Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mjani1172


mjani1172
addikt

És még annyiért sem kell.

[ Szerkesztve ]

(#2) KISDUCK


KISDUCK
addikt

(#3) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Azért ennél a szerencsétlennél viccesebbek azok, akik közösségileg összekalapoztak 2,66 millió €-ot egy Dűne kötet NFT-jéért és azt hitték, hogy ezzel együtt jogot szereznek a Dűnére úgy, hogy majd sorozatokkal és egyéb kiadványokkal hozzák vissza a pénzt.
Istenem..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Örülnék neki ha a felperes látványosan bukná a pert, és ezután jogi precedens is lenne már rá (USA-ban legalábbis), hogy az NFT semmit sem ér. De ha az eladók tényleg úgy adták el az első példányt, hogy megígérték a többi példányt nem fogják piacra dobni akkor lehet, hogy már pusztán emiatt is van esélye kártérítésre a felperesnek.

Aki hülye, haljon meg!

(#5) Lenry


Lenry
félisten

ahogy az összes többi NFT is...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) KROK640


KROK640
veterán

HAHAHA... Ez az NFT is csak az átverés melegágya

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#7) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Engem inkább az érdekel, hogy a cikkbeli Halston Thayer miként szerzett annyi pénzt, hogy ki tudja fizetni az NFT-ért 537 ezer dollárt. Coinbányászatból vagy -spekulációból, esetleg valami "normál" bizniszből.

#3 Zirowe Ez se gyenge sztori.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#8) dabadab válasza Zirowe (#3) üzenetére


dabadab
titán

Nem az NFT-t vették meg, hanem egy konkrét, fizikai könyvet, amiből NFT-t akartak csinálni meg minden egyéb projektet, amihez szükség lett volna a szerzői jogokra.

DRM is theft

(#9) KISDUCK válasza Zirowe (#3) üzenetére


KISDUCK
addikt

Erről az esetről hallottam én is, de mekkora kabaré hogy a mai világban ilyet hibáznak amikor egymás hegyén-hátán vannak a szerzői jogsértések és egyebek meg x-y hírek hogy adott stúdió megszerezte abc mű megfilmesítési vagy videójáték vagy mörcsendájsz jogait.

(#10) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

r/fuckyouinparticular

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#11) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Én már nem csodálkozom semmin sem pláne mikor nem csak ezt az NFT-t olvasom hanem,hogy az emberek virtuális ingatlanokért,házakért,ruhákért egy vagyont képesek kiadni.Meghülyült az emberiség...

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#12) nihill


nihill
őstag

"Miután azonban a vevő kifizette az összeget, végül nem sokáig maradt egyedi a szerzeménye"
Ja mert minden más NFT egyedi.
Oh, wait.

(#13) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Dat Magic the Gathering template though... :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14) Syl


Syl
nagyúr

#fekveröhögősszmájli

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#15) fateless


fateless
veterán

Azt hiszem, új jelentést adhatunk végre az NFT-nek
Non-Fungible Thinking

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#16) Synthwave válasza fateless (#15) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De esetleg lehet Nagyon Furmányosan Telibever is. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17) Zirowe válasza dabadab (#8) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Megnéztem a mostani cikket, ott valóban azt írják, hogy a könyvet vették meg és abból akartak nft-t csinálni, de korábban még arról szóltak a híradások, hogy a könyvről készült NFT-t vették meg (ami ugye nem is a rendes könyv, hanem a Jodrovsky féle rémálom), erre emlékeztem.
Szerintem akkor vagy korábban vagy most valamit elírtak..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

(#19) Lenry válasza Zirowe (#17) üzenetére


Lenry
félisten

... vagy próbálják menteni az arcukat, hogy ne tűnjenek teljesen agyamentnek

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mármint tényleg annyira hülye volt a vevő, hogy nem pénzmosási céllal elb.szott 500k dodót egy digi 0101 sz.rra?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#21) Béééla válasza L3zl13 (#4) üzenetére


Béééla
őstag

Vagy bukja el, vagy mondja ki a bíróság, hogy eladás után limitált szériás cuccból "újranyomni" kimeríti a csalás fogalmát, de ez a vadnyugat tényleg a legrosszabb.
Persze, még mindig hülye aki ennyit kiadott rá, de attól még borzasztó nagy kamu ritka pepét árulni majd lefokozni :DDD

A komoly probléma hogy akadályozza az esetleg értelmes alkalmazását a technológiának. (van ötletem, lehet lassan lekódolom tesztcéllal)

Bélabá

(#22) tntmax


tntmax
aktív tag

(#23) t72killer válasza tntmax (#22) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

nincs kép.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#24) dabadab válasza t72killer (#23) üzenetére


dabadab
titán

Nyilván nem szereti a referert site, amúgy meg animgif az Office-ból: http://jegyezdmeg.com/fun/wow.gif

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#25) t72killer válasza dabadab (#24) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.