben pl több funkció is van. ha mondjuk arra gondoltál, hogy a google esetleg nem tudja elérni az apple által kiadott programok minőségét, az más. ez valóban jogos aggodalom.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) Sofian válasza joey04 (#6) üzenetére


Sofian
őstag

ez valóban jogos aggodalom

:U

(#8) Black Dragon válasza hemaka (#3) üzenetére


Black Dragon
addikt

Ott a pont, évente ha 2x használtam, másrészt pedig netről fellépve több videót talál meg, mint az alap app-ban.

(#9) Malachi


Malachi
addikt

tökmindegy, ezután egy másik ikonra bökök majd, nem az eddigire. döbbenet. :Y

(#10) pakriksz válasza knyitogato (#1) üzenetére


pakriksz
őstag

hidd el örülnél. Az ios felhasználók annak örülnek amit a gazda akar :)

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#11) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Régebben (mikor még volt i cuccom) sose használtam mindíg böngészőből toltam

Finn the human

(#12) Gábor17


Gábor17
csendes tag

Nekem is ki van rakva egy link a menüben és onnan jutubizok böngészővel.Idejét nem tudom mikor használtam a nativ appot.A hír hallatán most meg nyitottam és azt mondom nem kár érte...

(#13) r3dsnake válasza knyitogato (#1) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Miért? Mert rá kell majd keresni appstore-on és letölteni manuálisan?

(#14) zooole válasza joey04 (#6) üzenetére


zooole
senior tag

Nem tudom mennyire rossz, de azt hallottam, hogy a Maps nem nagyon fejlődött. Az Apple 3D tértképei meg hol vannak egyébként? Mindenki erről beszélt aztán kijöttek egy sablon térképszolgáltatással, ami sehol sem jobb, mint a maps. Én arra számítottam, mert már ez megszokható volt.

A másik a vektoros térképek. Én nem tudom, mi van iOS-en, de droidon már évek óta vektoros a maps.

(#15) Barnee88


Barnee88
tag

tetszik, hogy a kedves almaevők azt is megmagyarázzák, hogy ez jó.

nem tudom más hogy van vele, de én szeretem 720p-ben nézni a youtube videókat a dedikált appon keresztül, és közben a kommenteket olvasni.
Webes felületen ezt nem tudom megtenni, úgyhogy ezt én személy szerint elég nagy szívásnak értékelném...

(#16) Sofian válasza Barnee88 (#15) üzenetére


Sofian
őstag

gugli majd kiad egy appot és kész.. nem kell ezt túldrámázni...

(#17) r3dsnake válasza Barnee88 (#15) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Gyárilag nem lesz rajta, hanem store-ból fel kell majd tenni külön. Nem arról van szó, hogy nem lesz youtube iosre, csak nem lesz ott egyből bekapcsolás után a rendszer részeként. Lejárt a licenszszerződés, ennyi.

(#18) mazsi1911 válasza Barnee88 (#15) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

en safarin keresztul is 720pben nezem a videokat. az app meg nagyon s*arul keresett. kommenteket lehet az oldalon is olvasni amugy. en orulok neki, az ikonja is ronda volt szvsz.

(#20) #19708160


#19708160
törölt tag

Lehet hogy gyárilag nem lessz benne,de biztos letölthető lessz majd a appstoreból,vagy fenn lessz valahol ipa formátumban.Szóval nem igazán izgat

[ Szerkesztve ]

(#21) Youri válasza #19708160 (#20) üzenetére


Youri
veterán

App Storeban fent lesz, csak nem lesz előtelepítve... ennyi, nagyobb a füstje

RTX ON

(#22) #19708160 válasza Youri (#21) üzenetére


#19708160
törölt tag

Erről ennyit.Jöhet a következő hír.

(#23) suckall88


suckall88
tag

Semmi szükség rá...
De ha a Google csinál egy appot, az milyen minőségű lesz vajon?

 - 10 %-al csökkenti a vérnyomást!

(#24) joey04 válasza zooole (#14) üzenetére


joey04
titán

Az Apple féle térkép jóval gyengébb, mint a a Google féle. Igaz, ezt még csak beta 1nél nézegettem a leírásokban, azóta nem tudom mennyit fejlődött. Monduk ott is arról van szó, hogy butább. De YT appnál (meg eleve a google féle cuccoknál) a kezelésre, a gördülékenységre és designra gondolok. na az valóban necces lehet. a yt app eddig is hülyébb volt ios-en mint droidon, mégis az előbbire szavaznék, mert szebb és kényelmesebb.

---------

én nem szeretem a webes felületet, jobb a programon keresztül böngészni. de az tényleg aggaszt, hogy a google mit dob össze. az viszont tény, hogy keresésénél a webes felületen több odavágó találat jött fel.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) banhammer


banhammer
veterán

Szív szakadj meg!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#26) Barnee88 válasza suckall88 (#23) üzenetére


Barnee88
tag

csak jobb lehet, elég ha az androidos appot átportolják

(#28) knyitogato válasza suckall88 (#23) üzenetére


knyitogato
őstag

A droidos app nagyon klassz, százmilliószor jobb, mint böngészőből szívni. Remélem, az iOS-es is ilyen lesz, és nem lesz hosszú a kliens nélküli időszak. Ez a "böngészőből jobb" dolog bullshit, ne csináljátok már :)

[ Szerkesztve ]

(#29) Malachi válasza knyitogato (#28) üzenetére


Malachi
addikt

nekem is jobb a natív app, bár én viszonylag sokat is használom.

(#30) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#31) mazsi1911 válasza joey04 (#24) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

probald ki a beta 3-4et. Eszmeletlen a fejlodes. Szerintem. A beta1ben anno enis ketelkedtem a terkeppel kapcsolatban. Amiota kiprobaltam a 3-4et brutalis a fejlodes.

(#32) #56573440 válasza Barnee88 (#15) üzenetére


#56573440
törölt tag

nem vagyok almahívő de megmagyarázhatom neked miért jó ez?

1: alapvetően a kliens megkerülte a google reklámokat. tehát ha néztél videót, abból a készítője aki nem ritkán pl abból él (én nem egy ilyen ember csatornáját nézem mert minőségi anyagokat töltenek fel), nem lát egy kanyit se. na nem a google-t vagy az almát sajnálom hanem a tartalom készítőjét. sok oldalon blokkolok reklámot, de ph-n youtube-on, meg jópár más helyen pl soha.

2: más nem igazán írhatott hozzá klienst, ami most változik, tehát ha valakinek kedve szottyan egy frankóbban írni az megteheti elvben.

van még pár beszéljünk róla?

(#33) Barnee88 válasza #56573440 (#32) üzenetére


Barnee88
tag

nem igazán értem miről beszélsz, androidos youtube app-ban egy deka reklám sincs, gépen engem is idegesítenek, de arra ott az adblock plus.

play storeban ha nincs 100 különböző youtube kliens ami még 1080p-s videót is le tud tölteni, akkor egy sem, tehát a másik felét sem igazán értem, apple storeban nincsenek third party kliensek??

(#34) joey04 válasza mazsi1911 (#31) üzenetére


joey04
titán

á nem akarok bétákkal próbálkozni. megremeg a kezem mindig amikor jön egy új, de aztán sikeresen lebeszélem magam. :D
mondjuk nekem az lenne fontos, hogy pl bkv járatokat is ismerje.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Már most is tucatnyi jobb YouTube alkalmazás van az App Store-ban mint a gyári kliens, de ezek után szerintem még többen ráfeküdnek a témára...

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#36) #56573440 válasza Barnee88 (#33) üzenetére


#56573440
törölt tag

arra, hogy az volt az alapértelmezett, és így a legtöbben azt is használták. most kikerül, mindenki eldöntheti hogy mit akar használni. ez azért nem tragédia vagy mégis?

(#37) hemaka válasza mazsi1911 (#31) üzenetére


hemaka
nagyúr

Hol van a fejlődés?
Mert Satellite módban az, hogy Győrből semmi nem látszik 2012-ben, az kicsit ciki...

[ Szerkesztve ]

(#38) Namelesske


Namelesske
addikt

" natív YouTube kliens eltávolítása lehet, mely a népszerű videómegosztó szolgáltatás egyszerű és kényelmes használatát tette lehetővé."

Ezt máshogy hallottam. Én úgy tudom hogy az Apple nem hagyta a Google-nek hogy az Android-os hoz fogható klienst fejlesszenek és a felhasználók már utálták a beépített klienst.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#39) joey04 válasza Sofian (#7) üzenetére


joey04
titán

szemforgatás helyett less rá erre mennyi apróságra figyelnek az Apple-nél. Persze láthatón a konkurencia is figyeli ezeket, szóval van rá esély, hogy a Google is jó alkalmazást dob össze. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) Golfi19


Golfi19
csendes tag

Bocsi az offert, de ha cikkben rakkattintok , akkor elindul a youtube es azt irja ki,hogy gond volt.a halozattal [400] es csak.ha a visszara nyomkodok akkor jon be a forum,ez normalis? Telefonrol netezek egyebkent.

(#41) mazsi1911 válasza hemaka (#37) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

en a sima normal map nezetet hasznaltam, eppen kiskore-re akartunk menni amikor megneztem h beta 1 milyen, onnan OTAztam fel 3ra es a ket terkep kozt nem kis kulombseg volt. A satellite mod valszeg tenyleg *zar.

(#43) KOHO


KOHO
senior tag

Egyenlőre sajnos még nem vagyok ios felhasználó, mert már hónapok óta kergetek egy iphone 4et, de sajnos soha nem jön össze:D
HTC HD2-t szeretnék előtte elpasszolni, vagy örülnék ha valaki beszámítaná és rádobnék +38 kp-t...

Annó volt még egy 3G-m de azon sem használtam a youtube-ot

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#44) KOHO


KOHO
senior tag

Valaki nem tud ,,olcsón" eladó iphone 4et?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#45) arkades válasza KOHO (#44) üzenetére


arkades
aktív tag

Hardveraprón nincs?

Каждый дрочит как он хочет.

(#46) arkades válasza KOHO (#44) üzenetére


arkades
aktív tag

Hardveraprón nincs?

Bocs, kétszer ment el.

[ Szerkesztve ]

Каждый дрочит как он хочет.

(#47) KOHO


KOHO
senior tag

Ott már nem merek keresgélni... 2x is átvertek...

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#48) Dunbar válasza KOHO (#47) üzenetére


Dunbar
senior tag

Mivel az a lapcsalád piactere, ott kell üzletelni, ha nem akkor szokásos expressz, vatera, stb. De fórumba nem lehet ilyeneket írogatni, másrészt hardverapron sem vágnak át többször mint vaterán, expresszen, vagy éppen itt. Persze ha jóval ár alatt árulnak valamit akkor nagy az esélye hogy nem tiszta. ([link])

Ronda ikonra +1.

(#49) KOHO válasza Dunbar (#48) üzenetére


KOHO
senior tag

értem, elnézést kérek!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#50) arkades válasza Dunbar (#48) üzenetére


arkades
aktív tag

Izomtibi szenzációs, megveszem :DD

Каждый дрочит как он хочет.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.