Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lenox


lenox
veterán

Ha 200 dodo alatt lenne, nem lenne rossz, de ennek 0 az eselye, akkor meg mi ertelme az egesznek...

(#2) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Azt hiszem újra át kéne gondolni ezt a htpc-beszerzési projectet (persze egy jó ár sokat segítene ezen a folyamaton)... :U

Jól mutatna mellette egy hasonló kinézetű külső 3,5-es rack (vagy fordítva :) )

[ Szerkesztve ]

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#3) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Egy combosabb proci kéne csak bele és mehetne a nagygép mellé :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4) rankesz válasza lenox (#1) üzenetére


rankesz
veterán

shuttle nem az olcsó gépeiről híres...

(#5) stevve válasza lenox (#1) üzenetére


stevve
nagyúr

Lehetetlen elvárás... :(

FRENK1988:
Elég combos ebbe a kétmagos, 1.6 GHz-es Atom. ŰÖrüljünk, hogy kétmagos. :D

(#7) zsirfecske


zsirfecske
addikt

húha énis átgondolnám miatta a popcorn hour-t :)
passzív, az úgy ssd-vel nagyon süti!

(#8) Thom!


Thom!
veterán

Asrock is kiadhatná ION2 nettopját...
Nekem sima ION is jó volna de 60K a max amit tudok érte adni..

(#9) Stiky


Stiky
senior tag

A maga egyszerűségével nagyon jól néz ki. De mivel Shuttle, így kizártnak tartom, hogy 100k alatt kezdjen :O

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#10) Kobaljov válasza Stiky (#9) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Pláne a passzív hűtés miatt, ilyen kicsi és zárt háznál heatpip-os megoldásra tippelek.

Kicsit erősebb procival: a Zotac emlegette az asztali CULV procit az egyik új MAG gépe kapcsán a CES-en

(#11) Ste válasza Kobaljov (#10) üzenetére


Ste
addikt

Honnan gondolod, hogy passzív lesz? Lazán beletesznek 4cm-es ventit, amivel hűteni fogják, nem hiszem, hogy hőcsöves megoldással elmenne hosszútávon, terhelt procival és grafikus alrendszerrel.

(#12) nuke7 válasza Ste (#11) üzenetére


nuke7
veterán

mert a cikkben benne van, hogy passzív..? :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#13) kingabo


kingabo
őstag

Már csak a belsejéről kénének képek, hogy hogyan zsúfolták be ekkora helyre. :U

(#14) Kobaljov válasza nuke7 (#12) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Bingó! Egyébként amikor külföldi oldalon láttam pár napja a hírt, akkor ott nem említettek passzív hűtést, bár lehet csak pontatlanok voltak. Ennek a belseje hasonló lehet mint az Asus egyik első nettopjáé amiben egy Radeon kártya is volt (ha jól emlékszem hangban nem is volt annyira jó)

(#15) D1Rect


D1Rect
félisten

:Y Amikor megláttam a képet, mondom pofás kis külső HDD. Erre komplett gép.
Kár, hogy az ára nem ismert, lehet már kevésbé tetszene...

(#17) eclipse006


eclipse006
őstag

Komoly cuccnak tünik,az optikai meghajtó + pontot érdemel,nem lehet rossz ez a kis gép!már csak az árára vagyok kiváncsi.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#18) D.Orion


D.Orion
veterán

Semmi KÉK LED ? :N

Ha ez tényleg ventilátor nélkül lesz, akkor ha az oldalára fordítom és eléggé leterhelem még melegen is tudja tartani a pizzát. :DDD

(#19) #56573440


#56573440
törölt tag

lehet hogy át kell gondolnom a shuttle féle gépekkel szemben felvett alig rózsás álláspontomat? ez most nagyon bejön, és ha értelmes árban lesz lehet beruházok rá, de előtte 3-4 teszet elolvasok, ebben már nem szeretnék csalódni

(#20) Kobaljov válasza D.Orion (#18) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Megnéztem a gyári sajtóközleményben is passzív hűtést írnak, úgyhogy én hőcsőre tippelek (bár a D510-es Atom biztosan és valószínűleg az Ion 2 is el tudna működni passzívan, de nem egy ilyen kicsi és zárt házban)

(#21) nbg


nbg
senior tag

Nem akarok senkit elszomoritani, de ez szerintem alapbol 350-400 Euro lesz, ahogy a Shuttle-t ismerem... jok a cuccaik, csak piszok dragak... :(

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#22) D.Orion válasza Kobaljov (#20) üzenetére


D.Orion
veterán

Nekem is erős kétségeim vannak azzal kapcsolatban, hogy egy 3cm vastag gépházba, hogyan lehet megfelelő hőcső + borda megoldást építeni. Szerintem karcolni fogja a 90fokot egy jó hosszú 1080p hd alatt. Arról nem is beszélve, ha megterhelik egy kis prime-al meg furmark-al. 24órás izzasztás után garantáltan lehet gariztatni majd.

(#23) nuke7 válasza D.Orion (#22) üzenetére


nuke7
veterán

de ha a full oldala aluminium és az a hőleadó felület..? :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#24) Stiky válasza nuke7 (#23) üzenetére


Stiky
senior tag

Majd ha fellövik cucc honlapját, akkor majd megtudjuk, hogy oldották meg. Szeretik szemléltetni szép animációkkal a megoldásaikat. :P

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#25) D.Orion válasza nuke7 (#23) üzenetére


D.Orion
veterán

Egy sima bordázat nélküli oldallap nem nevezhető hőcserélő felületnek. Nem véletlenül szokták mondani, hogy a vga-k hátlapján található memóriákon az a kis fém lap csak jelképes hűtés. A valóságban kb. nem ér semmit. Ha bordázott lenne a ház, akkor nevezhetnénk hűtő felületnek, de így nem. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.