Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jofi81


Jofi81
őstag

Nagyon várom már! :)

(#2) zed1983 válasza Jofi81 (#1) üzenetére


zed1983
őstag

Durva lesz, főleg a havas pályákra vagyok kíváncsi...

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#3) LackoMester


LackoMester
addikt

ha jól láttam az egyik képen egy HK 416(új fegyver)....meg a jó öreg AK-k...várjuk nagyon :C

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#4) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

ezt tuti h megveszem :))

(#5) LackoMester válasza ProEvoFan (#4) üzenetére


LackoMester
addikt

az összes rész megvan,szerinted ezt kihagyom... :N Alig várom :C

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6) ferencka


ferencka
tag

a bad company 2 is behavazódik,látom ez is. mindkettő nagyot fog szólni da a mw2 azért valljuk be alázni fogja a vetéjtársakat.Örülök mert a felhozatal fps-ben ilyen színvonalas még nem volt mint az éven lesz.Bioshock2,Mobern warfare2,bad company2,operaton flashpoint-dragon rising, akkor x360-ra halo3-odst.és még a többi kategóriáról nem is beszélve.puszi a hasatokra játékfejlesztők :R :R :R :R

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#7) hommeros válasza ferencka (#6) üzenetére


hommeros
őstag

Igen, elég jó játékok lesznek. Én a battlefield részeket várom nagyon,és az MW folytatását.
MOndjuk szerintem nem xboxra fogom megvenni, azon elég "tré" fps-el gamelni. Meg a grafika sincs olyan szép.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#8) nrgia


nrgia
őstag

Szerintem kell szerintem...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#9) LackoMester


LackoMester
addikt

még 1 dolog,remélem Cpt.Price ismét feltámad..nagyon birom...Gaz (meghallt) elment,de bármi lehetséges...

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#10) ithomas


ithomas
őstag

Hmm!
Ha tényleg nem lesz benne co-op,akkor kapják be...
Minden játék sokkal élvezetesebb haverral nyomva.

Real eyes realize real lies!

(#11) tome.jr


tome.jr
addikt

A COD4 magasra tette a mércét remélem a folytatás is megugorja.

(#12) ferencka válasza tome.jr (#11) üzenetére


ferencka
tag

sztem a mw2 nemhogy megugorja hanem elég magasra teszi ismét a lécet az fps készítők számára.ez olyan magas lesz hogy majd a 2011-es cod fogja megugrani.ugyanez volt a 2007-es mw-val is,azóta a közalébe sem ért egy sem.na majd ahogy mondtam a mw2.VVVVÁÁÁÁÁRRRRRRJJJJUUUUUUKKKKKKK :C :C :C :C :C :C

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#13) Sir Robin


Sir Robin
tag

Ki a rosseb az a Ken Lally?

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

(#14) gYaLo


gYaLo
őstag

Véleményem szerint a Call of Duty sorozat hanyatlásnak indult :(
Call of Duty 2 volt a csúcs,még most is ott van, Call of Duty 4 sem lett rossz,de ez már FELESLEGES !! :F :Y

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#15) Quiksilver válasza Sir Robin (#13) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Elméletileg a Resident Evil 5-ben is adta valakinek a hangját.

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#16) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Remélem az mp-t nem ba..., rontják el járművekkel. Engem már a tankok is idegesítenek a waw-ban :O :O :O

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#17) feka007 válasza Egonyolc (#16) üzenetére


feka007
nagyúr

Jó, de ott baromi bénán valósították meg a tankokat... Azthittem lesznek feelinges tankcsaták, erre 5 mph-val döcöghettem, meg alig fértem el a sok fos között. Remélem ezúttal hamár járműveket is beleraknak, normális mapeket csinálnak.

(#18) BalaNce87 válasza feka007 (#17) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ha már járművek akkor nagy pályák kellenek, viszont a codba nem jöttek be a nagy pályák úgy nekem se meg úgy értem hogy nagy pálya + cod az sose volt jó kombináció nem "éltek" sokáig, úgy tdm-be mondjuk még elmegy. Multiba nem tartom előnyösnek ha lesz, meg jön majd 200 "pro"mod akkor aztán megint csak rá sem ismersz az eredti játékra, szóval úgy 1-2 hónapig az alap játék lesz aztán kezdődik a perk kiszedéssel, tehát valszeg ugyanaz a folyamat végbe fog menni, mint a 4-nél.

gyaloval meg egyet tudok érteni túl sok lesz itt a cod, ok elvették a cod nevet, de hát ezzel most senkit nem hülyítenek be hogy ez nem cod lesz. Persze belesz próbálva, mondjuk ez a vízalatti téma tetszik meg havas pályák, remélhetőleg erről már nem azt fogjuk elmondani hogy tipik cod.

[ Szerkesztve ]

(#19) LackoMester


LackoMester
addikt

maradjunk abban,h.a WAW-ban nem csak a tankokat rontották el....hanem az egész játékot... :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#20) Ice!?


Ice!?
őstag

A cod5-nek is örültem annyira, mint ennek, amikor mutattak pár képet róla.
Remélem a sebzést nem rontották el, és nem lesz sok patch-re szükség.
Jöjjön csak az mw2. :K

(#21) Prof01 válasza Ice!? (#20) üzenetére


Prof01
veterán

Jöjjön bizony! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#22) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

"Teherautók és tankok is bemutatkoznak majd a Modern Warfare 2-ben mint vezethető járművek."
Reménykedem hogy ez csak single-ben lesz, de attol tartok hogy a multiba is berakják. :(
Így már nem lenne codos, sokkal inkább BF-re meg a többi hasonló mutlira hasonlítana. Ugy meg felejtős lesz számomra. Egy próbát mindenképp megér mert a 4 iszonyat jó volt. Más nem majd ujra elkezdem tolni a 4-et. :)

(#23) Prof01 válasza ez_meg_emaz (#22) üzenetére


Prof01
veterán

Ezzel egyetértek! :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#24) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Dicséretes, hogy lesznek vezethető tankok meg járművek, úgy is az lesz az első dolguk a szerver adminoknak , hogy mindent kikapcsolnak, és cod2 játékmenetre állítják be a szerót.... :D
De azért én is nagyon várom már az új Cod-ot.

(#25) fireproof


fireproof
őstag

ti megtaláltátok már a világpremiert-t (videót) mert én kerestem de sehol nem találtam.(pedig azt írták hogy máy.24-én adják ki a trailert)??????

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.