Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JanR


JanR
addikt

Majd Én értékelem magamnak :DDD
Vannak játékok ahol nem érdekelnek ezek a pontok és ez pont egy ilyen.

(#2) sting2


sting2
addikt

Na és a Kotaku?.....
;]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#3) Analog303 válasza JanR (#1) üzenetére


Analog303
tag

Ezzel én is így vagyok,egy javarészt szubjektív fantázián alapuló játék (bármennyire is igyekeznek a 3D-s megjelenítéssel közelebb hozni bennünket a közvetíteni kívánt fikciójukhoz) tekintetében a különböző "szakértők" pontozása nem sokat nyom a latba :)

"Minden másképp van..." (Karinthy Frigyes)

(#4) satz18


satz18
őstag

Ezek alapján valszeg mindenképp ki fogom próbálni. Nagyon izgi, mert ez lesz nekem az első.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#5) szupermacs válasza Analog303 (#3) üzenetére


szupermacs
veterán

Volt játék amit nagyon lehúztak (Inversion) és ennek ellenére azért nekem tetszett és több órát is beletoltam volna, ha élne a multi. De volt sok olyan ami több pontot kapott és nem nyűgözött le. Igazából a stílustól is függ. Nem is értem sokszor a pontszámokat mi alapján osztják őket.

(#6) Csapoati válasza szupermacs (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mindenki szubjektív.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Kareszovics válasza sting2 (#2) üzenetére


Kareszovics
addikt

A Kotaku írt egy rövid cikket a felhalmozódott bugokról, mint sajnos Bethesda jelenség.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#8) Csapoati válasza Kareszovics (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tegyük azért hozzá, hogy jöttek már patchek, lehet még nem a legfrissebb verziót tesztelték. Fe várható volt, hogy lesznek bugok. Kb mindenben vannak megjelenéskor, itt meg ugye elég komplex a világ is. Emlékezzünk vissza a Gothicokra... :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) szupermacs válasza Csapoati (#8) üzenetére


szupermacs
veterán

Szomorú, hogy mindenki hozzászokott a bugokhoz, amikor megjelenik a játék. Azért sok sok sok rengeteg iszonyatosan sok idejük lett volna tesztelni a játékot.

(#10) Csapoati válasza szupermacs (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mutass nekem bugmentes játékot, főleg ebből a kategóriából. Akár 15 évvel ezelőttről is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) Csigavair válasza Csapoati (#10) üzenetére


Csigavair
tag

Na azért az kemény, hogy többeknek csak windowed módban hajlandó elindulni a game... hogy tesztelték? Vagy játékonként 15000ft-ból tesztelésre nem futja?

(#12) szupermacs válasza Csapoati (#10) üzenetére


szupermacs
veterán

Miért mutassak akár 15 évre visszamenőleg ebből a kategóriából játékot? Nem azt mondtam, hogy létezik, hanem azt, hogy szomorú, hogy az emberek már ennyire beletörődtek abba, hogy kiadnak több, mint 10K-t egy cumóért ami nem úgy működik, ahogy kellene. És sok gamma sajnos úgy is marad.

(#13) GeryFlash válasza Csapoati (#10) üzenetére


GeryFlash
veterán

2010 előttről szinte az összes. Egy gothic 3 anno hatalmas blama volt, ma csak egy átlagos release állapot...
Amióta van Steam egyrészt jó dolog, hogy nem kell külön patcheket vadászni, másrészt rossz dolog, mert pont emiatt minden kiadó magasról szarik a release verzióra.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#14) Analog303 válasza szupermacs (#9) üzenetére


Analog303
tag

Lehet nem voltak elég körültekintőek a Q&A Lead-ek amikor összeállították a béta tesztek to-do listáit? :P vagy a kedves tesztelők nem végeztek megfelelő munkát...ez azt hiszem soha nem fog kiderülni...pedig ahogy írtad nagyon helyesen: "sok sok sok rengeteg iszonyatosan sok idejük lett volna tesztelni a játékot" - és lám..

"Minden másképp van..." (Karinthy Frigyes)

(#15) Csapoati válasza Csigavair (#11) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A nem támogatott core i3-as laptopra gondolsz? :U

szupermacs: Félreértés ne essék, én is utálom a bugokat. De irreális elvárás, hogy bugmentesen adjanak ki egy ennyire komplex játékot, és ez régen is ugyanígy volt.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) szupermacs válasza Csapoati (#15) üzenetére


szupermacs
veterán

Irreális az ár is hozzá. Én így gondolom. Lényegtelen, így is mindenki várta, mint a messiást és viszik majd mint a cukrot.

(#17) Csapoati válasza szupermacs (#16) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az új játékok ára mostanság ennyi. Sajnos a forint teljesen elsüllyedt a dollárhoz képest. Pár éve max 10 ezer volt egy ilyen. De most mit csináljunk, ilyen a kapitalizmus... Egy ilyen volumenű játéknál meg nem fogok bedurcázni és nem megvenni, mert akkor 5. rész sem lesz.

Csigavair: Nem véletlenül adják meg a minimum gépigényt, a laptopok meg ilyen szempontból mindig is mostohagyerekek voltak. Csak abban bíznék, ami dedikáltan játékos notebooknak lett szánva.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#18) Csigavair válasza Csapoati (#15) üzenetére


Csigavair
tag

Igen, pontosan arra, de nyugtasson a tény, hogy nem csak a nem támogatott i3-al fordult elő :U

[ Szerkesztve ]

(#19) szupermacs válasza Csapoati (#17) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem én vagyok a fejlesztőkért, ha én fizetek a termékükért. Ha nem veszem meg akkor valami oka van és talán nincs szükségem rá többé. Majd ha ingyen adják és csak adományként kell(?) fizetnem akkor átgondolom, hogy egye-fene, adok nekik még egy esélyt.
Rosszul működik a világ, ha már ÉN, mint vásárló nézem az ő érdekeiket.

(#20) Csapoati válasza szupermacs (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Oké, a te döntésed. De remélem azért megengeded, hogy pénzt adjak érte és neadjisten még élvezzem is a játékot.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#21) Analog303 válasza szupermacs (#19) üzenetére


Analog303
tag

Előremutató meglátás :K

"Minden másképp van..." (Karinthy Frigyes)

(#22) szupermacs válasza Csapoati (#20) üzenetére


szupermacs
veterán

Mindenki azt csinál a pénzével amit akar. Csak elmagyaráztam, hogy a másik irányból is lehet/kellene nézni a dolgokat.

(#23) oriic válasza sting2 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Direkt nem írtam bele, mert azt mindig kihagyom. :DDD

Live-Die-Respawn

(#24) Csapoati válasza szupermacs (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nézem és nem teljesen értem, hogy pár éve 10 ezer Ft-ért nem sírtak a bugok miatt a népek, most meg 13-ért (ami sajnos a forint gyengesége miatt annyi) meg igen? 15 éve is ennyibe fájtak a bugos játékok, aztán örültünk, hogy lyuk van a seggünkön. Ma meg már minden "szar" 1 perc után, ha nem tökéletes. Fura egy világ ez.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) szupermacs válasza Csapoati (#24) üzenetére


szupermacs
veterán

Nekem akkor is sok volt 10 rongy egy játékért. Most is sok egy új játékért ha bugos, később is az lesz.
Végre sikerült megvennem az AC3-at PC-re és ott AMD kártyával olyan Boston FPS lag van a bug miatt, hogy már kezdem megbánni is azt a 4K-t érte. Hülye voltam, hogy nem olvastam utána, de legközelebb nem esek bele a hibámba és nem adok ki pénzt arra, ami nem fog működni. Ilyenkor a vásárló (ÉN) problémája, hogy pénzt adott ki valamire ami bugos és élvezhetetlen. Sajnos engem nem hat meg, hogy milyen stílusú a játék és ebben mindig rengeteg bug van. Attól még lehetne tesztelni és javítást kiadni ha már megírni nem tudták. De ha legközelebb nem veszek meg valamit nem én maradok le egy játékról, hanem a fejlesztő az én pénzemről. Az neki jobban fáj. (Remélem.)

(#26) zsoltti


zsoltti
senior tag

Reggel láttam a nyitás után CD Galaxis előtt hosszú sor volt :Y

[ Szerkesztve ]

(#27) szupermacs válasza zsoltti (#26) üzenetére


szupermacs
veterán

Bárcsak én is ennyire ráérnék, mint ők. :W

(#28) Csapoati válasza szupermacs (#27) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egy nap szabi? :D Én kivettem, mert amúgy is el kell lőni még 4-5-öt Karácsony előtt, a futárokban meg nem bíztam (a jelek szerint okkal). Na meg így nyomhatom egész délután meg este. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#29) exec79


exec79
tag

bizonyos helyekrol beszerzett jateknal szinte kivetel nelkul panaszkodnak hogy folyamatosan kifagy, nem indul stb. Kivancsi lennek hogy a "boltbol" beszerzett peldanynal is van e ilyen problema, mivel az elozoeknel is elofordult bar joval ritkabban mint a 4 eseteben emlitik. Nem szeretnek belefutni/befektetni egy felkesz jatekba.

(#30) Csapoati válasza exec79 (#29) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nincs ilyen. Bugok persze vannak, én már beleszaladtam a mozdulatlanná tevő bugba 2x is, meg mivel kénytelen voltam 5:4-es felbontást hackelni, így trükköznöm kell a zárak nyitásával is, mert alapból láthatatlanok nálam... Viszont 5 óra alatt 0 fagyás meg nem indulás volt, pedig a felbontás-mizéria miatt 10+-szor indítottam el.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#31) kengyel


kengyel
nagyúr

Még nem játszottam vele, de a pontszámok biztatóak.

kengyel

(#32) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Nagyon meglepődtem a gépigényen, egy GTX 680-nal belőtte magát Ultra/High-ra a játék, és megy is lag nélkül. (1920x1080) Két óra alatt egyszer sem vettem észre hibát, belassulást. Kicsit érdekes ez a színes világ, de hangulatát sikerült megőrízni az előző résznek. Jaaaaj, ha még magyar felirat is lenne hozzá :)

(#33) exec79 válasza Csapoati (#30) üzenetére


exec79
tag

koszi!

(#34) Blade_W válasza Csapoati (#15) üzenetére


Blade_W
tag

A Fallout 2 pl annak idején játszhatatlan állapotban lett kiadva, annyi bug volt benne. Csak sajnos erre már sokan nem emlkékeznek/nem is éltek még akkor.

(#35) BoB válasza Blade_W (#34) üzenetére


BoB
veterán

Hát én nem így emlékszem. Voltak benne bugok, de azért játszhatatlan nem volt, ne túlozzunk már.. :U

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#36) JanR válasza BoB (#35) üzenetére


JanR
addikt

Meg különben is, régen minden jobb volt ;]

(#37) LÁZ válasza BoB (#35) üzenetére


LÁZ
addikt

+1, én sem emlékszem semmi iszonyatosan nagy hibára, volt olyan, hogy végigtoltam, és rögtön kezdtem előről, nagyon adta...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#38) Diopapa válasza Blade_W (#34) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, volt kb 2 db 1mb-os patch.. :U

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#39) Tazsam01 válasza LÁZ (#37) üzenetére


Tazsam01
tag

Ja semmi komoly :) LOL
Az első kiadásban állandó gondok voltak a save gamekkel, eltűntek itemek, sokszor olyanok is amiknek szerepük is volt, a kocsi eleje vagy hátulja is szeretett eltűnni.
És igen volt két patch aztán még pár rajongói patch mivel a Black Isle már egy csomó dolgot nem volt hajlandó javítani.
Maradjunk annyiban, hogy botrányos volt.
Ugyanakkor talán az egyetlen játék aminek meg tudom bocsájtani a hibáit az pont a fallout 2 ugyanis hihetetlen komplex világa volt.

(#40) Analog303 válasza Tazsam01 (#39) üzenetére


Analog303
tag

Hopp valóban! Voltak komoly bugok és glitchek amiket később sem javítottak..mint pl. a kocsi teljes eltűnése random encounter esetén..a csomagtartó tartalmának teljes megváltozása/dolgok véletlen eltűnése ilyen és hasonló esetekben...+1 random encounter glitch:amikor caravan guard üzemmódban győztes csata után jól ottmaradtál és nem haladt tovább a karaván a végcél felé...+kismillió más csoda :( ami igaz az igaz...

"Minden másképp van..." (Karinthy Frigyes)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.