Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

:R :R :R
:C :C :C

(#2) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Már töltöm is! És külön köszönet a mobil-tv-ért! :R

(#3) llaszlo


llaszlo
veterán

Ami az 5-ös képen van, az nem meríti atomra az aksit? Mert én már próbáltam és csak annyit vettem észre, hogy nagyon merül az aksi.

(#4) impalaman válasza llaszlo (#3) üzenetére


impalaman
aktív tag

Nem vettem észre ilyesmit, egy ideje pedig fent van nálam. :)

(#5) llaszlo válasza impalaman (#4) üzenetére


llaszlo
veterán

Mivel bekapcsolva hagyja a kijelzőt így merül eléggé. Én ezt tapasztaltam, igaz az már jó régen volt. De talán ezt már javították.

(#6) impalaman válasza llaszlo (#5) üzenetére


impalaman
aktív tag

Nem hagyja bekapcsolva, egy idő után kikapcsol. Amúgy én az ébresztőóra app helyére szántam, mivel ez van az alap Android 2.1-ben is. Ez a verzió Nexus One-ról mdpi-s kijelzővel rendelkező telefonokra portolt változat, egy vállalkozókedvű ember pedig magyarította is. :)

(#7) pessta77


pessta77
csendes tag

üdv! Nekem a kamera használatánál kb. a kép felső egyharmadánál egy vízszintes csík jelenik meg. Tapasztalt vki hasonlót?

(#8) impalaman válasza pessta77 (#7) üzenetére


impalaman
aktív tag

Ez a probléma a legtöbb embernél jelentkezik az olyan romokkal amikben a T-s gyári rendszermag van, amikben az újabb svéd romból származó van azoknál nincs ilyen probléma. (A DMC-ROM 2.1r5-ben, az FLB v1.0-ban és az LCR v1.9-ben az újabb rendszermag van, ezeknél nyilván nem jelentkezik a probléma.)

(#9) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Szia impalaman!

Először is gratulálok a rom-hoz. Az eddigi romjaid közül tényleg az egyik legstabilabb, leggyorsabb rom lett.
Nekem továbbra is gond van a markettal. Utoljára az r5-ös romoddal működött a market megfelelően. Ezzel veszett lasssú (mondjuk 1 perc mire valamit megjelenít). Az FLB 1.1 ami ennek a romnak is alapja viszont az eddigi leggyorsabb marketet adta nekem, ami azt jelenti hogy gyakorlatilag azonnal megjelenik minden ahogy rákattintok (persze netfüggő).
A gyorsaságra, felhasználói kényelemre nincs panaszom, minden flottul működik.

További jó munkát!

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#10) pessta77


pessta77
csendes tag

Előző hozzászólásomból lemaradt:

:C :C :C :C gratula a romhoz, tökéletesen fut, semmi FC.

Saját magaddal szemben magasra tetted a lécet, nehéz lesz felülmúlni. :D

(#11) pessta77


pessta77
csendes tag

Üdv!

A fülesen halk zenelejátszás a Pulse sajátossága? Nem lehet ezzel valamit kezdeni? köszi

(#12) impalaman válasza pessta77 (#11) üzenetére


impalaman
aktív tag

Igen, ez a Pulse sajátossága. Eddig még nem láttam rá megoldást sehol sajnos.

(#13) NPeete


NPeete
tag

Hali! A gyári zenelejátszót valahogy nem lehet ráműteni? Annak valahogy jobbnak, kényelmesebbnek tűnik a felülete.

(#14) TheGyurci


TheGyurci
csendes tag

Sziasztok, mindenkinek szép napot. Impalaman-hez volna egy gyors kérdésem: Hogyan lehetne a DMC-ROM 2.1r7 -be (vagy bármelyik 2.1-es romba), a T-Mobile vásárlás appot beletenni. Mintha az 1.5-ben még tudtam volna autópálymatricát venni, és most is szeretnék.

Esetleg valami jó ötlet? :)

Navigálj Gyurcival, www.navigyurci.hu

(#15) impalaman válasza TheGyurci (#14) üzenetére


impalaman
aktív tag

A SIM eszköztár nem tudja a dolgot? Mert mintha láttam volna benne ilyesmit.

@NPeete: a 2.1-es Androidban ez az alap zenelejátszó. Mivel gondolom, hogy a T-sre gondolsz, ezért feltettem neked ide. Simán tedd be a system/app-ba és kész is.

(#16) TheGyurci válasza impalaman (#15) üzenetére


TheGyurci
csendes tag

Mit is mondhatnék? Tényleg benne van. Thx. :R

Navigálj Gyurcival, www.navigyurci.hu

(#17) TheGyurci válasza TheGyurci (#16) üzenetére


TheGyurci
csendes tag

Ebben sem volt benne,
http://navigyurci.hu/wp-content/uploads/2010/07/dmc_progik.jpg
és ebben sem:
http://navigyurci.hu/wp-content/uploads/2010/07/flb1.0_progik.jpg

Érdekes. :W

[ Szerkesztve ]

Navigálj Gyurcival, www.navigyurci.hu

(#18) NPeete válasza impalaman (#15) üzenetére


NPeete
tag

El tudnád mondani, hogy pontosan hogy másoljam fel?
Próbáltam adb-vel, bekapcsolva a teló nem engedte pusholni, mert írásvédett mappa volt, recoveryben meg a system/app mappa full üres, gondolom mert nincs felmountolva semmi sem rendesen. Először megpróbáltam ott is, de fc-zett, meg belassult minden (lehet vmi symlinket elkúrt, akkor állította vissza?) - utána megnéztem terminal emulatorban, az /data/app data fel van csatolva a /system/sd/app-ba, de a /system/app mapa a telón van.

(#19) NPeete válasza NPeete (#18) üzenetére


NPeete
tag

válasz saját magamnak: találtam tutorialt, ami szerint át kellett állítani a fájlrendszert írhatóra, így frankón működik, az appot meg kösz.

(#20) TheGyurci


TheGyurci
csendes tag

@ impalaman Ez a rom igazán Király lett. Bár az ADW Launchert még mindíg jobban kedvelem, de azonkívül, gyakorlatilag hibamentes (bekapcsoláskor van egy android billentyűzet hiba). Grat! :C

Navigálj Gyurcival, www.navigyurci.hu

(#21) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Szia!

Elég Jó a rom,de app2sd t hogy lehetne bekapcsolni?

Minden szinten,szinte minden.

(#22) llaszlo válasza impalaman (#15) üzenetére


llaszlo
veterán

Feltettem adb push-al azt a Music appot. Viszont nem látja a rendszer. Jelenleg 3 féle Music.apk-t próbálgatok, de az a T-s az sehogy sem akar megjelenni. Van ötleted, hogy miért nem?

(#23) impalaman válasza llaszlo (#22) üzenetére


impalaman
aktív tag

Most kipróbáltam, adb push-sal nálam gond nélkül megjelenik a menüben. Megpróbálhatod esetleg az adb install-t is, ott hogyha nem jó valami akkor fog dobni egy hibaüzenetet.

@m0rd0k: Hogyha csináltál ext partíciót, akkor mennie kell az A2SD-nek.

(#24) TheGyurci válasza llaszlo (#22) üzenetére


TheGyurci
csendes tag

Szia.
Nem kell bekapcsolni. Particionáld az sd kártyát:
http://tinyurl.com/383xvq3 (csak a swap, és az ext particiók kellenek), és a particionált kártyáRÓL telepítsd a romot. :K

Navigálj Gyurcival, www.navigyurci.hu

(#25) pessta77


pessta77
csendes tag

"Az ingyenes programok nagyjából harmada (Android: 29 százalék, iPhone: 33 százalék) elküldi az alkalmazás készítőjének a felhasználó földrajzi helyzetét, 8-14 százalék (az Androidé a kisebb adat)
a telefonon lévő címlistát is. A megvizsgált androidos alkalmazások 47 százaléka, az iPhone-osok 23 százaléka tartalmaz olyan kódokat, amelyek a felhasználó online tevékenységét követik, illetve lehetővé teszik kéretlen hirdetések elhelyezését.

Bizonyos esetekben rémisztő dolgokat [1] találtak a kutatók: egy 50 ezer ember által letöltött androidos háttérkép programja elküldte a felhasználó telefonszámát egy kínai fejlesztőnek, egy másik program pedig szomáliai telefonszámokat hívogatott, óriási számlákat generálva. Az eredmények nem csak azért adnak okot aggodalomra, mert a felhasználó tudta nélkül lopják az adatait, de azért is, mert ezek az alkalmazások igen sokszor egyéb biztonsági réseket is nyitnak a szoftvereken." forrás index.hu

Hogyan védekezzek? (tudom, tudom, ne használjam a Marketet és használjak óvszert, de most komolyan kell külön védekezni ez ellen?

(#26) impalaman válasza pessta77 (#25) üzenetére


impalaman
aktív tag

Úgy védekezz, hogy nem teszel fel mindenféle appot, csak olyanokat amit már többen próbáltak és tudni lehet róla, hogy megbízható. Meg persze csak olyan appokat telepíts amikre igazán szükséged van.

(#27) pessta77


pessta77
csendes tag

Hibajelenség: a minap használni akartam a kamerát. A jobb oldali gombbal nem lehetett előcsalogatni, csak menüből. Képet nem sikerült készítenem, nem akart fókuszálni, sem a hard, sem a soft gombbal nem lehetett exponálni. Újraindítás megoldotta a problémát. Tapasztalt vki hasonlót?

(#28) impalaman válasza pessta77 (#27) üzenetére


impalaman
aktív tag

Nálam ment a gombbal indítás és a kamera is. Pár napig fent volt a rom és nem volt vele gondom.

(#29) NPeete válasza pessta77 (#27) üzenetére


NPeete
tag

Nálam történt már ilyen nem is 1x, (bár fókuszálni lehetett, minden más felsoroltat nem), újraindítástól javult meg nekem is, ez a gyári T-s 2.1-es rommal volt.

(#30) Lasy


Lasy
veterán

Es ez menne Vodafone 845on is?
Nagyon szep lett, pont ilyet kerestem.
Esetleg egy leiras, hogy a romokat hogyan lehet elkesziteni?

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#31) impalaman válasza Lasy (#30) üzenetére


impalaman
aktív tag

Vodafone 845-ön nem megy, lévén teljesen más telefon. Talán még a Huawei U8230-on működne. Teljes leírás romkészítésről itt , Vodafone 845-höz készült custom rom pedig itt. Gyári Android 2.1-es appokat lehet, hogy tudok adni ehhez a kijelzőmérethez is, szét kell nézzek ezügyben a gépemen, ha valami kellene keress meg privátban.

(#32) atedg válasza pessta77 (#27) üzenetére


atedg
tag

nekem is így kiakad a kamera , én azt vettem észre hogy ha a barcode scanner-program meghív valamit egy kód alapján akkor utánna sem a barcodescanner sem pedig a kamera nem tud élesíteni.
újraindítással megy...

(#33) pessta77 válasza atedg (#32) üzenetére


pessta77
csendes tag

Érdekes módon a leírtak óta nem történt ilyen, a vízszintes csík is eltűnt a képről, pedig nem változtattam semmin. Még az servicepack sincs feltéve. Használok én is qr scannert, de nem produkált a tiédhez hasonlót....

(#34) Aron-


Aron-
újonc

Hello! Gratula a ramhoz, nálam is szuperul működik! egy dolgot hiányolok belőle, mégpedig az sms írásnál a karakterszámláló. Ezt belehet kapcsolni vhogy még?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.