Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bélus91


bélus91
tag

Moto X Pure -re rátenném a mancsomat :B

(#2) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Gondolom Magyarország kilőve messziről. :D

Megyen!

(#3) batai15 válasza CptAdamica (#2) üzenetére


batai15
félisten

na ja. bár a kamera rész nem begyere egyébként sem.

(#4) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

"Három készüléket is piacra dobott múlt héten a Motorola: a HD-s Moto G 2015-öt, a Full HD-s Moto X Playt, valamint a QHD-s Moto X Style-t, amelyet az Egyesült Államokban Moto X Pure Edition néven hoznak majd forgalomba."

Ez tárgyi tévedés, mert a Moto X Style és Pure nem azonos készülékek. A specifikációk tényleg megegyeznek, de a Pure csak hálózatfüggetlenül lesz kapható és szabadon nyitható a bootloader. [link]

Az USA-ban az AT&T és a T-Mobile valamint a Verizon és a Sprint párosok eltérő frekvenciákon szórják az LTE-t és a legtöbb telefon nem tudja az összeset. A Pure viszont igen, ezért az összes szolgáltatónál használható lesz. Ennyi a nagy truváj benne.

[ Szerkesztve ]

(#5) parkr


parkr
őstag

már csak az AMOLED opció hiányzik... :)

(#6) Phoenixy válasza Stauffenberg (#4) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Tekintve, hogy az AT&T és a T-mobile GSM-et használ, ez azt jelenti, hogy EU-ban (Mo.-n) is működni fog, ugye?

Motorola Edge 20 Pro

(#7) Stauffenberg válasza Phoenixy (#6) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Gyanítom igen, de a Pure nem európai forgalmazásra készül, lehet még mindig beljebb vagy árban egy Style megvásárlásával.

(#8) Phoenixy válasza Stauffenberg (#7) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Novemberben USÁ-ban leszek két hetet, megpróbálok beszerezni egyet (és úgy még (magyar) ÁFÁ-t sem kell fizetni, mert 630$ alatt van :) ).
Igazából inkább a Play-t szerettem volna a nagyobb aksi miatt (a gyengébb hardver bőven megfelel), de az meg ott nem lesz, Angliában pedig úgy láttam 299Ł lesz, ami picit durva (500$)...

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#9) parkr válasza Phoenixy (#8) üzenetére


parkr
őstag

amúgy sem kérdezné meg a kutya sem hogy kint vetted-e a telefonodat

(#10) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Jó lesz jó lesz :) Bár még senkitől sem hallottam tapasztalatokat a bőr és a fa hátlap időtállóságáról.. :)

Finn the human

(#11) gerii válasza Matada2.3 (#10) üzenetére


gerii
addikt

Szerintem hamarabb kidobják őket minthogy kiderüljön mit bírnak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.